Skocz do zawartości

Sezon 5 po polsku!


Crystal Dashie

Recommended Posts

No i powiedzmy sobie szczerze. Z sezon na sezon polski dubbing nabiera nowego wymiaru. Co raz bardziej dla starszej widzów xD

Wg mnie nawet lepiej :D,może w jakimś stopniu ludzie będą troszeczkę inaczej patrzeć na mlp niż tylko na bajkę dla dziewczynek (tak z biegiem sezonów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nawet lepiej :D,może w jakimś stopniu ludzie będą troszeczkę inaczej patrzeć na mlp niż tylko na bajkę dla dziewczynek (tak z biegiem sezonów).

Wg mnie to co już definiuje, że polski mlp:fim "starzeje" się z widzami świadczy mi obecnie już używanie określeń: koń, kuc.

W samym oryginale sceny jakie tworzą też o tym świadczą np. Pinkie zakochana w pomniku króla gryfów :rainderp:

Albo sam easteregg: "slenderman" w S4E09 :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to co już definiuje, że polski mlp:fim "starzeje" się z widzami świadczy mi obecnie już używanie określeń: koń, kuc.

W samym oryginale sceny jakie tworzą też o tym świadczą np. Pinkie zakochana w pomniku króla gryfów :rainderp:

Albo sam easteregg: "slenderman" w S4E09 :rd11:

O kurczaki o slendermanie nic nie wiem :P podasz w której minucie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem jest to w S04E09, a pojawia się w 17:06 sekundzie. :rainderp:

Pssss. Jeeest w krzakach...

Wtf??!  rzeczywiście,no to pokazali klasę :D,ja pamiętam jednego easter egga w S02E07 gdzie RD kończy śpiewać piosenkę i wtedy Derpy wychyla się z kurnika,taka sytuacja

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtf??!  rzeczywiście,no to pokazali klasę :D,ja pamiętam jednego easter egga w S02E07 gdzie RD kończy śpiewać piosenkę i wtedy Derpy wychyla się z kurnika,taka sytuacja

Prawdę mówiąc nie zauważyłem tego z Derpy wtedy przy oglądaniu odcinka, lecz zobaczyłem to całkiem niedawno zaglądając przez przypadek na tą stronę mówiącą o znajomości memów.

Ubawiło mnie widząc to xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...