Skocz do zawartości

Witam


Unnamed_Pony

Recommended Posts

Hej wszystkim. Jestem nowy na tych forach, 1-szy raz piszę na jakichkolwiek forach i bronym jestem od chyba jakiś 3 lat. Mam 16 lat nazywam się Kacper i w sumie nie wiem czemu założyłem tu konto (prawdopodobnie podświadomie chciałem tylko z kimś porozmawiać #samotność...). Nie wiem co mam jeszcze napisać i czy w ogóle powinienem cokolwiek tu pisać, więc... jakieś pytania, może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Dabrowski napisał:

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

1.Zdecydowanie M1911

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM)

3.Springfield 1903

4.Budyń, mięsa nie jem :P

5.Hmm... bo ja wiem...

6.Wino

7..Skrzypki Al Capone'a

8.Yyy, nie #Google translate

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz bleflar2 napisał:

Witaj na forum!

1. 01110101 01101101 01101001 01100101 01110011 01111010 00100000 01110000 01101001 01110011 01100001 11000100 10000111 00100000 01110000 01101111 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01101110 01100101 01101101 01110101 00111111

2.Co byś zrobił gdyby zergi podbiły świat?

3. Chipsy czy popcorn?

4.Czy postać na twoim awatarze to twoje OC?

1.01101110 01101001 01100101 #jakiś tam tłumacz

2.Eee... jadł budyń :P

3.Trudne pytanie (serio). Więc hmm... chyba chipsy, większa różnorodność, choć popcorn też niczego sobie :)

4.Jeśli dobrze rozumiem pojęcie OC to tak (chodzi o to, że ja wykreowałem tą postać, co nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Aranarth napisał:

Cześć:bronies:

1. Lubisz czytać ? Jeśli tak to co ?

2. Jakiej muzyki słuchasz ?

3. Skąd jesteś ?

Hej!

1. Kiedyś trochę czytałem, ostatnio jakoś nie zbyt, ale lubię czytać. Czytałem chyba przygodowe, przygodowo - historyczne, fantazy (piszę chyba, bo nie znam zbyt gotunków książek... chyba)

2. Nie mam ulubionego gatunku, słucham to co mi się spodoba. W mojej playliście mam około 70 piosenek (wiem mało, moja siostra ma kilkaset, jak nie tysiąc ponad O_o). Mam kilka chyba z gatunku rock, jakaś odmiana popu (według mojej siostry), dubstep, muzyka klasyczna, rap, reggae i pewnie kilka innych.

3. Pozdrowienia z Grudziądza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej hej witamy na forum :)
1. SIedzisz w kucach od 3 lat to mimo że nie wbijałeś na forum itp. to jakoś się udzielasz np. rysujesz czy może tworzysz muzykę?

2. Ulubiony kuc?

3. Celestia czy Luna?

 

Mam nadzieję że wczujesz się w to miejsce ^^ Baw się dobrze.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.07.2016 at 19:42 FrozenTear7 napisał:

No hej hej witamy na forum :)
1. SIedzisz w kucach od 3 lat to mimo że nie wbijałeś na forum itp. to jakoś się udzielasz np. rysujesz czy może tworzysz muzykę?

2. Ulubiony kuc?

3. Celestia czy Luna?

 

Mam nadzieję że wczujesz się w to miejsce ^^ Baw się dobrze.

No hej.

1. Rysowałem (kilka rysunków), próbowałem tworzyć grafiki komputerowe, zacząłem pisać opowiadanie (2 rozdziały mam), próbowałem pisać jakieś teksty piosenek chyba (nie pamiętam czy o mlp czy nie :/), muzyki nie tworzę (oj chciałbym). Żadna z moich prac o MLP nie została nikomu pokazana (prócz chyba 1 osobie, ale nie będę o tym mówił), a wszystko pisałem w czasie przeszłym, gdyż już nic nie tworzę... twierdzę, że jestem beznadziejny we wszystkim... heh...

2. Rainbow Dash, Fluttershy i Luna, nie każ mi wybierać bardziej :)

3. Luna :)

 

 

8.07.2016 at 19:50 ASmaxPL napisał:

Witamy serdecznie :salut:

1. Jaki sezon MLP lubisz najbardziej?

2. Lubisz MLP:EG

3. Jaka jest najwyższa twoja średnia w szkole?

ASmax wita i pozdrawia :D

 

No hejo!

