Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

O nie nie nie, przecież to Fluttershy. Pomyślicie tylko co by mu zrobiła gdyby ją zdradził itp. Pamiętacie jak przewracała niedźwiedziem, jak przestraszyła smoka? Oj, nie chciał bym być na miejscu tego ogiera w starciu z asertywną Fluttershy.

no dobra, chciałbym :P

Link do komentarza

O nie nie nie, przecież to Fluttershy. Pomyślicie tylko co by mu zrobiła gdyby ją zdradził itp. Pamiętacie jak przewracała niedźwiedziem, jak przestraszyła smoka? Oj, nie chciał bym być na miejscu tego ogiera w starciu z asertywną Fluttershy.

no dobra, chciałbym :P

Myślisz, że byłaby wściekła? Lol. Raczej załamana xP Każdy chyba jest po zdradzie załamany. A przez jej wrażliwość będzie to odczuwała jeszcze bardziej. O ile w ogóle miałaby chłopaka, bo jak już mówiłam, to raczej do niej niepodobne :P

Link do komentarza

I proszę bez parowania (doparowywania... eee... dopasowywania par? Mam nadzieję że wiecie o co chodzi ;P) klacz+klacz.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=64Dhz52pmWs

:D:D:D

Na miejscu delikwenta, który by ją zdradził i zranił, bardziej bym się obawiał zemsty piątki jej przyjaciółek. Taki gość miałby przerąbane i to na sicher z dwiema atletkami, lekko niezrównoważoną maniaczką mocnych wrażeń, egzaltowaną romantyczko-furiatką i wreszcie z czołową magiczką, mającą ewidentne fory i znajomości u władz najwyższych. Pozostaje tylko emigracja :D

Link do komentarza

Że niby kogoś z Wonderbolts urzekła by Flutter... ? Mogłyby być fajne odcinki, Fluttershy jest nieśmiała a partner bardzo popularny, więc mógłby być fajny odcinek ze schadzkami :P Hmm... jakby tak taki pewny siebie członek WB przy Fluttershy stawał się nieśmiały :D Tylko bez przesadnego romantyzmu i tekstów w stylu "nie jesteśmy sobie przeznaczeni" :rainderp:

Link do komentarza

WB z FS to ciekawy pomysł. nawet mam pomysł na początek tej znajomości. no wiec XYZ należący do WB podczas porannych ćwiczeń ma bliskie spotkanie z domem naszego żółtego pegaza. on zostaje ranny a ona się nim opiekuje...

tak własćiwie dlaczego my właściwie chcemy zeswatać FS, mało już wycierpiała :derp: . a tak na powarzenie: co jeśli jej wybranek by wam się nie spodobał bo by był po prostu ... zwyczajny. czy FS nie straciła by swojego uroku mając swoja 2 polówkę?? może wiec lepiej zostanie tak jak jest. :portalface:

Czy to jest po chińsku, czy ja nie umiem czytać? O co chodzi w Twoim poście? O.o

przepraszam za tak chaotyczne pisanie ale ja w takim stylu myślę(boże uchroń ludzi słyszących myśli). nie jesteś pierwsza osoba która mnie nie zrozumiała :derpwalk:

Link do komentarza

Co do Shy ogólnie, to oczekiwałbym mocno nieśmiałej przez cały czas i jednego odcinka z wielkim hiper-super-duper-snajper "really 'uge" niszczycielskim napadem szału ciężkiego kalibru. Nie mówię tu o czymś jak z The Best Night Ever, tylko o czymś większym. Taka dawka kontrastu jak dla mnie nieco ożywiłaby serial.

trochę oklepane ja bym chciał odkryć coś niespodziewanego co pokazało by inna naturę drżypłszki. ataki gniewu oraz okrutne zachowanie już były. potrzeba więcej świeżości i nowych pomysłów. np. FS pokonująca RD w zawodach w lataniu :yay:

mam nadzieje ze serial nie zubożeje po odejściu pani Lauren Faust (dziękuje za MLP i życzę powodzenia przy spełnianiu marzenia :) ).

