Skocz do zawartości

Cześć


mcpunkey

Recommended Posts

Hej, witajcie wszystkie kucyki! :)

Dołączyłem już jakiś czas temu ale nie miałem okazji się przywitać :/ Tak więc, mam na imię Mikołaj, mam 15 lat, nie interesowałem się wcześniej fandomem ale mam zamiar to zmienić :) Mieszkam w Norwegii [emoji123] Ulubiony kucyk to Fluttershy [emoji173]️ Gram na pianinie i uczę się kucykowych piosenek [emoji6] Liczę że zostanę miło przyjęty :) Jak chcecie śmiało zadawajcie pytania [emoji5]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoj! :hug3:

Myśle, że fandom pastelowych konikóf Ci się spodoba ^^

Od ilu lat grasz na fortepianie? I od jakiego czasu oglądasz MLP?

 

 

 

Cóż... Gram już 4 lata :) skończyłem szkole muzyczna 1 stopnia ;) A serial oglądam praktycznie od premiery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam parę pytań: Jak się tam mieszka w tej Norwegii? Dlaczego Fluttershy jest twoim ulubionym poniaczem? (Fluttershy

 

No i witamy w:

1 hour ago, Zexel ! said: Fandom Pastelowych Konikóf

[emoji3]

Cóż... Mieszka sie całkiem dobrze tylko tak naprawdę jedyne czego mi brak to przyjaciele z Polski...(przeprowadziłem sie 3 miesiące temu). A dlaczego Fluttershy jest moim ulubionym poniaczem...Hmm...nie umiem chyba wyjaśnić, po prostu sie w niej zakochałem [emoji173]️[emoji23]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich (którzy jeszcze tego nie zrobili) na głosowanie na top 5 najlepszych piosenek z sezonu 5 mlp:fim. http://mlppolska.pl/topic/14114-voting-for-top-5-best-my-little-pony-season-5-songs/ w tym temacie znajdziecie filmik z nominacjami do top 5 i ankietę w której możecie oddać swój głos. Sorry za offtop.

 

9 hours ago, mcpunkey said:

Cóż... Mieszka sie całkiem dobrze tylko tak naprawdę jedyne czego mi brak to przyjaciele z Polski...(przeprowadziłem sie 3 miesiące temu).

Zawsze możesz wejść na jakiegoś Teamspeaka i pogadać z polakami ... od razu ci się przypomni jak to było w Polsce :D

 

9 hours ago, mcpunkey said:

A dlaczego Fluttershy jest moim ulubionym poniaczem...Hmm...nie umiem chyba wyjaśnić, po prostu sie w niej zakochałem emoji173.pngemoji23.png

Jak ja cię dobrze rozumiem :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :sfhug: Masz pozdrowienia od ekipy wonderbolt :spitfire:

1.Co sądzisz o wonderbolt?

2.Lubisz Spitfire?

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi^^ Baw się dobrze [emoji4]

1. Lubię ich ale jakoś specjalnie się nie zachwycam

2.Ze Spitfire podobnie - lubię ale do najlepszych kucyków bym raczej nie zaliczył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, kolejny człek zza granicy. Byli ludzie z Anglii, jakiś Czech (ale taki 420% tru Czeszek) nawet, a ty proszę, Norwegia! (Fun Fact: zamierzam się tam wybrać w przyszłoroczne wakacje...)

 Mam nadjedzoną kanapkę z salami, chcesz? Tak na dobry początek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, kolejny człek zza granicy. Byli ludzie z Anglii, jakiś Czech (ale taki 420% tru Czeszek) nawet, a ty proszę, Norwegia! (Fun Fact: zamierzam się tam wybrać w przyszłoroczne wakacje...)

 Mam nadjedzoną kanapkę z salami, chcesz? Tak na dobry początek...

Zapraszam do Norwegii i jeszcze nie jadłem śniadania wiec mozesz mnie poczęstować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...