Skocz do zawartości

_TK_

Recommended Posts

Howdy Ludziska~!

_TK_ z tej strony. Jakieś dni temu wróciłem z Galacon 2016. Było super jak co roku. Z tej okazji chciałem się z wami podzielić galerią zdjęć jakie wykonałem na konwencie. Jak zwykle była masa ludzi. Byli też oczywiście Goście Specjalni jak i Fandomowi . Była Pani Amy Keating Rogers i Rebecca Shoichet , z Fandomu Dustykatt jak i James Barkley . Są to wspaniali ludzie, ciesze się że było mi dane ich poznać. A tak po za tym spotkałem kilku znajomych oraz kilku polaków , jeden koleś (Polak) urodzony w Gdańsku przyjechał z Dubaju! Większość czasu obijałem się z Jan KowalskiWaranto/WingBeat oraz 174udsi . Będę pisał obszerniejszą recenzję z tego Konwentu ale to już przeczytacie na Equestria Times jeśli mi pozwolą

(ps. Pozwolili mi ;D ) 

Jeśli jesteście chcecie więcej info co sie działa na Galaconie zapraszam was też na mojego Twitera gdzie zamieszczałem co się działo na Konwencie. 

Twitter ---> https://twitter.com/_tikeyx_

Co prawda ten post jest jak by nie patrzeć Kopiuj/Wklejką z mojego oryginalnego postna na FaceBooku ale jeśli macie jakięś pytania, chcecie zdjęcia w lepszej jakości czy coś piszcie śmiało~! Jedna osoba na Face pytała mnie już czemu nie dałem zdjęć na Google ? Bowiem DropBox jest dla mnie wygodniejszy :P 

 

Zdjęcia ---> https://www.dropbox.com/sh/3qdh569hg79lcwb/AAAsSVnF74VAu9GbZbaQsNEYa?dl=0

 

A i jeszcze jedno. Po Galaconie znalazłem zniszczoną Dashie jeśli jesteście zainteresowani jej losami zerknijcie tutaj : 

 

 

Pozdro /)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci mówiłem jak stoją requesty, nie mają cen w większości - płacisz ile chcesz. Byli ludzie biorący konkretne kwoty, ale nie podam ich, bo zwyczajnie zapomniałem, a nie chcę zgadywać. Pluszaki jakie widziałem kosztowały w granicach 100-350 euro, pewnie jakieś tańsze też były, ale możliwe, że przeoczyłem, bo nie wszystkie miały widoczne ceny, a były wyraźnie mniejsze i gorsze od pozostałych. W sobotę był koleś, który sprzedawał na trawniku koło budki z Wurstami, miał tam chińskie pluszaki jakie sprzedaje się w Polsce w cenie 25 euro, czyli podobnie jak w Polsce. Koszulki kosztują 25-30 euro, nieśmiertelniki kosztują różnie, jeden wyrwałem za 8 euro, a drugi za 15. To tego są szklanki kosztujące 30-100 euro i obrazki drukowane za dychę. Jest też cała masa figurek funko, a także ręcznie robionych, funko nie wiem ile kosztują, ale ręcznie robione nawet do 120 euro. Autografy ludzi związanych z serialem kosztowały 5 euro od sztuki, sławy fandomowe brały co łaska, z róznym poziomem minimalnym. Dustykatt np. brał wszystko powyżej 1 centa, AnimatedJames podpisywał od 1+ euro. Generalnie droga impreza, jeśli chcesz zabrać do domu więcej fajnych fantów, których w Polsce na próżno szukać. Nie wiedziałem czego się spodziewać więc wziąłem 150 euro na sam GalaCon, jak rano przyszedłem tak jeszcze przed obiadem zostałem bez pieniędzy i leciałem do bankomatu wypłacić dodatkowe 70 euro, żeby mieć za co przeżyć do dnia wyjazdu.

 

W przyszłym roku biorę jakieś 250-300 euro.

Edytowano przez Wonsz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Truss napisał:

Chciałabym pojechać na ten konwent, zwłaszcza że śpiewałam do jego hymnu :'/ ah, marzenia... Ale dzięki, że udostępniłęś zdjęcia! ^^ Tweety już dawno widziałam c:

 

Miło cię tu widzieć xd Bo wokal do utworka fajnie ci wyszedł i nawet sam bym cię chętnie brał do tworzenia :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...