Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia

Nowa nazwa  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

Właśnie teraz GreenLink napisał:

Na tym forum chyba jednak nie znajdziesz 3562 osób (przynajmniej) które będą się z tobą zgadzały 

Byś się zdziwił. Potrafię byś przekonywujący ;)Ale zawsze można jeszcze kilka tysięcy skołować, by się zarejestrowały i mnie poparły, więc... problem?

(dobra, kończymy to, bo i tak wszyscy wiemy, że mam rację, a takie sprawy powinno się załatwiać na pw, nie w postach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Ejjj! Jak chcecie podyskutować i udowadniać, że ma się racje to zapraszam do TV, albo do... Nieważne! Rozmawiamy tutaj jak przy piwie z parówką, więc bez kłótni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
11 minut temu Uszatka napisał:

@Ziemowitełeł Wypełniłam ankietę, ale ostatnie pytanie mnie złamało. Na Wielkanoc jadłam tylko jajka i sałatkę jarzynową. Nie była więc dla mnie opcji do wybrania :C Ale wybrałam parówkę, bo białej kiełbasy nie lubię. 

Wiem, wiem, ale ankieta dotyczyła tylko Parówki i Białej Kiełbasy. W środę/czwartek zrobię ankietę dot. Ketchupów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam, po co na siłę robić te wojny? ._. to temat o parówkach, o tym jakie one są dobre, a nie porównywania do innych produktów :v 

 

Wygląda to jakby każdy na siłę chciał być oryginalny ze "swoim" produktem

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
41 minuty temu PervKapitan napisał:

Ja się tylko zastanawiam, po co na siłę robić te wojny? ._. to temat o parówkach, o tym jakie one są dobre, a nie porównywania do innych produktów :v 

 

Wygląda to jakby każdy na siłę chciał być oryginalny ze "swoim" produktem

Wojny nie będzie, ale traktorów nie będę podpisywał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @PervKapitan. To miały być luźne gadki z parówkami w tle, a nie jakieś bzdurne wojny czy lepsza parówka, budyń czy kiełbasa :grumpytwi: Jak ktoś chce koniecznie wojować to niech się zapisze do jakiegoś RPG, albo idzie do działów Equestriańskiej Wojny. 

 

I z @Ziemowitełeł też się zgadzam. Skoro nie ma wojny, to nie ma i traktatów do podpisania. Jakby to gunwo podpisał to wyszłoby, że akceptował, że jakaś niby wojna trwa. Także brawo, Ziem, oby tak dalej! :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Selenium napisał:

Nie ma to jak przeczytać całe 13 stron od nowa. I przyznam ,że pierwsze trzy strony się naprawdę przyjemnie oglądało :)

To uczyńmy to tak, żeby pozostałe strony były tak samo przyjemne

 

krokiety_z_parowka_i_pieczarkami_popup_w

 

MNIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...