Skocz do zawartości

The Littlest Pet Shop (2012)


SebastianRichCountryOwner

Recommended Posts

Serial opowiada o przygodach dziewczynki zwanej Blythe Baxter, która przeprowadza się do mieszkania ze swoim tatą, który jest pilotem samolotu. Ojciec Blythe dużo podróżuje zostawiając córkę samą w domu. Pewnego dnia Blythe w pobliżu swojego domu odkrywa wyjątkowy sklep zoologiczny i ku zaskoczeniu stwierdza, że rozumie mowę zwierząt. Dzięki bujnej wyobraźni Blythe spędza czas na zabawach ze zwierzątkami, które są jej jedynymi przyjaciółmi.

Tak jak kucyki, twórcą kreskówki jest Hasbro. Co myślicie o tej kreskówce?

Mi się całkiem podoba, jakoś wcześniej mnie wciągnęła, niż "My Little Pony" i przez dłuższy czas bardziej mi się podobała. Teraz to już nie jest takie oczywiste, choć i tak ją bardzo lubię. Znów pozytywną cechą są postacie, zarówno wśród zwierząt, jak i ludzi. Pani Twombly, czyli właścicielka The Littlest Pet Shop, moim zdaniem jest najbardziej atrakcyjną kreskówkową staruszką :D

 

W sumie się zastanawiam, czemu ta kreskówka nie zdobyła choć połowy popularności "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Na Filmwebie są zaledwie cztery tematy. Chyba bardzo popularna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, bo na Deviantart jest sporo rysunków związanych z tym serialem mimo wszystko.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię :3 Obejrzałem jakieś 14 odcinków, bo tyle znalazłem swego czasu na jutubie, ale kiedyś sobie dokończę :D Oczywiście, że to nie to samo co kucyki, ale i tak bardzo dobrze zrobiony i nie nudzi. No i te piosenki Danielna Ingrama, których jest więcej niż w MLP!

Dawajcie ulubionych bohaterów :) Mój to ten niebieski mangust, Sunil Nevla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam trochę odcinków tego serialu, bardzo fajny jest i przyjemnie się go ogląda, ale nie powiem, żeby był jakiś mega wciągający i żebym jakoś wyjątkowo bardzo wyczekiwała kolejnych odcinków. Od czasu do czasu, po kilka sobie oglądałam.
Główne postacie bardzo sympatyczne. Chyba najbardziej lubię Zoe i tego skunksa. A najmniej lubię tę pandę. Ulubiony odcinek to ten w którym obie miały zrobić przyjęcie urodzinowe (nie pamiętam dla kogo) i skunks chciał zrobić zabawne przyjęcie, a Zoe ekskluzywne. I jeszcze lubię ten, gdzie są w Paryżu.

Ogólnie to szacun dla tłumaczy i aktorów podkładających głos pod postacie, bo piosenki są naprawdę kapitalnie wykonane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony odcinek to ten w którym obie miały zrobić przyjęcie urodzinowe (nie pamiętam dla kogo) i skunks chciał zrobić zabawne przyjęcie, a Zoe ekskluzywne. 

To było przyjęcie dla Penny Ling, czyli dla tej pandy.

W ogóle zabawny jest fakt, że dubbinguje ją Julia Kołakowska-Bytner, która w kucykach jest przecież Pinkie Pie. Tak dwie różne osobowości, a ta sama aktorka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Kurcze, wczoraj wyemitowali po polsku ostatni odcinek tego serialu i tak trochę mi smutno z tego powodu. Tak jakoś przewidywałem, że więcej, jak 4. serii nie będzie i sprawdziło się. Swoją drogą ciekawe, że inne seriale Hasbro już zakończyły emisję, a "Przyjaźń to magia" trwa w najlepsze.

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, gdyby Hasbro zakończyło emisję MLP po siódmym-ósmym sezonie, ponieważ na dobrą sprawę większość wątków jest już zakończonych. Jedyni antagoniści, którzy mogli by uderzyć na Equestrię to Tirek, Krysia i Sombra i podejrzewam, iż zaatakują oni razem w finale siódmego sezonu.

 

@Vezz A masz jakiejś pomysły na odcinki? Wiesz, gdyby dociągali to do 10 sezonów to potrzebują wymyślić około 100 odcinków. OK, można jeszcze z mapą robić, gdyż te są naprawdę fajne, ale same odcinki z mapą znudzą się. By dociągnąć wszystko do 10-15 sezonów trzeba wymyślić jakąś fabułę, aby nie znudziła przeciętnego sześcioletniego widza. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe.

 

Co do LPS, również oglądałem, ale nie tak często jak kucyki. Odcinki były całkiem przyjemne, fajnie się oglądało. Dziwie się, że zakończono emisję, bowiem trochę widzów tego było. Zawsze myślałem, iż jest sporo osób, które oglądają LPS, ale może się myliłem, bo jak wcześniej wspominałem - głównie oglądam kuce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...