Skocz do zawartości

Eeeee... Hej?


Mattia Magna L

Recommended Posts

No to tak na początek może się przedstawię. Nazywam się Matylda, a mój nick to Matil. Jestem w fandomie dopiero od początku tego roku. Lubię czytać, rysować i myśleć, a nawet podobno dobrze piszę, ale niestety nie mam cierpliwości do dłuższych utworów. Interesuję się także szeroko pojętą kulturą popularną i teoretykowaniem na wszystkie tematy. Moimi ulubionymi kucykami z Mane6 są Pinkie Pie i Rainbow Dash. Mam lekką fiksację na punkcie Discorda. Niezbyt przepadał za shipami, ale rzadko kiedy otwarcie się czepiam. Nie umiem się dobrze przedstawiać. Jakieś pytania? :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY ! :tia: witam Cie na forum :D

Zacznijmy z pytaniami.

1. Czy lubisz ciastka~?

2. Podzielisz się z nami tym gdzie mieszkasz? 

3. Jak to się stało, że zaczęłaś oglądać kucyki ?

4.Co najczęściej rysujesz?

5.Jakie utwory piszesz?

6.Czy masz swojego OC, a jak tak to powiesz coś o nim?

Miłego pobytu na forum :3 I spokojnie tu nikt nie gryzie, przynajmniej mnie nikt nie ugryzł :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn...nigdy nie jestem najpierwsiejszy....może jak następna nowa osoba dołączy odczekajcie jakąś dobę, żebym miał czas na wstawienie pierwszego komentarza?

 

A Ty tam Matyldo witaj i baw się dobrze!

A pytań nie mam, gdyż ten od Shimmerki mnie ubiegł nawet w tym...co za ludzie!...
No więc...Witaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ^^ 

25 minuty temu Matil napisał:

Nie umiem się dobrze przedstawiać. 

Nie martw się twoje przedstawienie się i tak było powyżej średniej.

 

Teraz pytanka, bo czemu nie.

1. Gdzie mieszkasz? 

2. Lubisz czytać? 

3. Jeśli tak, to jaka jest twoja ulubiona seria / książka / autor?

4. Ile wiosen liczysz?

5. Masz jakieś zwierzątko? A jeśli tak, to opowiesz trochę o nim? 

Skoro rysujesz, to zachęcam do pokaznia nam choć kilku prac lub założenia własnego tematu z rysunkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kocham ciastka.

2. W Koszalinie.

3. Na zimowisku poznałam pewną pegasis. Zdziwiło mnię, że osoba taka jak ona ogląda "kucyki pony". Pojawiła się ciekawość, obejrzała kilka odcinków, spodobało mi się.

4. Lunę i Celestię, ale głównie tą pierwszą. Są bardzo wdzięcznym tematem.

5. Z reguły przygodowe, ale z żadnego nie byłam na razie na tyle zadowolona, by go opublikować.

6. Mam kilka OC, ale najlepiej opisanym jest Ruby Shine, kryształowy pegaz, gwardzista z Kryształowego Królestwa, zakochany w Cadence (nie, nie będzie epickiego romansu mojego OCka z żonatą już księżniczką alikornem, to jest bardziej taki rodzaj cichego wielbicielstwa).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gray Picture

1. Już odpowiedziałam.

2. Bardzo.

3. Jedną z moich charakterystycznych cech jest trudność w wykonywaniu wyborów. Hmmmm.... Może Rick Riordan. Ma fajne pomysły a przy niektórych kawałkach (np. każda wzmianka o żywiole sera) śmieję się na głos. Poza tym lubię Pottera i serię Ulysses Moore.

4. Podobno trzynaście, ale czuję się na zmianę na 5 i 30.

5. Mam świnkę morską o pięknym imieniu Majek i nieco mniej pięknym przezwisku Świnia. Jest piękniutki, mięciutki i niezwykle denerwujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej~ Ładnie imię Matyldziu. (White Moon, jak ty to robisz, że zawsze tak szybko się witasz z innymi? :D)

1. Oglądałaś 5 sezon? Co sądzisz o nowej antagonistce?

2. Ulubiona rasa.

3. Najlepszy wróg mane6 (nie mówię tu stricte o antagonistach typu Sombra, Chrysalis ale Trixie, Diamond Tiara itd.)

4. Jak otoczenie akceptuje twoje zainteresowanie?

Pozdrawiam i jak to mam w zwyczaju życzę miłych chwil na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, obejrzałam cały! Starlight jest... No cóż, nie przepadam za komunistami, ale antagoniści nie są po to, żeby za nimi przepadać (a ja i tak jak głupia przepadam!). "Quiet!" było dobre, sam motyw nienajgorszy, komunista - oryginalnie. Nawrócenie nawet dosyć sensowne. Na pewno wystąpi jeszcze wiele razy, ale na razie jest spoko, chociaż i tak Discord jest najlepszy.

2. That's racist!

3. Trixie.

4. Mama akceptuje, przyjaciele - nie wiem, czy wiedzą, że moje okazjonalne gadki o kucykach to nie żarty. Dalsi znajomi albo nie wiedzą, albo raczej ich to nie interesuje, bo i tak jestem dla nich dość dziwna.

Edytowano przez Matil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap  :cydr:  i :muffin: na start. :portalface:

 

 

 

 

 

Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)?


Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu KamilPL 94 napisał:

 

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap  :cydr:  i :muffin: na start. :portalface:

 

 

 

 

 

Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)?


Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie

 

- To mój ulubiony kucyk!

- Discord.

- Raczej Luna, ale Cesia też jest spoko.

- Jako jednorożca.

- Rysuję, może niedługo coś wstawię, a jeśli chodzi o fanfiki, to coś tam próbuję, ale raczej nie wychodzi mi to na tyle dobrze, żeby to opublikować.

Chętnie rozwiążę quiz, dziękuję za zaproszenie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...