1. Chyba 1-szy

2. Nie wiem, może, chyba tak.

3. Z 3 klasy gim. 5,33 z zajęć artystycznych, a z takich co się uczyć trzeba to chyba biologia 4,40, brałem pod uwagę oceny z całego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Unnamed_Pony napisał:

No hej.

1. Rysowałem (kilka rysunków), próbowałem tworzyć grafiki komputerowe, zacząłem pisać opowiadanie (2 rozdziały mam), próbowałem pisać jakieś teksty piosenek chyba (nie pamiętam czy o mlp czy nie :/), muzyki nie tworzę (oj chciałbym). Żadna z moich prac o MLP nie została nikomu pokazana (prócz chyba 1 osobie, ale nie będę o tym mówił), a wszystko pisałem w czasie przeszłym, gdyż już nic nie tworzę... twierdzę, że jestem beznadziejny we wszystkim... heh...

2. Rainbow Dash, Fluttershy i Luna, nie każ mi wybierać bardziej :)

3. Luna :)

 

No rozumiem woliłeś tworzyć na potrzeby osobiste ^^ Ale z pewnością nie ma co wmawiać sobie samemu że się nic nie potrafi.

WYBIERAJ. Ale i tak skoro Luna to... :celgiggle: TO THE MOON

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FrozenTear7 napisał:

No rozumiem woliłeś tworzyć na potrzeby osobiste ^^ Ale z pewnością nie ma co wmawiać sobie samemu że się nic nie potrafi.

WYBIERAJ. Ale i tak skoro Luna to... :celgiggle: TO THE MOON

Tia... nie ma co, tyle że prócz tego nie mam chęci do (prawie) wszystkiego... za słaby by podjąć działania, za silny by się poddać całkowicie... Jak to ktoś kiedyś do mnie (chyba do mnie) powiedział: Nie nadaję się do życia. Próbowałem dalej coś tworzyć, ale ja... nie wiem... moje ostatnie np. rysunki zaczynały się robić trochę emm... straszne? Tak myślę... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie słucha rzeczy typu "Nie nadajesz się do życia". Też mi tak mówili. Nie wierzyli we mnie. A jest mi teraz całkowicie dobrze bo uwierzyłem w siebie i wiem co robić żeby utrzymać się przy normalności i jakoś funkcjonować.
Może i racja nie ma co naciskać twórczości jak nie przynosi Ci radości. Nieważne czy coś się robi kiepsko czy świetnie. Ważne żeby nas to spełniało. Tego trzeba w życiu odszukać.

Sorki za te filozofie psuję atmosferę trochę.

Edytowano przez FrozenTear7
TOPKEEK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FrozenTear7 napisał:

Nigdy się nie słucha rzeczy typu "Nie nadajesz się do życia". Też mi tak mówili. Nie wierzyli we mnie. A jest mi teraz całkowicie dobrze bo uwierzyłem w siebie i wiem co robić żeby utrzymać się przy normalności i jakoś funkcjonować.
Może i racja nie ma co naciskać twórczości jak nie przynosi Ci radości. Nieważne czy coś się robi kiepsko czy świetnie. Ważne żeby nas to spełniało. Tego trzeba w życiu odszukać.

Znaczy, ja... ja chciałbym tworzyć i lubiłem to robić, ale ja... nie wiem jak to określić :( Przepraszam, okej ale nie wiem co nie, ja nie chcę po prostu być już sam... (w tej chwili powinienem się przenieść do wątku z żaleniem się (widziałem, że taki macie)) i to poniekąt dlatego jestem na tym forum (Nie, zero żalenia się, przynajmnie nie na stronie gdzie się mam po prostu witać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się tu wyżalić jeśli Ci tego trzeba, ale jak potrzeba Ci towarzystwa to wejdź na czat sb na dole stronki albo poszukaj interesujących tematów dla siebie na forum ^^ Wkrótce ogarniesz co i jak tu funkcjonuje i się wkręcisz. Ludzie są i są mili i zawsze znajdziesz kogoś do pogadania.
Baw się dobrze ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FrozenTear7 napisał:

Możesz się tu wyżalić jeśli Ci tego trzeba, ale jak potrzeba Ci towarzystwa to wejdź na czat sb na dole stronki albo poszukaj interesujących tematów dla siebie na forum ^^ Wkrótce ogarniesz co i jak tu funkcjonuje i się wkręcisz. Ludzie są i są mili i zawsze znajdziesz kogoś do pogadania.
Baw się dobrze ;) 

