Skocz do zawartości

Przygody Pinkameny [grimdark/horror]


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

zbiorowe cupkakes? tylko by było hmm dwie psychiczne kucyki powiedzmy applebloom bo tez widze artow jest troche o bloody bloom i ktoś jeszcze

Luna i Pinkamena xD tak LUNA ^^ po ostatnim gore fanficu jestem pewien że jakby obie zabrały się za "wypieki" to nie wiem czy ktoś by pozostał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie... ;p po zbiorach miasteczko by wymarło i dupa ;d

spoko Ponyville to nie jedyna wiocha w Equestrii, a zawsze można pójść na całego i zabawić się w Canterlocie .... Luna z chęcią wypróbuje nowe metody, które z radością zaprezentuje jej Pinkamena na ciacha i inne słodkości. W pałacu zawsze znajdą się "składniki"

niech cie posrany fanficu xD tego mi jeszcze brakowało, Luny z alter ego morderczyni @_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie to jeden z lepszych wpisów jakie tu czytałem. Tym razem użyłem mojej psychomelodeathoniewiadomoco muzyki, która wprowadza przygnębiający nastrój. I to pomogło się wczuć. Aż mnie zabolało, jak się zabijała, zaskoczyła mnie FLuttershy, ale mogłem się tego spodziewać. I ta...obojętność(?) Twilight. Można by zinterpretować fragmenty piosenek AILD i DT i fragment refrenu White Death Sabatonu (moment 'time to die').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale ciekawe, że nagle Twi się tak "przestawiło". Wpierw nie dowierza i neguje jej słowa, a potem... nagle zrozumienie i obojętność. Ciekawe...

Czyli mamy historię osoby, która się zagubiła po śmierci mamy, a szereg zbiegów okoliczności i złego odczytania jej... myśli przez jej przyjaciółki doprowadziły do jeszcze większej psychozy i żądzy mordu. Pinkamena weszła na drogę bez powrotu.

W sumie dopiero po rozmowie z matką sobie uświadomiła kilka rzeczy, no i szybko uznała, że bez niej będzie wszystkim na tym świecie lepiej - stąd taka, a nie inna decyzja.

Brawo, Emoś, postarałeś się xd

Wciągnęło mnie i nawet już nie patrzyłem na błędy, bo nie były bardzo poważne, by się rzuciły w oczy. W sumie jedynie to, że dałeś na żółto słowa, które bez wątpienia mówiła Pinkamina :D Ale to bez znaczenia.

Rest in Peace, Pinkamena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lel, nie wiadomo czy od razu spotka się z matką. Pójdzie taka szczęśliwa, a tam matki nie ma. I co? RZEŹ. Ktoś się może pod nią podszywać (ale nie jako ten głos, który słyszała). I co? Pewnie RZEŹ. Nie trafi do nieba, do matki, tylko dajmy na to do piekua. I co? RZEŹ, PIEKUO ZAMARZNIE, PINKAMENA OBEJMIE W NIM WŁADZĘ A POTEM PODBIJE TEŻ NIEBO. Ktoś ją wskrzesi. Zobaczy, że z powrotem jest na ziemi. I co? Zabije się znowu, albo zrobi RZEŹ. Można naprawdę dużo tego wymyślić i tylko od Emosia zależy jak to zrobi. (żeby nie było, że wszystko sprowadzam do rzezi, mogłaby jako Pikamena...przechodzić jakąś terapię tam gdzieś xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stała się Pinkameną przez akcje z jej matką tak ? To jak teraz ją będzie miała pod nosem to jak ma się to stać ? Poprzyjcie swoje tezy argumentami or gtfo.

Kto powiedział, że pinkamena zmieniła się w pinkie gdy się zabijała, bo na pewno nie ja. I tak, mam plan co pisać dalej, lukiner troche w tym pomógł, i edziu , nie chodzi o to, że nie chce dalej pisać, taki koniec mi po prostu pasował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no ale ! Zabijała bo jej matka deadła = pinkamena. Jest teraz z matką to musi być Pinkie Pie bo już nie ma po co być Pinkameną. Nie rozumiecie mojego toku myślenia ale proszę, czekam co wymyślisz.

Jezusie, pinkie pie i pinkamena to jest to samo, jakbyś czytał "głębiej" to byś zrozumiał, pinkie pie jest w sercu pinkameny, ona jeszcze nie "zamieniła się" a zabiła się, bo chciała być z matką, nie zrobiła tego, żeby innym życie umliić, zrobiła to DLA SIEBIE. A czy to był dobry "ruch" to zobaczycie w kontynuuacji... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...