Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

:) Fluttershy toż po prostu dobry duch Ponyville :) Chodzący środek na dolegliwości psychiczne :D

Szczerzę ją lubię.

W razie czego

potrafi pokazać, że jednak coś potrafi

Otóż to. Kiedy trzeba, potrafi zdobyć się na odwagę i pokonać nawet najgłębiej zakorzeniony strach. Oczywiście - akcja ze smokiem się kłania.

Jeśli chodzi o zwierzęta:

Mam:

- psa,

- 2 koty (tj. kotka i jej syn),

- 5 kur.

Miałem:

- innego psa,

- 2 papużki faliste,

- 3 szczury,

- myszoskoczka.

Link do komentarza

Nowa Fluttershy... ja już wymazałem ten odcinek z pamięci.... Rozumiem że mogła się czuć jak popychadło i chciała to zmienić, to naturalne, ale jak ktoś mi mówi że postawienie się zwykłej kozie zamieniło ją w to, w co zamienił ją czar Discorda.... aż szkoda gadać. Swoją droga chciałbym zostać przypisany do fanów Fluttershy. :yay:

Link do komentarza

Magiczna Pani Soczek przyznaje się, że...

Chyba polubiła Fluttershy x.X

Mwahaha, od czegoś trzeba zacząć, Soczuś ^^ Już ja nad tym popracuję...:P

A co do nowego pytania: normalna Shy ftw <3 Ona ma zabijać słodkością i niewinnością, a nie truć innym zady jak Tusk. Na jeden odcinek - ok, ciekawa odmiana. Ale na zawsze - nieee.

Link do komentarza

Zgadzam się, cały urok Fluttershy polega na jej słodkości, niewinności i (niestety) uległości. Choć naturalna asertywność aż tak by jej nie zmieniała, zawsze jest to już jakaś utrata jej cząstki... Co do asertywnej Flutterki pokazanej w odcinku, tj. nieco zbyt asertywnej... Cóż... Jak już kilka osób wspomniało - miło od czasu do czasu zobaczyć jakąś odmianę, zwłaszcza tak ciekawą i kontrowersyjną, ale gdyby miało się to utrzymać na dłuższą metę... Stanowczo NIE!

Link do komentarza

hmmm ta sie zastanawialem i cos takiego mnie teraz meczy.

W odcinku return of harmony Celstia mówi ze discord sie uwolnil bo ona i Luna nie reprezentuja elementów harmoni wiec czar oslabl.

Asertywna fluttershy nie byla zyczliwa, mila, litosciwa i "dorba" co oznacza ze nie reprezentowala swojego elemntu.

Czy to mozliwe ze Discord znowu sie uwolni?

Link do komentarza

Czy to mozliwe ze Discord znowu sie uwolni?

miło by było gdyby powrócił, ale pamiętaj że jest jeszcze potrzebny inny czynnik który go zbudzi = negatywne emocje/chaos w pobliżu jego więzienia. A tym razem jego "pomnik" został zapewne dobrze ukryty przed wszystkimi.

IMO gdyby całe mane6 zamieniło swoje zachowanie/styl bycia w tym samym czasie to może wtedy magia EoH kompletnie by osłabła lub nawet zanikła i wtedy coś miało by szanse się stać.... możliwe że za miesiąc dowiemy się tego jak dojdzie do finału sezonu.

Link do komentarza

Jeśli chodzi o Discorda myślę, że jego powrót jest całkiem prawdopodobny. Wątpię, by łączyło się to jakoś z zachowaniem Fluttershy, ale sam Discord jest bardzo lubianą postacią no i jednym z najfajniejszych czarnych charakterów, jakich widziałem. Tak więc ma spory potencjał na jakiś ponowny występ, zwłaszcza, że niewiele mamy postaci negatywnych w MLP.

Link do komentarza
Gość Zniszczyciel

Mnie z kolei wydaję się, że Lauren wymyśli nowego antagonistę. Może się okazać nawet leszy od Discorda... Kto wie, podejrzewam, że Stwórczyni ma jeszcze niejednego asa w rękawie ;). Muszę jednak zgodzić się z przedmówcą, wątpię, iż względne ponowne przebudzenie Discorda czy powstanie nowego czarnego charakteru miałoby jakiś związek z naszą kochaną Fluttershy...

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

no wlasnie kiedys byl taki temat... ale to bylo bardzo dawno wiec go wznowie.

