Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witojta.

Zawsze początki jest najtrudniejsze. więc walę prosto z mostu.

Mam na imię Kamil, choć w internetach możecie mnie poznać jako Hex/Hexovsky/Fabian Hexovsky. Obecnie, gdy piszę te słowa, mam jeszcze 19 lat.

W fandomie jestem już od 2013 roku, jednak wciąż jestem schowany gdzieś w kącie, niczym mała myszka. Co do oglądania serialu, cóż... nie nazwałbym tego oglądaniem. Jestem daleko w tyle. Nigdy nie mogłem znaleźć czasu na włączenie chociaż jednego odcinka, a gdy już taki znajdowałem - traciłem go głównie na filmach ze "słodkimi kotkami w roli głównej". Bardziej mnie interesowały wytwory fandomu niż samo show.

Jeśli chodzi o moje inne zainteresowania - lubię pływać, jeździć na rowerze, montować filmy, tworzyć muzykę (głównie 8-bit) oraz grać w gry wypuszczane na starych konsolach NES/SNES, etc. Czasami zmuszę się nawet do napisania jakiejś recenzji na różne tematy. Gdybym miał podsumować siebie w jednym zdaniu, powiedziałbym: "Dojrzały w dowodzie, niedojrzały na umyśle."

Może coś później dodam, na obecną chwilę, to tyle ode mnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. :)

Skoro bardziej interesuje cię fandom niż serial to pytanie fandomowe. Jaki jest twój ulubiony fanfik i dlaczego?

Baw się dobrze.:lol:

 

Dzięki za miłe powitanie :D

Co do mojego ulubionego fanfika, tu muszę postawić na The Vinyl Scratch Tapes, z trzech powodów:

1. Występują w nim dwie moje ulubione postacie (duh).

2. Komedia jest moim ulubionym gatunkiem jeśli chodzi o książki oraz filmy.

2. Ten fanfik mocno mi się kojarzy z tworami typu: "Between Two Ferns with Zach Galifianakis" albo też z różnego typu "Roastami", czy też z sekcją "Lucky Channel" z "Lucky Stara" - obrażanie, nieprzewidywalność, wyrzucanie faktów, ryzyko etc. Ale to w mniejszej części. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Oglądnij serial, dobra rzecz ten serial.

Tak jak już pisałem, to kwestia czasu oraz prywatności, na pewno kiedyś nadrobię zaległości w odcinkach... Kiedyś.

Będziesz tu pasować. Ahoj!

Coś tak mocno przewiduję, ahoj...

Cze Hex. Nie wiem co ci ludzie mają, że włażą na to przeklęte forum, ale uciekaj czym prędzej.

...albo nie ahoj, już mi każą uciekać... Miło było was widzieć, cześć!

wEF7cb0.jpg

Edytowano przez Hexovsky
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh hej... A nieważne już odleciał z forum :'(

Ale jak jeszcze planujesz tu powrócić to witam witam :D

A jak tak zapytam:
1. Ulubieni wykonawcy muzyczni?
2. Czy planujesz wiązać swoją przyszłość z muzyką?
 

Przyleciałem tylko, żeby odpowiedzieć na te dwa pytania, witoj :P

1. Hmm, tutaj nie sprecyzowałeś za bardzo, czy chodzi o brony czy nie, więc dam kilka odpowiedzi:
    Non-pony:

  • Tim Follin - ulubiony kompozytor muzyki na NES'a, C64 etc. Ma swój specyficzny styl i ładnie omija limity starych konsol
  • Jake Kaufman - mój ulubiony kompozytor muzyki ogólnie do gier
  • Anamanaguchi - wspaniały band łączący NES'a z elektroniką oraz rockiem.

    Pony:

  • Dave - zdecydowanie uwielbiam speedcore, breakcore, hardcore etc... I jestem łasy na różnego typu głupie żarty :D
  • Scraton/PON3/jakktowoli - elektronika w jego wykonaniu na prawdę przykuła moją uwagę
  • Interrobang Pie (teraz jako ipidev) - stary chiptune prosto z hardware'a ale jedna z moich inspiracji - ba, wciąż nią jest

2. Nie tylko z nią, ale oczywiście. Ba, zmierzam ostro w tym kierunku. Stworzyłem kilka albumów muzycznych, zbieram na hardware NESowski, by nagrywać muzykę prosto z konsoli i współpracowałem z paroma osobami. Ogólnie tworzenie muzyki pod trzema pseudonimami nie jest łatwe, ale na pewno jest przyjemne. I mam nadzieję, że niedługo jakoś się wybiję.

Edytowano przez Hexovsky
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że raczej poza kręgi muzyki w jednym obrębie nie wychodzisz :D Ale super że wiesz na czym się skupiasz i oby kariera szła jak najlepiej!
Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia ^^

Nie do końca rozumiem, co masz przez to na myśli, ale dzięki :vinylderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Na początek powiem że warto obejrzeć serial, morały tam zawarte są naprawdę dyskretne i mogą się przydać :fluttershy4:

I na koniec ważne dla mnie pytania(tak szukam przyjaciół:forever_alone:):

- Lubisz sci-fi?(w filmach, książkach...)

-Lubisz fantasy?(w filmach, książkach...)

-Grałeś w Half-life?

To wszystko ma razie:salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Na początek powiem że warto obejrzeć serial, morały tam zawarte są naprawdę dyskretne i mogą się przydać :fluttershy4:

I na koniec ważne dla mnie pytania(tak szukam przyjaciół:forever_alone:):

- Lubisz sci-fi?(w filmach, książkach...)

-Lubisz fantasy?(w filmach, książkach...)

-Grałeś w Half-life?

To wszystko ma razie:salut:

Witoj.

Wiem, że serial zawiera w sobie morały, to normalne w kreskówkach dla dzieci (:vinylderp:), ale tak jak mówiłem... Czasu, czasu, czasu.

Mam jeden swój ulubiony morał, ale... o nim nie powiem. ^^

Czas na odpowiedzi na pytania (jak każdy :vinylhug: )

Sci-fi oraz fantasy... Cóż, na to jest mi ciężko odpowiedzieć. Powiem tyle, że obejrzeć obejrzę, przeczytać czasami przeczytam, ale nie fascynuję się tym zbytnio. Lubię te gatunki, czasami nawet pogram w karcianki, planszówki i gry fabularne "papierowe", ale to od czasu do czasu, dawkowane mało.

Pierwszego HL przeszedłem całego, drugiego - już nie, ale długo grałem. Choć możliwe, że niedługo powrócę, ale na CO-OPie (Synergy <3)

Czekam na wincyj pytań :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...