Skocz do zawartości

Ciekawostka w Slice of Life


mcpunkey

Recommended Posts

Tutaj jest parę fajnych zdjęć ludzi w maskach koni

Cytat z pewnej strony:

Cytuj

Maska konia pytacie. Prawdopodobna odpowiedzią jest manga (japoński komiks) pt. Judge. Postacie wystepujace w niej są osobami zamkniętymi w jednym miejscu przez pewnego psychopatę. Kazda postać nosi na głowie inną maskę, świnia, królik i właśnie szukany przez nas koń.
Przyznajmy mało kto wie o co w tym chodzi najprawdopodobniej jak to w Japoni bywa do mangi zaczeły powstawać różnego typu produkty promocyjne kubki, breloczki i właśnie maski.
Potem maska z niewiadomych przyczyn stała sie popularna i zapomniano od czego sie wywodzi. Zadzaiałała tu zasada owczego pedu jak ma znajomy to ja też musze miać, a czy to mi potrzebne czy nie to już inny problem.
Pozdrawiam wszystkich ^^

i wszystko wyjaśnione ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Ja zauważyłem te konie tuż po skończeniu oglądania odcinka. Moim zdaniem serial jest już kierowany głównie do Bronies. Dużo osób w internetach trąbi, że to dla pięcioletnich dziewczynek i, że w ogóle , ale ja gdybym miał pięcioletnie dziecko poczekał bym z dwa lata na oglądanie MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem te konie tuż po skończeniu oglądania odcinka. Moim zdaniem serial jest już kierowany głównie do Bronies. Dużo osób w internetach trąbi, że to dla pięcioletnich dziewczynek i, że w ogóle , ale ja gdybym miał pięcioletnie dziecko poczekał bym z dwa lata na oglądanie MLP.

Całkowicie się z tobą zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
30.12.2015 at 14:09 Ziemowit napisał:

Ja zauważyłem te konie tuż po skończeniu oglądania odcinka. Moim zdaniem serial jest już kierowany głównie do Bronies. Dużo osób w internetach trąbi, że to dla pięcioletnich dziewczynek i, że w ogóle , ale ja gdybym miał pięcioletnie dziecko poczekał bym z dwa lata na oglądanie MLP.

Smutne ale prawdziwem jak grzyby PrawDziwki w lesie :_:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...