-Z co lubimy Fluttershy?

Osobiscie stwierdzilem ze jest tego tyle, że trudno to wszystko zebrać do kupy i wymienić....

-Na poczatku sezonu pierwszego byla bardziej niesmiala i uleglejsza od tej Flutterki która mielismy w kilku ostatnich odcinkach ... Podoba sie wam ta zmiana?

Mi sie podoba bo o ile nie popada w skrajanosc to jej postac zostala bardziej dopracowana i rozwinieta.

zaprawszam do dyskusji....

Link do komentarza

Ja lobię Fluttershy za Fluttershy (czyli za cały jaj charakter). 2 miliony powodów za których lubię Fluttershy: 1. jest nieśmiała - tak jak ja 2. jest miła - tak jak ja 3. lubi zwierzęta 4. mimo że jest nieśmiała czasami pokazuje odwagę 5. ma ładne kolory skóry i włosów 6. ma stadko kur - tak jak ja 7. umie ładnie śpiewać 8. zawsze pomaga w potrzebie - nawet wrogom 9. robi dobre zupki :P 10. mieszka w ładnie urządzonym domku 11. potrafi używać "spojrzenia" 12. robi najlepsze masaże z Ponyville - spytaj miśka 13. dba o zwierzątka 14. jest spóźnialska - ale dla mnie może się spóźnić nawet 10 godzin, poczekam 15. fajnie od czasu do czasu popatrzeć na jaj asertywną wersję . . . 1254378. umie opiekować się dziećmi 1254379. w obronie przyjaźni potrafi zwalczyć swój lęk 1254380. pomaga bezinteresownie . . . . 2 000 000. Nigdy nikt się na niej nie zawiódł. Jeśli coś pominąłem to dopiszę :P

Link do komentarza

Q: Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

A: Jest taka nieśmiała i niewinna. - ''Even her schneezes are graceful!"

Q: Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Flutterrage)?

A: Nie podoba mi się, She's sooo mean!

Q: Jak podobają Ci się jej kolory?

A: Po czterdziestu paru odcinkach, milionach fan artów nie mógłbym sobie jej wyobrazić w innych kolorach, są perfekcyjne dla niej.

Q: Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

A: Nie jestem przekonany do tego czy to najlepszy jaki mogłaby otrzymać.

Q: Czy to Twoja ulubiona postać z całego mane6?

A: Tak, jej osobowość oczarowała mnie :D

Q: Czy tylko ją lubisz?

A: Nie lubić reszty kucyków to jak lubić Trixie(Żarcik dla Syskola :D)

Q: Czy lubisz Angel? Dlaczego?

A: Raz tak a raz nie. Potrafi być baaardzo nie uprzejmy fla Flu, ale potrafi też ją zmotywować (najlepszy przykład to Hurricane Fluttershy)

Q: Wolisz Fluttershy jako pegaza jednorożca czy ziemnego kucyka?

A: Zdecydowanie pegaz, gdyby posiadała inny atrybut to nie mógłby powstać ten fan art

Dołączona grafika

Link do komentarza

1.Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Wszystko!!! 2.Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma? Raz na jakiś czas mogłaby się takowa pokazywać , chociaż zdecydowanie wolę naszą Fluterkę 3.Jak podobają Ci się jej kolory? Są śliczne :P Idealnie do niej pasują :D 4.Czy lubisz Angel? Dlaczego? To zależy , w którym odcinku. Czasem go lubię , a czasem mam ochotę go ..... no mniejsza o to :P 5.Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Eeee... nope :) 6.Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Hmmm..... myślę , że z Rarity.

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Że jest miła i potrafi poświęcić się altruistycznie dla innych, nie oczekując niczego w zamian. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? Była to jedyna discordowa forma kucyka, która wywołała u mnie irytację. Reszta form była śmieszna, ale wredna Flutter? Nieee. Jestem przeciw. Jak podobają Ci się jej kolory? Są ciepłe, miłe i nieagresywne - idealnie pasują do niej, posiadającej identyczny charakter. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Trzy motylki. Słit, że tak powiem. Ale pasują. Czy lubisz Angel? Dlaczego? Angela, jeśli już - to samiec. Dobra postać okazyjnie, ale jego bicie Flutter w asertywnym odcinku poważnie obniżyło jego akcje u mnie. No violence to Flutter! Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Nie. Jak by wyglądały ich rozmowy? "Honey, y-you sure it's ok?" "Eeyup" i tak w nieskończoność. Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Jako cyniczną manipulantkę, która mami inne kuce, że to, co korzystne dla niej, jest także korzystne dla nich. Potem ochoczo to robi, albo nawet częściej wmanipulowywuje innych. Udaje także słabą i nieśmiałą, ale tak naprawdę jest szybsza i zwinniejsza niż RD - ale jej słabość skłania innych do wsparcia Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Do AJ? Obie lubią przyrodę i mają proste charaktery... Nie do końca, ale mam nadzieję, że wiecie, o co mi chodzi

