Skocz do zawartości

Guitar Hero (seria)


Bonifacus

Recommended Posts

Próbowałem coś nagrać,ale temperatura procka po odpaleniu frapsa skacze do 110*C, wybaczcie ale nie będę ryzykował Co najwyżej będę próbował z livem przez xplita, ale wtedy też mam spore problemy z płynnością obrazu (nawet kilka razy miałem błąd i fretboard zaczął się cofać [replay?] o_O)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem powiązany z pytaniem/prośbą

Mam ja sobie gitarę z touchpadem, który.... sam s siebie się wciska...

Czy ma ktoś taki problem, i czy jest na to jakiś sposób? Google milczy na ten temat :/

Chciałbym ci pomóc ale ja miałem inny problem.Nie mam Gitary do GH na PC musze używać emulatora która współgra z gitarą z PS3.Też musiałem sie na grzebać u wujka Google żebym mógł grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się bliżej intru TTFaF i... ono jest łatwe o_O Na klawiaturze nie ma problemu z nadążeniem, ale problemem jest trafianie w odpowiednie klawisze (nie gram zwykle na klawie) Na gitarze będę musiał poćwiczyć odgięcie palców bo jak próbuję dopaść pomarańczowy w tym tempie to puszczam zielony i cala magia idzie w *bardzo daleko*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się bliżej intru TTFaF i... ono jest łatwe o_O

Na klawiaturze nie ma problemu z nadążeniem, ale problemem jest trafianie w odpowiednie klawisze (nie gram zwykle na klawie)

Na gitarze będę musiał poćwiczyć odgięcie palców bo jak próbuję dopaść pomarańczowy w tym tempie to puszczam zielony i cala magia idzie w *bardzo daleko*

Dokładnie wiem o czym mówisz.


Intro TTFaF gra się dwoma rękoma, tzw. tapping'iem. Palcem u prawej ręki trzymasz zielony, a lewą klikasz resztę nutek.

Znam dużo osób które grają je jedną ręką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mnie osobiście lepiej się gra dwoma.

Odnośnie samego grania. Denerwuje mnie mój mały palec, ponieważ jest mniej zręczny i wolniejszy od pozostałych. Nie wiem od czego to jest zależne, ale przez to czasami kuszę przy szybkich solówkach i ogółem gubię przez niego klawisze.

Wyrobi ci się. Skoro tak jak pisałeś miałeś długą przerwe to się nie dziw.

Kiedy zagramy rundke na PS3 bo mnie normalnie korci żeby zobaczyć jak grasz xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę się rozgrzać :P

Graliśmy jakieś kilkanaście sekund, ale przyjechał kurier i musiałem zrobić jeszcze kilka rzeczy, więc nie miałem już czasu.

Muszę rank podbić trochę, ponieważ poprzednia konsola mi się zepsuła i straciłem 90 rank.

U szkoda. No kilka sekund i net mi siadł xD. W Sumie to oprócz ciebie raz grałem z innym kolesiem. Ach uwielbiam Francuzów i ich francuskie przekleństwa. Nie no musimy to powtórzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję też na perkusji, ale nie puszczaj na złość jakiegoś Sudden Death albo Fury of the Storm, ponieważ od razu po minucie przegram ^^

Ciekawi mnie jeszcze czy ktokolwiek ma DJ Hero, też super giera. Niedługo jeszcze kupuję DLC z 3 piosenkami Pendulum.

Spoko spoko pogramy co ty wybierzesz nawet Queen xD. ja mam zamiar kupic DJ Hero 1 i 2 za 140 zł. Pendulum Uwielbiam Watercolour. Jak chcesz pograć daj znać jestem cały dzień na PS lub możesz mnie dorwać na GG niewidoczny jak coś ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...