Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V: Skyrim


RedSky

Recommended Posts

W sumie nie jestem do końca w temacie w tej chwili, ale budowanie domku to nie jest jakiś duży dodatek, tylko mały dlc.. Tak samo jak Oblivion miał dwa dodatki (SI, KoTN), a małych DLC (typu kropierz dla konia) coś w granicy 5-10, więc nie można tego tak liczyć że teraz do Skyrima mamy dwa dodatki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fajnie się gra z modzikami :)

Skyrim to jedna z tych gier które podwajają swoją zawartość co około 1,5 miesiąca x liość powtórzeń. Ta dodatkowa treść znajduje się oczywiście w modach. Kończy się to wtedy gdy moda na tytuł przemija. Cykl jeszcze trwa co oznacza, że gra jeszcze się trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pozwolę sobie wskrzesić temat :zecora:

Osoby takie jak ja, które spędziły ostatnie parę miesięcy pod kamieniem, mogły nie słyszeć że szykuje się nowy dodatek.

A jeśli ktoś z was słyszał, i się nie przejął to chyba nie słuchał uważnie :P

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=wWbObVD2jKI

Wracamy do Vvardenfell! :pinkie2:

A przynajmniej, taką mam nadzieję - na razie wspomniany jest tylko Solstheim, ale nawet w podstawowej wersji gry fani znaleźli tereny Cyrodiil i Vvardenfell.

Jeśli prowincja Morrowind będzie wyglądała choć w połowie tak dobrze jak Skyrim, to szykuje się uczta dla oczu. Brakowało mi w grach ogromnych grzybów i ogromnych robali. A do tego w ramach bonusu, jeszcze w Oblivionie zostało potwierdzone że Skrzekacze zostały kompletnie wytrzebione.

Vvardenfell bez skrzekaczy, żyć nie umierać!

A, i pierwszy Dovahkiin powraca. Detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No to szykuje się łupanie w nowy dodatek. Przedwczoraj zacząłem sobie grać znowu w Skyrima (jak dobrze że magazynuję sejwy :D), gram teraz postacią którą wcześniej tylko mroczne bractwo przeszedłem, kilka pobocznych i nic więcej. Zrobiłem sobie parę pobocznych questów i teraz ciepam główny wątek, choć momentami nudny, to pamiętam że końcówka jest całkiem całkiem epicka ;) A jeśli chcesz sobie pooglądać grzybki i inne takie, to wygoogluj projekt Skywind. Questy jeszcze pewnie nie działają (muszą od nowa skrypty przepisać tak, żeby pod skyrimem wszystko działało, itp), ale wszystkie tereny masz identyczne jak w Morrowindzie. (jedyne co nie podchodzi to to, że modele z morrowinda momentami biją po oczach swoją kanciastością, ale da się przeżyć ;p)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pozwolę sobie wskrzesić temat :zecora:

Osoby takie jak ja, które spędziły ostatnie parę miesięcy pod kamieniem, mogły nie słyszeć że szykuje się nowy dodatek.

Albo takie, które mają Skyrima gdzieś. Mnie ta gra znudziła bardzo szybko (jak na RPG). Największa atrakcja - walki ze smokami były albo zbyt częste (3 pod rząd), albo zbyt rzadkie (3 godziny bez walki). Może wrócę do niego gdy wyjdzie jakieś GOTY.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...