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Jej delikatność, słodkość i dobre serce xD.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Hmm... Ciekawa alternatywa, ale nie wyobrażam sobie jej takiej. Świetnie oddawała kontrast między harmonijną, a discordową wersją kucyka.

Jak podobają Ci się jej kolory?

Idealne, świetnie oddają jej delikatność. Przydałaby się jeszcze gdzieś odrobina zieleni.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Znaczek, jak znaczek. Nic niezwykłego, jestem wobec niego neutralny. Mógłby być ciekawszy, ale pasuje.

Czy lubisz Angela? Dlaczego?

Hmm... Ogólnie tak, bo jest zabawny. Po uderzeniu Flutterki nie przepadam za nim i uważam za rozwydrzone bachorzysko, z drugiej strony w "Hurricane Fluttershy" trochę się zrehabilitował. Obecnie chyba jestem neutralny, ew. trochę go lubię.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Yyyy.... Nope.

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

Hmm... Chyba coś ala połączenie mocno asertywnej Fluttershy z Flutterbitch. Czyli agresywna, wiecznie zdenerwowana, wrażliwa, niemiła, straszna xD, a także po prostu czysto zUa, jako przeciwieństwo elementu dobroci.

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

W kreskówce wydaje mi się, że najlepszy kontakt ma z Rarcią, ta często zostawia u niej Opal na strzyżenie, czesanie i inne pierdoły, a także po prostu opiekę. Pewnie sporo wtedy gadają i wgl, więc ma to sens.

Zaś biorąc pod uwagę sam charakter to chyba RD, dobrze się razem dopełniają, RD pomogłaby jej z wieloma problemami i na odwrót, no i dodatkowo od lojalności do dobroci nie jest daleko.

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? - Jest dobra, kochana, delikatna dla każdego. Jej nie można nie lubić. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? - Gdy zobaczyłam Fluttercruel, to coś we mnie pękło - część odpowiedzilana za trzymanie nerwów na wodzy. Miałem ochotę ubić Discorda. Jak podobają Ci się jej kolory? - Może wyglądają na niego wyblakłe od prania, ale sa ok. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? - No powiem że nie specjalnie. Czy lubisz Angel? Dlaczego? - Drań jest na mojej czarnej liście, za to że śmiał uderzyć Fluttershy. Już kupiłem taśmę klejącą, a w ukrytej kieszeni w spodniach mam pętlę z linki hamulcowej. Będę przygotowany na to spotkanie, i wytłumaczę mu kilka spraw na temat bicia Fluttershy.... Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? - Przecież Big Mac chodzi z Cherliee, no nie ? Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? - Nie potrafię. Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? - Napewno z Pinkie Pie. Obie lubią małe stworzonka, są dość różne więc dobrze się uzupełniają, potrafią być zawzięte.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku że Futerka jest najodważniejszym kucykiem. Dlaczego? - Nakrzyczała na smoka żeby się przeniósł. - Groźnym niedźwiedziem miotała jak zabawką - Jej asertywna postać jest bardzo agresywna. Taka spokojna, płochliwa i nie śmiała, ale kiedy wpadnie w szał wyrzuca z siebie tą całą nagromadzoną energię. Tak więc jak spotkacie wściekłą Flutterkę to lepiej zejdźcie jej z drogi :P

Link do komentarza

Hej ! dawno nikt tu nic nie pisal wiec czas to zmienic.

Ostatnio tak sie zastanawialem jak Fluttershy zarabia.

Twilight pewnie dostaje kase od Celestii, RD , AJ , Rarcia i Pinkie maja prace... a Fluttershy?

Na poczatku myslalem ze jest "weterynarzem" ale po odcinku z doroslym Spikiem wiem ze ta podsada jest zajeta.

Co o tym myslicie?

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...