Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

Z tego, co widziałem...To ma taką naturalnie. acz nienaturalnie to wygląda. To nasuwa mi pewne podejrzenia, iż Fluttershy taka znowu nie jest i się kosmetykuje, albowiem odwiedza spa razem z Rarity, która to poświęca swojej fryzurze mnóstwo czasu, a skoro o Rarity mowa, to Fluttershy ma podobną fryzurę, więc śmiem podejrzewać, że Rarity maczała w tym palce, z tym, że Fluttershy nie pozwoliła na taką ekstrawagancję, jak Rarity, tylko podkreślenie jej naturalnej fryzury, przy czym patrząc na statystyki, wykresy, rachunki prawdopodobieństwa, kryształowe kule, fusy, glosy Przodków, łamanie w krzyżach, drżące ogony Pinkie Pie i oczywiście samą Fluttershy, to jestem zmuszony orzec, stwierdzić, zadecydować iż, ze...

I dunno lol.

O.o

Z tego co wiem to ona od dziecka miała takie włosy :P

O, nawet znalazłam fajnego gifa:

Dołączona grafika

W porównaniu z 'normalną' Fluttershy:

Dołączona grafika

Stwierdzam, że jej włosy są naturalne.

Link do komentarza

Hmm... - Witaj Applejack! - rzekła Fluttershy uśmiechając się promiennie, ze swoim śnieżnobiałym króliczkiem u boku. - Siemasz, Fluttershy - odpowiedziała Applejack, odwzajemniając uśmiech. - Czego ci potrzeba? - Um... Jeżeli to nie sprawiłoby kłopotu, chciałabym poprosić o trochę jabłek dla moich zwierzątek... Jeśli masz czas... - Pewnie! - odkrzyknęła farmerka entuzjastycznie, strącając kilka jabłek i podając je Flutter. - Proszę bardzo. - Nie muszę płacić? - Coś ty! Od tego są przyjaciele. - Dziękuję, Applejack. - Nie ma sprawy! Teraz Rainbow Dash. - Hej, Flutteshy! FLUUTTERSHYY! - krzyczała Rainbow. - Ojej, co się stało, Rainbow? - powiedziała zmartwiona Fluttershy. - Musisz mi pomóc z nową sztuczką. - Przecież wiesz, że nie jestem dobra w lataniu... - A... No tak - bąknęła Dash, klepiąc się w czoło. - No trudno. W każdym bądź razie dzięki. Do zobaczenia!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Zacznijmy od tego, czy używanie zwrotu "lewokopytny" jest właściwe, moim zdaniem odnosi się ono do przednich i tylnych kończyn, tutaj niestety nie wiadomo, którego z tylnych kopyt Fluttershy woli używać, dla tego też póki nie zostanie to jako tako wyjaśnione sugerowałbym używać po prostu używać "leworęczny" jak dziwnie by to nie brzmiało, chyba, że ktoś ma jakiś pomysł na taki zwrot?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

porusze temat sezonu 2 . Polowa sezonu za nami a tu cisza o odcinku Fluttershy !!!

Jak sadzicie moze bedzie wielki maraton odcinków z Flutter pod koniec sezonu?

Kolejna sprawa jakie momenty w których wystepuje nasza Shy najbardziej sie wam podobaja?

a no i nasz Fluttershy idzie w slady Pinkie w przelamywaniu 4 sciany :yay:

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

najlepszy moment do tej pory, to ten z ostatniego odcinka, czyli nieśmiała Fluttershy wyciągana z łóżka przez RD chmm, no dwa odcinki z nią mnie ucieszą, a jak będą trzy to będę w niebie(a raczej na łące i śpiewał So Many Wonders) "w przelamywaniu 4 sciany" - a tego nie zrozumiałem :P

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Co? Kto wymyślił taką ankietę? Co to w ogóle za pytanie "Czy lubisz Fluttershy?", przecież to OCZYWISTE że wszyscy lubią Flutter (a ci co nie lubią to po prostu jeszcze nie wiedzą że lubią) :) A tak na serio to lubię Fluttershy za całą jej osobowość (nie będę się rozdrabniał bo nie starczy miejsca). Najsłodszy art to: http://mysticalpha.deviantart.com/art/Fluttershy-Up-277372985?q=gallery%3Amysticalpha%2F32806420&qo=15 A tak nawiasem zobaczcie rysunki tego gościa - wymiata.

Link do komentarza

Q:Co najbardziej lubisz w Fluttershy? NIC! Q:Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? Bardzo, taka mogłaby być cały czas. Q:Jak podobają Ci się jej kolory? Z bólem serca to piszę ale są ładne. Q:Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Podobała mi się wersja z żyletkami zamiast skrzydełek motylków. Q:Czy lubisz Angel? Dlaczego? Tak, bo jest fajny. Q:Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Moje oczy krwawią! Q:Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Psychoshy z Fallout Equestria : Project Horizons (google it) -- Tak Wielki i Wspaniały Heretyk w końcu tutaj trafił i dowiedział się, że są trzy inne osoby które nie lubią Fluttershy. Dla mnie jest ona zbyt słodka i miła, powoduje to, że moje złe serce zaczyna odczuwać pozytywne emocje, a to sprawia mi ból.

Link do komentarza

Soczek tobie jeszcze wybaczone, bo walnęłaś swego czasu pamiętnik, że hohoho ^^ (no i nie głosisz chwały Trixie za co ci chwała ;p)

"Czy lubisz Fluttershy?", przecież to OCZYWISTE że wszyscy lubią Flutter (a ci co nie lubią to po prostu jeszcze nie wiedzą że lubią) :)

Cóż.. jak widać są gusta i guściki. Choć imo każdą lubi się na swój sposób.
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...