Skocz do zawartości

Chcę pobrać wszystkie odcinki MLP


angry

Recommended Posts

Cześć! Chcę pobrać (oczywiście legalnie) wszystkie odcinki MLP (w sumie wyszłoby 117) bo z bratem jesteśmy od niedawna fanami Spajka i Rainbow Dash :)

Znalazłem kanał Mystheria22 i tam jest większość bajek ale nie wszystkie (są nawet na dysku google, ale nie wiem czy przy wszystkich są linki)

Oczywiście najlepiej w 720p lub 1080p no i po polsku.

 

Jeśli zły dział proszę o przeniesienie

 

Spajkuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Major Degtyarev napisał:

Legalnie? Czyli co będziesz płacił?

Poczytaj http://niebezpiecznik.pl/post/policja-sciaganie-filmow-z-internetu-nie-jest-nielegalne-i-nie-grozi-za-to-odpowiedzialnosc-karna/ lub http://forumprawne.org/prawo-autorskie/120-filmy-muzyka-co-legalne-co-nie.html lub jeden z innych artykułów mówiących o legalności.

Poza tym wątpię czy Ty masz na swoim komputerze/telefonie wszystko legalne i robisz wszystko legalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu angry napisał:

może ktoś mi pomoże

Ktokolwiek poda bezpośredni link, zostanie ukarany za treści pirackie. Takie zasady panują na tym forum.

Jedyną opcją, którą u nas możesz uzyskać, jest link do (np) Apple/Google store, gdzie możesz te odcinki zakupić.

 

Nie popieramy, a tym bardziej nie pomagamy w nielegalnym (lub częściowo legalnym) pozyskaniu żadnych treści.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie odcinki (720p) oraz "trylogię" EQG. Zajmuje to ok. 17GB. Sporo. Widząc post powyżej, nie podam z jakiej strony i jakim programem to pobrałem. Mam i tyle :P "Googlaj" sobie. Niestety raczej będziesz musiał pobierać sezonami(1-4), a w przypadku piątego, pojedynczymi odcinkami. O ile wersja angielska bez napisów jest łatwa do znalezienia, to z napisami... cóż. Powodzenia. Przyda się ;) 

 

Legalnie można pobrać z różnych serwisów takich jak iTunes, ale tam nie ma nawet napisów. Ewentualnie poczekaj na żenujące wydanie DVD (tylko dubbing 2.0, zero dodatków... )

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Triste Cordis napisał:

Mam wszystkie odcinki (720p) oraz "trylogię" EQG. Zajmuje to ok. 17GB. Sporo. Widząc post powyżej, nie podam z jakiej strony i jakim programem to pobrałem. Mam i tyle :P "Googlaj" sobie. Niestety raczej będziesz musiał pobierać sezonami(1-4), a w przypadku piątego, pojedynczymi odcinkami. O ile wersja angielska bez napisów jest łatwa do znalezienia, to z napisami... cóż. Powodzenia. Przyda się ;) 

 

Legalnie można pobrać z różnych serwisów takich jak iTunes, ale tam nie ma nawet napisów. Ewentualnie poczekaj na żenujące wydanie DVD (tylko dubbing 2.0, zero dodatków... )

Dzięki, 17GB to nie aż tak dużo.

Może być na początek 1, 2, 3, 4 sezon po polsku. Nie mówię, że wszystko w jednej paczce i tak bym tego aż tak szybko nie pobrał.

 

Dla reszty: Google wyszukało mi to forum i kanał Mystherii oraz inne bzdury.

 

@Decaded to jest całkowicie legalne i dozwolone przez prawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Decaded napisał:

Ktokolwiek poda bezpośredni link, zostanie ukarany za treści pirackie. Takie zasady panują na tym forum.

Jedyną opcją, którą u nas możesz uzyskać, jest link do (np) Apple/Google store, gdzie możesz te odcinki zakupić.

 

Nie popieramy, a tym bardziej nie pomagamy w nielegalnym (lub częściowo legalnym) pozyskaniu żadnych treści.

Tylko, że pobieranie filmów/seriali/muzyki na własny użytek jest w 100% legalne :P (przynajmniej w Polsce).

Z tego powodu nie rozumiem, za co tu ban...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Branthos napisał:

Tylko, że pobieranie filmów/seriali/muzyki na własny użytek jest w 100% legalne :P (przynajmniej w Polsce).

Z tego powodu nie rozumiem, za co tu ban...

To też pisałem, nawet podałem linki do artykułów :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w poście tego nie ująłeś. Nie chce się kłócić, 

Więc może ktoś mi podać link to wyszukania w Google lub po prostu napisać to na priv.

Ale też mi piractwo wysłanie zwykłego linku skoro ktoś (ja) będzie tego używał legalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu angry napisał:

Ale w poście tego nie ująłeś. Nie chce się kłócić, 

Więc może ktoś mi podać link to wyszukania w Google lub po prostu napisać to na priv.

Ale też mi piractwo wysłanie zwykłego linku skoro ktoś (ja) będzie tego używał legalnie.

 

Podanie linku do wyników wyszukiwania Google to chyba też pośrednio piractwo?

 

Pobrać na własny użytek - okej, ale chcesz,, aby @Triste Cordis gibnął Ci linka do pobrania, więc rozpowszechnił nielegalnie odcinki. Rozpowszechnianie = ban :3 Nie wiem, co tu logicznego.

 

Piractwu mówię stanowcze NIE. I jeżeli ten temat będzie dalej drążony w kierunku "czy pobieranie jest legalne czy nie", to ja już proponuję go zamknąć... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu angry napisał:

Czyli muszę wyszukać to sam, bo nikt mi nie pomoże bo dla niego to straszne piractwo, a on zawsze przestrzega prawa.

 

Mylisz się. Nikt ci nie poda bezpośredniego linku/sposobu, ponieważ rejestrując się na forum każdy przeczytał i zaakceptował regulamin (to nie "EULA" z gier, jest krótki). Nie chodzi tu o łamanie prawa. Gdybym się tym przejmował, nie miałbym dziesiątek setów na HDD i DVD i w telefonie. Nikt nie poda "instrukcji" ponieważ nie chce wylecieć z forum za coś tak głupiego. 

 

PS. Chyba nie myślałeś, że moderator będzie ci cytował odpowiedni punkt regulaminu :crazytwi2:

PS2. Czy na waszym wykrywaczu troli (przerobiony detektor z Aliens) też pojawiła się kropka?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Branthos napisał:

Ale on chciał legalnie... a pobieranie torrentów jest nielegalne, ponieważ pobierając, jednocześnie udostępniamy :P

 

Sprostowanie. Nie każdy pobierał coś z torrentów. Wiele programów/gier freeware można pobrać właśnie z torrentów. Dzięki nim u wielu osób pobieranie idzie sprawniej. Zerwanie połączenia z internetem nie uszkodzi pliku etc. Dla przykładu Nitronic Rush (gra) jest darmowa i najłatwiej pobrać ją z torrentów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba dobry pomysł: może założy ktoś czat na zewnętrznej stronie(albo po prostu fb czy coś...) i tam obgada się pewne sprawy. Regulamin zdaje się nie będzie złamany: na forum nie wyląduję nawet pośredni link(a jedynie zachęta do kontaktu na innej stronie)...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...