Skocz do zawartości

Artykuł o Bronies i Pegasister


TwiMLPpl

Recommended Posts

Piszę artykuł o bronies i pegasister do gazetki LO w SMS Racibórz (gdyż redaktor gazetki uradował się na ten temat:yay: [nasza gazetka jest, podobno wydawana na cały powiat] i tu mam pytanie, co o nas napisać, jeśli macie propozycje piszcie) , w moich planach są :

-ukazanie kim jesteśmy i jak wygląda nasz fandom (i że jesteśmy normalni [przyznajcie sami, spotykacie ludzi którzy, myślą że postradaliśmy umysły])

-pokazanie że MLP FIM nie tylko dla "dziewczynek w wieku około 6 lat", lecz raczej lubiane przez starszych ludzi (średnia wieku o ile się nie mylę to 16-35lat i około 70% to chłopaki [ jeśli zna ktoś nowsze dane niech napisze; oraz stosunkową liczbę na świecie])

-ukazanie że też potrafimy się dobrze bawić(np. ponnymeety)

-zdobywanie znajomości miedzy fanami

-akcje przeciw hejterom (np. antyhejter kucykowy od Mystherii22)

-twórczość fanów typu PMV, fan fiction, gry, fan arty, książki(gdybym miał wymieniać wszystko miejsca by zabrakło)

-no i w końcu fora jak te, oraz film na YT Bronies-duzi fani małych kucyków (Artur Filipowicz Art)

-a "wisienką na torcie" będzie grafika RD i AJ przybijające brohoof

Wiem na forum jestem nowy, ale bronies jestem już dłuższy czas (obejrzałem 4 sezony[czekam na dubbing całego 5 od Mysterii22]zrobiłem fan arty, czasami piszę z BlumkiemPL na Skype na temat MLP FIM i jestem aktywny [np. tworze fanowskie grafiki, lub oglądam serial i przeróbki fanów]) i chcę pojechać na jakiś bliski ponymeet.

Mam nadzieje że odpiszecie i podzielicie się jakimiś informacjami i nikogo nie chciałem postawić niżej:pinkie4thwall:, piszcie co dodać mam, a co ująć (wszystkie komentarze mile widziane) a może będziemy mieli kolejnych członków:twilight2:, oraz pokażemy że nie jest nas mało i że jesteśmy z tego dumni.

Pozdrowienia dla wszystkich bronies i pegasister i kucykowego 2016 roku:aj5:.

 

P.S.

wcześniej wysyłałem posta o tej samej treści i nie ma go z powodu błędu serwera.

Edytowano przez TwiMLPpl
błąd podczas wysyłania poprzedniego tematu
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu TwiMLPpl napisał:

 chcę pojechać na jakiś bliski ponymeet.

Mam nadzieje że odpiszecie i podzielicie się jakimiś informacjami i nikogo nie chciałem postawić niżej:pinkie4thwall:, piszcie co dodać mam, a co ująć (wszystkie ko

Najbliższy masz 9 stycznia w Lublinie, z tych mniejszych, a takie większe to oczywiście Middle Equestrian Convention w Wawie (MEC)

Sam jadę, zapraszam i to będzie mój pierwszy ponymeet ^^

Co do twojego artykułu- koncepcja jest spoko, a myślałeś o jakiś wywiadach?Niekoniecznie z samymi bronies (chociaż to też), ale np, fandomowymi artystami?:D

Od razu mówię, że się piszę :D haha

Tak w ogóle to ciekawy i bardzo odważny pomysł, choć nie pierwszy (była np. praca licencjacka na studiach), ale zawsze jest to robienie czegoś pozytywnego dla fandomu, więc trzymam kciuki i będę śledził ten temat :D

Pzdr!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minuty temu TwiMLPpl napisał:

dzięki, ale ja mieszkam w okolicach powiatu Raciborskiego, w województwie Śląskim więc trochę mam do lublina, i szukam (na razie) jakiegoś bliszego ponymeeta (problem z transportem i funduszami) i dzięki za odpowiedz

 

W takim razie zapraszam na ponymeet do Bielska. Jak jesteś zainteresowany/a, to Ci napiszę na PW szczegóły.

Edytowano przez Phosky
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy on się odbywa ? w tym roku szkolnym na pewno nie mogę, w inny termin np.przerwy świąteczne i ferie, gdyż mam dużo na głowie:despair:.

w następnym roku szkolnym będę miał dużo czasu i dziękuje za propozycje i pozdro

Edytowano przez TwiMLPpl
błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the silver tą propozycje prędzej zrealizuje (:twilight2:bo z transportem łatwiej i tylko kilka kilometrów do Rybnika mam, nawet rowerem mogę przyjechać) jak już będziesz wiedział kiedy napisz, a raczej nie odmówie tej przyjemności, może propożec dla fandomu w tym czasie zszyje i przyniosę :yay:

 

pawiu dzięki za linki

Edytowano przez TwiMLPpl
wspomnienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu TwiMLPpl napisał:

the silver tą propozycje prędzej zrealizuje (:twilight2:bo z transportem łatwiej i tylko kilka kilometrów do Rybnika mam, nawet rowerem mogę przyjechać) jak już będziesz wiedział kiedy napisz, a raczej nie odmówie tej przyjemności, może propożec dla fandomu w tym czasie zszyje i przyniosę :yay:

 

Z rowerem będzie ciężko w taki mróz i w takim śniegu :yay:. Powiadomię cię jak załatwię wszystko na facebookowej grupie i z resztą ekipy :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu TwiMLPpl napisał:

A zapomniałem o morozach :pinkie2: i czasami jestem szalony jak pinkie pie, dzięki spełniasz moje marzenie i w końcu poznam innych bronies.

YAY! :yay:

Tu miałem na myśli, na żywo, ale przyjaciół nigdy nie jest za dużo i jestem otwarty na nowe znajomości :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...