Skocz do zawartości

Guitar Hero (seria)


Bonifacus

Recommended Posts

Hi everypony , jako , że nie ma wątku pt. "Guitar Hero" postanowiłem go stworzyć i na początek chciałbym omówić co można tutaj wstawiać -Linki do kont YT , gdzie wstawiacie swoje muzyczne dzieła -Piosenki twojego wykonania (zagrane) -Piosenki nie twojego wykonania(zagrane) -Piosenki z gier podobnych Guitar Hero (chodzi o muzyczne typu Audiosurf , fretsonfire, osu!) Cóż , ja na początek dam swoją jedną piosenkę (dopiero się rozkręcam z nagrywaniem , więc na koncie mam tylko kilka)

http://www.youtube.com/watch?v=9BDhCO1HLNg&feature=plcp

Miłego oglądania i czekam na wasze prace! Brohoof /)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj przesyłkę odebrałem

z Gitarką do GH, z którą się już zapoznałem

I w FoF'ie i GH3 kilka nutek zagrałem

(Przy niektórych prawie palce połamałem)

Może wrzucę kiedyś do sieci jakieś swoje nagranie

kiedy uda mi się znaleźć ciekawe nuty na granie.

Czekam , by zobaczyć , jak grasz ;]

Też czasem łamie sobie palce (dragonforce boli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez muszę przyznać że bardzo często łamie palce :D a GH kupiłam ok tydzień temu tak że wiecie :D

Cóż..dopiero zaczynasz...Ja też na początku łamałem sobie palce co piosenkę , a teraz po niespełna pół roku gry mogę grać najbardziej skomplikowane piosenki w GH3 (właśnie jedną ściągnąłem i będę od razu nagrywał , jak gram po raz pierwszy)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...pomyślałem...pomyślałem i oto ciekawostka (naszło mnie , by to powiedzieć) Wszystkie piosenki zagrane przeze mnie są zagrane na KLAWIATURZE! Nie , to nie jest na gitarze , bo takowej nawet nie posiadam :rainderp: Kiedyś próbowałem grać na gitarze , ale się pogubiłem w przyciskach (normalnie mam z lewej do prawej , a tu jest odwrotnie :rainderp: ). Tak samo , jak trzeba wymieć czasem przyciski w gitarze tak samo muszę wymieniać klawiatury (w poprzedniej były już dziury w klawiszach od zbyt dużej liczby mocnych naciśnięć :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie pochwale (o ile nie zblaznie^^) Aktualnie ten filmik jest u mnie zaklokowany wiec nie bardzo pamietam co tam bylo grane, ale to bylo w opcji treningowej.

http://www.youtube.com/watch?v=acI2wGrrpoA&feature=channel&list=UL

prosze o wybaczenie ale to cos bylo moim pierwszym nagraniem i wyszlo jak wyszlo... Ktos bylby chetny na multi? :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guitar Hero? Przedwczoraj zamówiłem sobie World Tour,na jutro/pojutrze się spodziewam kuriera. Ja tylko ogarnę podstawy to może z wami pogram ^^ Podstawy chyba ogarnięte, większość utworów wyrobie na hardzie Jeśli ktoś chce pograć to nie widzę problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiedziałem że to będzie jakiś mod :rainderp:

Coby nie offtopować za bardzo to na twitchu możecie obejrzeć moje nieudolne nawalanie (resztę olejcie, tam nie ma nic ciekawego) na hardzie (expert jest łatwiejszy do ogarnięcia, really)

Jak będę miał chwilę to może to przerzucę na yt, aktualnie mam niewiele miejsca na dysku więc nagrywam strumieniowo jak mi się nudzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radox, to było kilka dni temu, teraz ogarniam experta lepiej niż harda na nagraniu :rainderp: Zważając na to że gram 2-3h dziennie od jakiegoś tygodnia to nie jest tak strasznie, ale na ten moment przerzucam się na crackowane gh3 bo za dużo jest w sieci chardów w które chciałbym sobie ponapierdzielać Dziękuje jeszcze raz za fretboardy, z FoFix może się kiedyś pomęczę jak rozpracuje jak zaaplikować do niego gitare Ten ciemny z RD naprawdę fajnie się prezentuje po małej przeróbce, GHTCP to naprawdę przydatne urządzenie, szkoda że na 4 nie działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tutaj już zapomniałem jak się to robi)

Więc ja wyjaśnię, ale strasznie dużo z tym zabawy jest

Odpalasz GHTCP i ładujesz ustawienia języka (o samym programie i do czego on jest dowiesz się na stronie pobierania)

Otwierasz przeglądarkę tekstur (ctrl+i)

Rozsuwasz DATA/PAK i lecisz po kolei, od axel_1pak.xen/axel1c1tex po wszystkich postaciach podmieniając fretboardy na ten który chcesz mieć

Mi to zajęło jakieś 20 minut razem z lekkim przerobieniem jednego z paczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trololo. Dalej mam błąd 1723 w Guitar Hero III przez co nei mogę zainstalować :( Coś czuje,że tylko format niestety pomoże.Próbowałem wszystkiego,ale ostateczność i tak będzie taka. Może coś jeszcze poradzicie, bo wyczyściłem rejestry,powyrzucalem wszystko co związane z GHIII na kompie(został tylko jakiś plik notcritical Guitar hero, ale go nie mogę usunąć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...