Skocz do zawartości

Odcinek 5: Tanks for the Memories


Artem

Odcinek 5: Tanks for the Memories  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz odcinek?

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      5
    • 6
      0
    • 7
      3
    • 8
      9
    • 9
      27
    • 10
      46


Recommended Posts

@Gryf

Taki troll, że z powodu jej zachcianki zrobiła zamieszanie z pogodą?

*loading* Przepraszam, nie ta sprawa. Myślałem, że chodzi Ci o moje wcześniejsze posty w tym temacie (było ich wiele). Nieważne.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dla mnie zachowanie Rainbow Dash jest zrozumiałe. Jeśli coś jest dla niej osobistą tragedią, to przy możliwościach stara się usunąć przyczyny tej tragedii. Czy jak ktoś próbuje zmienić przeznaczenie, które dla niego jest bardzo niekomfortowe, to jest zdziecinniałym samolubem? Lepiej godzić się na tragiczny los i przyjąć go na klatę? Nie wydaje mi się! Z drugiej strony rozwalenie fabryki w Cloudsdale nie było najbardziej fortunną rzeczą, bo to jest niszczenie własnego miasta, własnej małej ojczyzny.

Generalnie rozumiem, dlaczego Rainbow Dash nie chciała "stracić" Tanka i robiła wszystko, by temu zapobiec. Niestety natura była nieubłagana i Rainbow Dash nie mogła nic zrobić w tej kwestii, by zapobiec hibernacji żółwia. Odcinek jak dla mnie bardzo dobry, scena z lamentem mnie też o mało nie doprowadziła do łez, takie brutalne zderzenie się z prawdą. To było takie okropne, a jednocześnie fascynujące widzieć taki dramat, emocje. Współczułem tęczowej klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...