ja chce 3 sezon :pinkrage:

ps mam nadzieje ze napisem to dosyć jasno :derp:

Link do komentarza

trochę oklepane ja bym chciał odkryć coś niespodziewanego co pokazało by inna naturę drżypłszki. ataki gniewu oraz okrutne zachowanie już były. potrzeba więcej świeżości i nowych pomysłów. np. FS pokonująca RD w zawodach w lataniu :yay: \mam nadzieje ze serial nie zubożeje po odejściu pani Lauren Faust (dziękuje za MLP i życzę powodzenia przy spełnianiu marzenia :) ).

ja chce 3 sezon :pinkrage:

ps mam nadzieje ze napisem to dosyć jasno :derp:

:fluttershy: pokonująca :rd: w lataniu ? o :x byłby to ciekawy Ep, ale FS miała by z tego powodu nieprzyjemności, (tak samo jak wtedy gdy była supermodelką), a nasza :rd: to nie :rarity: żeby trzymała swoje uczucia w ukryciu. Może dojść niezłej scesji albo wybuchu złości :rd2:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Q: Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

A: Oczywiście jej niewinność . Its soo Sweet :3

Q: Jak podobają Ci się jej kolory?

A: Jak najbardziej pasują ,inaczej sobie nie wyobrażam .

Q: Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

A: Jest jak najbardziej na miejscu ,tak jest taki jaki powinien być . Reprezentuje tą łagodność i niewinność .

Q: Czy lubisz Angel? Dlaczego?

A: Nie za bardzo :trogcord: . Ponieważ jest jak dla mnie wkurzający tym swoim zazdrosnym zachowaniem czy brakiem szacenuku, znaczy Szacunku. :)

Q: Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

A: Nie .

Q: Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

A: Nie mam pojęcia xD Ale wyobrażę sobie .

Q: Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

A: Z Twilight najbardziej ,z innymi też oprócz RD i Pinkie Pie ponieważ wymienione RD i Pinkie jak dla Fluttershy za bradzo załamują system xD

Link do komentarza

1.Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Jest poprostu taka jaka powinna być :D 2.Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? No jasne, te wybuchy okrucieństwa dodają smaczku jej osobowości :) 3.Jak podobają Ci się jej kolory? Pasują do charakteru! 4.Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Jak wyżej! 5.Czy lubisz Angel? Dlaczego? Angel to mały puchaty sk****syn :( 6.Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Obaj kochają naturę i obaj są malomowni... Czemu nie? 7.Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Włos rozwiany, zlowieszcza czarna zbroja... 8.Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Z Rarity - Obie znają sie na modzie, są przyjemne i spokojne (do czasu :))

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? - Och, oczywiście fakt, że chciałaby zostać drzewem :yay: No i to, że żeby ją usłyszeć trzeba czasem zwiększać moc głośników do niebotycznych rozmiarów Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? - Hmah! Najsłodsze wcielenie zua jakie widziałem! Po tekście "your face" zbierałem się z podłogi przez całe wieki! Jak podobają Ci się jej kolory? - Łagodne pastele to nie mój styl, ale do postaci pasują znakomicie. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? - Zdecydowanie wolałbym tam ujrzeć drzewo albo przynajmniej krzaczek... No, ale nie oszukujmy się - motyle to stworzenia posiadające równie silny charakter jak Fluttershy, więc znacznie lepiej pasują :yay: Czy lubisz Angel? Dlaczego? - Jak można nie lubić takiego małego słodkiego psychopaty? Good boy, Angel! Mom is so proud! Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? - Eeeeeenope (wtf is that?!) Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? - Nie, nie, nie! Albo wersja Discordowa, albo żadna :discord2: Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? - Hm... Z Twilight. Wątpię, czy byłyby w stanie w jakikolwiek sposób się nawzajem stresować.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...