No dobra, jak mogę, to w skrócie: Szkolne życie (całe) - wyrzutek, popychadło, trochę ofiara bullingu, 0 przyjaciół, 0 (2) znajomych dwa w nawiasie bo już nie mamy kontaktu, ani nic, dziewczyna którą kocham, a ona o tym nie wie chyba od 2 lat albo 3 (tak sądzę patrząc na fakt, że moje uczucia ogólnie stały się znikome) , o rodzinie nie będę mówił (a trochę się działo). od paru lat miałem chyba wszystkie objawy depresji (nie jestem lekarzem nie mówię że mam) w tym myśli samobójcze. 

Jestem świadom, że rozpowszechnianie takich informacji jest w jakiś sposób nieodpowiedzialne, ale co tam. 

Czyli masz 18 lat... obstawiałem jakieś 20 czy coś :)

Cóż, dzięki miłego wieczoru życzę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum unnamed!:bronies:

Ktoś powiedział niedawno, że fandom upada, jednak masa ludzi dołącza na forum i jestem skłonny obalić ten mit.

Prawilna szestnastka widzę. Prawidłowo.

Ode mnie nie dostaniesz pytań, więc nie będziesz musiałsoę wysilać. :D

Życzę miłego dni... Nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gorąco polecam te forum :D

Wszyscy mówią, że fandom upada, a ciągle dołącza ktoś nowy.

1. Grywasz w coś? Może w HotS'a, albo jakieś inne gry blizzarda?

2. Ktoś wie o twoim zainteresowaniu kucami czy raczej się ukrywasz?

3. Dubbing czy angielski?

4. Liceum/technikum/zawodówka...? Jaki kierunek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Bronek napisał:

Witam. Gorąco polecam te forum :D

Wszyscy mówią, że fandom upada, a ciągle dołącza ktoś nowy.

1. Grywasz w coś? Może w HotS'a, albo jakieś inne gry blizzarda?

2. Ktoś wie o twoim zainteresowaniu kucami czy raczej się ukrywasz?

3. Dubbing czy angielski?

4. Liceum/technikum/zawodówka...? Jaki kierunek?

No hejo Ci!

1. Nie grałem w gry od blizzarda

2. Raz była wpadka jak siostra była obok, ale się wykaraskałem, a tak to dwie osoby wiedzą (miałem nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi, ale nie wyszło, nie mam już z nimi kontaktu) i nikomu nie mówię.

3. Dubbing, a jak nie było jeszcze to angielski z napisami(mówimy o MLP? tak?)

4. Technikum, ekonomik (nie lubię matmy, ale mimo, że się nie uczę zbyt to potrafię na 4/5, prawie wszyscy mówią idź do ekonomika, a jak po fakcie to że niby mogłem wybrać co chciałem, niby tak ale cóż...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hurric4nePL napisał:

Hi Unnamed 

Mówisz że nie grasz w gry od blizzarda zatem w jakie pogrywasz ?

Miło spędzaj czas na forum

 

Kiedyś grywałem w WoTa, War Thunder, Robocraft, sporadycznie w Minecraft, Drakensang Online, ale aktualnie gram w kilka gierek na singleplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hurric4nePL napisał:

 

A można wiedzieć jakie to gierki ^^ ?

WoT - bitwy czołgów 15 vs 15 z realną grafiką

War Thunder - Samoloty, czołgi i statki w jednym z bardziej realnym systemem walk, nie ma wskaźnika punktów życia jak w tym u góry, musisz zabić załogę lub wysadzić pojazd.

Robocraft - sam tworzysz pojazdy jeżdżące latające owadopodobne roboty i inne, grafika pastelowa jakby, osadzone w kosmosie na marsie i ziemii chyba, różne tryby

Drakensang Online - Gra RPG, średniowiecze, magia, potwory, rycerze, niezła grafika, widok z góry

Minecraft - serio, naprawdę nie wiesz? Świat z sześcianów, surwiwal, sandbox, grafika pixelowa, najlepiej grać z kimś lub grać w jakieś minigry na serwerach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hurric4nePL napisał:

Chodziło mi o 

 

Ahaha, ale pomyłkę zrobiłem XP

Teraz grywam w RogueLands, wcześniej w Stardew Valley, State of Decay, Nuclear Throne, Drakensang (nie online) w sumie tylko tyle chyba, że jakieś w które bardzo dawno grałem mam podawać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...