Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Ulubienia ze Znaczkowej Ligi  

24 members have voted

1. 1. Ulubienica ze Znaczkowej Ligi to:

Recommended Posts

Jeśli nie chcecie wybierać swojej faworytki, to możecie usunąć temat. A w sumie nie zauważyłem takiego tematu. Więc którą z małych klaczy darzycie największą sympatią?

Ja od razu powiem, że Apple Bloom. Chociaż każda z nich ma to coś, to Apple Bloom jest najsympatyczniejsza i najbardziej swojska dla mnie. Nie bez znaczenia jest również to, że miała najwięcej momentów, w których jej współczułem i chciałem ją pocieszyć :)

Cóż lubię każdą cmc, ale dwie  uznaję za swoje faworytki :sweetie: ze względu na charakter i Babs ze względu na jej uroczy wygląd i przeżycia

Edited by Asasyn z CMC

Heh, dlaczego wyniki mnie nie dziwią? :) To było aż nazbyt oczywiste, że na podium stanie Sweetie. Jej przewaga zapewne zwiększy się. Osobiście głosowałem na Apple Bloom. Za relacje z siostrą, kokardę i w ogóle - charakter.

Zdecydowanie  :sweetie2:  Z całego CMC najmniej mnie denerwuje i ma naprawdę fajny charakter.

Edited by Branthos

Jak na razie jakoś nikt nie głosuje na Babs Seed. Mam nadzieję, że jakiś wielbiciel się znajdzie :)

Ja się znajdę. Nie mam pojęcia, dlaczego tak ją polubiłam, może przez design, może przez charakter. Powinna pojawić się w jeszcze jednym odcinku. 

• Upvote 1

Nikt nie kocha Scootaloo  :scootaloo: To akurat trochę zasmuciło. Ja ją wybieram na ulubienicę. Druga raczej Apple Bloom. Może Scoot bo uwielbia Dashie ale kto tam wie :D Jak dla mnie jest to ciut tragiczna postać. Bez rodziców. Z marzeniami póki co niespełnionymi.

Apple Bloom dla mnie jest zdecydowanie naj , podoba mi się jej sposób bycia mocno związany z rodziną Apple . Podoba mi się również w niej jej design i perfekcyjnie dobrany głos (w wersji anglojęzycznej bynajmniej) 

Apple Bloom dla mnie jest zdecydowanie naj , podoba mi się jej sposób bycia mocno związany z rodziną Apple . Podoba mi się również w niej jej design i perfekcyjnie dobrany głos (w wersji anglojęzycznej bynajmniej) 

W polskojęzycznej oczywiście też, bo jak można jej nie lubić z głosem Joanny Pach :)

W polskojęzycznej oczywiście też, bo jak można jej nie lubić z głosem Joanny Pach :)

Fajnie wiedzieć jakoś polska wersja zawsze wywoływała u mnie odruch wymiotny , nawet nie ze względu na rzemiosło aktorów a przyzwyczajenie do oryginalnych aktorów . Może też nazwanie Cutie Marka "plamkami" w odc 2 sezonu 1 . A panią Pach miło wspominam choćby z roli(głosu) Katary w Avatarze

Czas przypomnieć o tej ankiecie, może wynik ulegnie jeszcze zmianie :cmc: 

• Create New...