Skocz do zawartości

FrozenTear and his frozen talent...


Recommended Posts

Chyba jednak gumka zawędrowała gdzie nie powinna :spike: Widzę teraz że ciut wychudzone bo z tym płatkiem się bawiłem za dużo. Myślę że akurat ten rysunek spróbuję obrobić jakoś i wrzucę na avatara i przestanę straszyć moim panem w masce :yay:

Cieszę się że zez Cloudchaser się spodobał. I jeszcze lepiej że temat nie umarł ale teraz już prawie nikt na rysunki nie zagląda ^^ a na DeviantArcie to jeszcze się prędko nie wybiję.

Dziękuję bardzo za miłe słowa i opinię <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloudchaser_and_flitter_chillin__by_froz

Paweł chyba zaczynasz mieć obsesję z tą Cloudchaser...
Shhhh no tears. Just tears now... :crazytwi: 

Chamska reklama: http://frozentear7.deviantart.com
Zawsze wstawiam obrazki z linku a mój profil raczej nie jest jednym z tych popularnych to polecam się bardzo :spike: 

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozy, tzn. ułożenie, grzywy i oczy jak najbardziej na plus. Przyczepię się jednak do pyszczka Cloudchaser, za bardzo zaokrąglony. I może jeszcze do uszu obu postaci, lepiej wyglądały rysowane z pionową kreską w środku zamiast dwóch, ale to prawdopodobnie tylko styl i kwestia gustu. Ogółem bardzo miła i przyjemna dla oka scenka. 

PS. Dzikie węże wystające z ziemi zamiast trawy powracają! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam problem jak rysuję głowę pod jakimś kątem bo część rysuję dobrze a część mi się rysuje jak w poziomie i mała kolizja z pyszczkiem się zrobiła :D

A z tymi uszami to jak mówisz że lepszy dawny styl to chyba powrócę bo podłapałem taki typ uszu ale chyba nieudany eksperyment :yay:

Udam że nie słyszałem obrazy w stronę mojej zaklętej armii wonszów w trawie :spike: Jak nastaną czasy mojego tableta to się wezmę za ogarnianie tła ale jak ołówkiem szkicuję to rzucę tylko pare kresek żeby zasugerować co jest co.

Ale cieszę się że słodka parka się spodobała! <3

O dziwo na moim DeviantArcie aż 15 lajków na Twilight&Nyx jest to chyba za tą pracę tym razem całą wersję się wezmę jak ogarnę dobry sprzęt do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pegazy nigdy nie omijają dnia nóg na siłowni :spike: Ale no racja niestety :D Cloudchaser prawe skrzydło ma rozłożone a nie krzywe :'( Lewe jest w normalnej pozie w prawe ma rozłożone żeby się nie gniotło pod Flitterką.
A te nosy to jakoś co raz gorzej mi wychodzą :ajsleepy:
Ale cieszę się że scenka się podoba :yay: Dziękuję!
Chwilowo musiałem odreagować tą parę niestety i zrobiłem jakąś randomową postać:

seducing_pony_by_frozentear7-d99exb0.jpg

Pozę niestety musiałem ciut odgapić z neta ale to taki rysunek bardziej w ramach ćwiczeń :D Mam nadzieję że się spodoba. *ten warkocz wygląda okropnie tego mi nie wypominajcie :'( ale faceci się nie znają na takich rzeczach* 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, poza podpatrzona w necie nie jest zła. A rysunek także super, tylko mam jedno zastrzeżenie co do szyi - za długa:rarityderp:.

Żyrafy też są piękne :'(
To miało być takie zaznaczenie samego obszaru szyi no ale wiem teraz że zdrowo przesadziłem :spike:
Chyba zbyt dosadnie wziąłem ten element przy ogarnianiu pozy. Ale cieszę się że poza tym to wyszło fajnie :D
Tablet graficzny powinien przyjść jutro albo pojutrze to do tego czasu i pewnie nawet do weekendu nic ciekawego nie wrzucam bo teraz tylko tak sobie ćwiczę na lajcie a potem biorę się za ostre ogarnianie SAIa. A ta postać zapewniam że wróci tylko w innej odsłonie :D I może planuję tej oto damie przerobić włoski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet graficzny powinien przyjść jutro albo pojutrze to do tego czasu i pewnie nawet do weekendu nic ciekawego nie wrzucam bo teraz tylko tak sobie ćwiczę na lajcie a potem biorę się za ostre ogarnianie SAIa. 

To życzę powodzenia! Z tabletem graficznym wszystko jest prostsze :fluttershy4:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzę powodzenia! Z tabletem graficznym wszystko jest prostsze :fluttershy4:.

Gdyby tylko Wacom postanowił posłać dalej paczuszkę... A tak to śledząc na necie widzę że z Katowic pojechała do... Katowic. A potem do Zabrza i dzisiaj nic już z tym nie robili :D

Ale niedługo dołączę do rodzinki tych fajnych digitalnych artystów <3 

Jeszcze tylko przylecą z UK moje pluszaki Celestii i Luny to będzie pełnia szczęścia. Oby 300zł na nie nie poszło w błoto :spike:

I dziękuję postaram się nie rozczarować moimi dziełami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay okay boom boom *digital art intensifies*

Udało mi się skończyć moją pierwszą pracę a raczej wypociny na tablecie :D
Zacząłem się bawić SAIem i póki co dopiero się uczę i to raczej długo potrwa. Ale postaram się tworzyć jakieś fajne ciekawe nowe rzeczy.
Mam nadzieję że praca wam się spodoba :yay:

pony4_by_frozentear7-d9a3msh.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super słyszeć że praca nie idzie na marne :D Teraz nowy etap rozwojowy i jak już się nauczę czegoś więcej w SAIu to postaram się wykonać profesjonalnie dawną Twi&Nyx i jedną pracę też większą co planuję z Celestią i Twilight.

