Skocz do zawartości

Serdeczne pozdrowienia!


Gość

Recommended Posts

Hej, Ensifer z tej strony. MEC to był mój pierwszy konwent i bawiłem się na nim tak dobrze, że aż postanowiłem założyć konto na forum. Mam 25 lat (starość...), mieszkam na pograniczu Kujaw i Wielkopolski. Od dłuższego czasu interesuję się MLP, ale nie jestem ekspertem. Bardzo zajmuje mnie fanfic Fallout: Equestria, teraz pewnie zacznę czytać "Oblężenie". Tak, to zasługi fanficowego szczytu oraz późniejszej prelekcji. Spodobała mi się również kucowa karcianka, chciałbym skompletować talię - osoby "z branży" proszę o kontakt.
Oczywiście czekam na pytania od Was i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą imprezę.

//

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BigMac, Maud, SA (swoją drogą - dobry skrót).

2. Hm, teraz jestem na drugim i jest całkiem niezły...

3. Obecnie tylko MLP, a i to sporadycznie. Poszukuję czegoś ciekawego, może jakieś anime.

4. W języku angielskim występuje dużo czteroliterowych słów, które dobrze opisują moje podejście do tego 'dzieła'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klasyczna, pop (w tym stary) - ogólnie staram się nie wybrzydzać.

2. Serialowe przywracają mi wiarę w ludzkość, przynajmniej w pewnym sensie. Samo zaś środowisko jest bardzo otwarte i pozytywnie pokręcone, co bardzo mi odpowiada.
3.  Czasem szczęście to skibka z gzikiem. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minuty temu Ensifer napisał:

1. Klasyczna, pop (w tym stary) - ogólnie staram się nie wybrzydzać.

Stary, czyli ABBA, Michael Jackson itp.? To dobrze. A jeśli starasz się nie wybrzydzać, to lubisz troszkę cięższe brzmienia?

 

A tak w ogóle to witam serdecznie na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wszystkich oprócz BS i Megadeth. Już same nazwy są 'od czapy', dlatego nawet nie próbowałem. Za to na swojej playliście mam sporo cudaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

 

Pytanie gratis odnośnie twojego tematu z bronią:

ja bardzo lubię na przykład broń czarnoprochową. Strzelałeś może z takiej broni? jeśli tak to jaka najbardziej przypadła ci do gustu? ja najbardziej Lubię karabiny kapiszonowe z wojny secesyjnej. Aczkolwiek własnego nie posiadam bo nie ukończyłem 18 lat, to miałem okazje parę razy sobie postrzelać z różnych typów takiej broni. Bez Kapiszona jest trochę trudniej ale efektowniej :P

 

Zawsze Chciałem przetestować jakiś Muszkiet Kołowy albo Lontowy na próbę jaka jest różnica z nowszymi. Z tym zastrzeżeniem że te karabiny to rzadkość

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaming, 'ja nie myślę, ja jestem policjantem'. Nie mam opinii o zespołach, po prostu słucham jakiejś muzyki lub nie. Są pewne wyjątki od tej reguły (np. polityczne teksty).

@Dabrowski, Ty lepiej przestań noobić w EU4 :P .

1. Wszystko, nie ma się co rozmieniać na drobne.

2. T-34/85.

3. Funkcjonalny oręż, bez sentymentów.

4. --

5. O EU4 już wspomniałem.

6. Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Alkohol to alkohol.

7. --

8. Komunisten!

Temat z bronią to temat z bronią. Z 'czarnego' nie strzelałem, mam zamiar kupić. BrzydkiBurak zrobił dobry poradnik o takiej broni (jest na YT) i to właśnie jego radami mam zamiar się kierować. U mnie tylko solidny rewolwer, bez udziwnień. Eh, nie sądziłem, że spotkam tutaj akurat Ciebie. Świat jest mały. Tylko mi nie mów, że będziesz na następnej kampanii EU4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Ensifer napisał:

@Flaming, 'ja nie myślę, ja jestem policjantem'. Nie mam opinii o zespołach, po prostu słucham jakiejś muzyki lub nie. Są pewne wyjątki od tej reguły (np. polityczne teksty).

Co do politycznych tekstów, to na stówę znasz Huntera i ich nowy utwór pt. NieWolnOść. A jak nie znasz to posłuchaj. Ja opinie o zespołach mam i chciałem się dowiedzieć Twojej, ale jak Ty nie masz to nic :)

I ten cytat :D Już nawet nie pamiętam z jakiego to filmu, ale chyba było w którejś parodii StalinaCWHC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było, a to jest z... kurcze, musiałbym sprawdzić. Lubię utwory o kucach i krulu, więc o tym zawsze możemy pogadać. Ostatnio wszedł mi do mózgu jeden remix z kucami, który ktoś wrzucił na MEC-a. Całkiem fajny, chętnie posłucham czegoś podobnego w tym stylu (chodzi o 'It's gonna work - JTH Remix'). Chociaż w sumie staram się nie rozmawiać o polityce i religii z ludźmi, których lubię, bo szybko mogę ich odlubić. Na konwencie ta sztuka mi się udała i żadnych zgrzytów nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram ze wszystkimi dogadywać :) Ze mną o religii pogadać możesz, bo ten temat nawet lubię . Człowiekiem jestem wierzącym, ale nie daję się nabrać na kłamstwa Kościoła. Ale jeśli już mamy o czymś gadać, to lepiej na pw, żeby nie zaśmiecać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Obrazkowy bonus:

Spoiler

8mefClP.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.07.2016 at 04:04 Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

1. Tak, ale musiałbym zacząć od nowa.

2. Pizza, lasagne, gulasz. Coś w ten deseń.

3. Eyup. Kolejową i informatyczną, w sumie jądrową też.

4. Ło Panie, nawet całkiem sporo. Strategie i FPS-y głównie, jeszcze jakieś RPG.

5. Raczej z filozoficznego punktu widzenia.

6. "Rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz", "Zawsze warto wiedzieć jak najwięcej".

7. Grecką i rzymską. kiedyś bardziej.

Dziękuję za obrazek z moimi ulubieńcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...