Dziękuję za docenienie :yay:

U-N to the D-E-A-D. Tak tak maska J-Doga ^^

Ale planuję też wykonać swój avatar własny żeby nie straszyć nim ludzi na forum :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay kolejna praca! Na dzisiaj tyle jakby co bo muszę ciut się zacząć podleczać. Cholerne przeziębienia :'(

Ale jutro postaram się też coś zacząć robić.

Enjoy! <3

pony5_by_frozentear7-d9a4y4r.jpg

Tutaj bez większych strat jakości chyba http://frozentear7.deviantart.com/art/MLP-Broken-Dreams-OC-561222603 

Edytowano przez FrozenTear7
heheszky
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

420/360 BlazeIt :kappa:
Nie no mega się cieszę że tak doceniacie moje prace :yay: Postaram się utrzymać ten poziom jak tylko mogę a najlepiej jeszcze się rozwijać.

Sam jestem ciekaw jak będzie moje rysowanko za pół roku wyglądało jak mi się nic nie odwidzi skoro już w miarę sporo się udało zrobić przez miesiąc i trochę :3

Dziękuję wszystkim tutaj za wsparcie <3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no racja headshot tej postaci wygląda aż bardzo jak Rarity :D Myślę że jak kiedyś ją narysuję w całości to lepiej to wyjdzie. Bo ogólny pomysł na postać wygląda tak:

Broken Dreams - Postać zjawa z moich marzeń. Piękny kucyk z budową "elitarnych" typu Fleur. Jest to dama która reprezentuje kusicielską miłość która jednak nigdy nie zaistnieje gdyż jest wytworem mojej wyobraźni. Jestem tego świadom jednak wciąż wracam do niej w snach. Jest to taki typ kusicielki/sukkuba po części. Broken Dreams właśnie z tego powodu że istnieje tylko w fantazji i nie ma realnego ciała. Nieszczęśliwa miłość zakazana gdyż nie ma miejsca bytu.

Oczywiście opowiadam to z perspektywy mojej ponysony :D Którą też kiedyś ogarnę ładnie.

Tak tylko chciałem dorzucić dla wyjaśnienia sprawy.

Cieszę się że dodatki ładnie wyszły. A zwłaszcza ten pyszczek bo męczę takie rysy już od dawna. Wszystko fajnie ale alicornowe rysy twarzy nie należą do łatwych jak dla mnie :D

Dziękuję za docenienie! <3

 

Btw jeśli ktoś chciałby żebym mu narysował coś odnośnie kuców to jestem otwarty na takie propozycje :D Działu z requestami jeszcze nie otwieram bo nie czuję się na siłach z czasem a tam raczej byłby na to większy nacisk i sądzę że moje umiejętności jeszcze nie są na takim super poziomie.

Ale tak casualowo to mogę się podjąć jakichś prac na zamówienie tylko szkoła cisnie i może mi to czasem więcej czasu zabrać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Dwie nowe prace przybyły. Digital art mocno.

Pierwsza Dashie na konkursik w dziale RD:

mlp___rainbow_dash_s_future_by_frozentea

I druga praca to Cloudchaser na łonie natury :yay: (Znowu ta Cloudchaser :trollface:)

mlp___cloudchaser_s_break_by_frozentear7

W trakcie choroby mam ciut więcej czasu niż zwykle na rysowanie ale jutro powrót do szkoły chyba no i nie obiecuję, że będę bardzo często wstawiał nowe prace :'( 

Mam nadzieję że te dwie wam się spodobają! :yay: 

Btw jaki styl uważacie za lepszy? Czarne obrysowanie jak u Cloudchaser? Czy typowe kontury serialowe jak u Dashie? Myślę że kolejną pracę wykonam w całości czarną obwódką bo u Cloudchaser włoski postanowiłem oryginalne zrobić jednak. Pls halp :twilight4:

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam.
Przybywam z wg mnie moją najlepszą pracą póki co. Celestia w nocy oczekująca na swoją ukochaną siostrę dzień jak co dzień. Tysiąc lat nie wydaje się być problemem czekając na tych których kochamy.
Ciało Celestii nie jest dokładnie proporcjonalne - postanowiłem trochę jej skrócić (MĘKI) nogi khy khy. Ale całość prezentowała się bardzo fajnie więc tak to zostawiłem.
Pobawiłem się bardziej cieniowaniem i takimi tam sprawami i zaczynam być zadowolony ze swoich prac mimo że i tak mało kto tu zagląda :D Ale trzeba podążać za marzeniami czyż nie?

Oto me dzieło: (link do lepszej jakości http://frozentear7.deviantart.com/art/MLP-Dear-sister-562229724?ga_submit_new=10%3A1443114733 ) [Bijcie favouritsy na dA :'( ]

mlp___dear_sister____by_frozentear7-d9aq

Głupio mi tak chwalić samego siebie ale cieszę się naprawdę z tego gdzie zmierzają moje umiejętności.
Życie mija w mgnieniu oka ale sami możemy doznać nieśmiertelności gdy inni nie zapomną o nas czy naszych dokonaniach.
MLP dało mi w życiu tyle, że ciężko mi to opisać słowami i od dawna chcę pozostawić coś fandomowi od siebie w ramach wdzięczności. Chciałbym nauczyć się rysować na serio wysokim poziomie i cała ta droga wiedzie do spełnienia moich marzeń. Nie wiem czy się uda. Pewnie cele życiowe zmienią mi się jeszcze wiele razy, ale pamiętajcie o wielkim marzycielu Pawle M. a.k.a FrozenTear.
MFW dramaty :'(

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...