Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Howdy Ludziska~!

_TK_ z tej strony. Jakieś dni temu wróciłem z Galacon 2016. Było super jak co roku. Z tej okazji chciałem się z wami podzielić galerią zdjęć jakie wykonałem na konwencie. Jak zwykle była masa ludzi. Byli też oczywiście Goście Specjalni jak i Fandomowi . Była Pani Amy Keating Rogers i Rebecca Shoichet , z Fandomu Dustykatt jak i James Barkley . Są to wspaniali ludzie, ciesze się że było mi dane ich poznać. A tak po za tym spotkałem kilku znajomych oraz kilku polaków , jeden koleś (Polak) urodzony w Gdańsku przyjechał z Dubaju! Większość czasu obijałem się z Jan KowalskiWaranto/WingBeat oraz 174udsi . Będę pisał obszerniejszą recenzję z tego Konwentu ale to już przeczytacie na Equestria Times jeśli mi pozwolą

(ps. Pozwolili mi ;D ) 

Jeśli jesteście chcecie więcej info co sie działa na Galaconie zapraszam was też na mojego Twitera gdzie zamieszczałem co się działo na Konwencie. 

Twitter ---> https://twitter.com/_tikeyx_

Co prawda ten post jest jak by nie patrzeć Kopiuj/Wklejką z mojego oryginalnego postna na FaceBooku ale jeśli macie jakięś pytania, chcecie zdjęcia w lepszej jakości czy coś piszcie śmiało~! Jedna osoba na Face pytała mnie już czemu nie dałem zdjęć na Google ? Bowiem DropBox jest dla mnie wygodniejszy :P 

Zdjęcia ---> https://www.dropbox.com/sh/3qdh569hg79lcwb/AAAsSVnF74VAu9GbZbaQsNEYa?dl=0

A i jeszcze jedno. Po Galaconie znalazłem zniszczoną Dashie jeśli jesteście zainteresowani jej losami zerknijcie tutaj : 

Pozdro /)

• Upvote 2

Już ci mówiłem jak stoją requesty, nie mają cen w większości - płacisz ile chcesz. Byli ludzie biorący konkretne kwoty, ale nie podam ich, bo zwyczajnie zapomniałem, a nie chcę zgadywać. Pluszaki jakie widziałem kosztowały w granicach 100-350 euro, pewnie jakieś tańsze też były, ale możliwe, że przeoczyłem, bo nie wszystkie miały widoczne ceny, a były wyraźnie mniejsze i gorsze od pozostałych. W sobotę był koleś, który sprzedawał na trawniku koło budki z Wurstami, miał tam chińskie pluszaki jakie sprzedaje się w Polsce w cenie 25 euro, czyli podobnie jak w Polsce. Koszulki kosztują 25-30 euro, nieśmiertelniki kosztują różnie, jeden wyrwałem za 8 euro, a drugi za 15. To tego są szklanki kosztujące 30-100 euro i obrazki drukowane za dychę. Jest też cała masa figurek funko, a także ręcznie robionych, funko nie wiem ile kosztują, ale ręcznie robione nawet do 120 euro. Autografy ludzi związanych z serialem kosztowały 5 euro od sztuki, sławy fandomowe brały co łaska, z róznym poziomem minimalnym. Dustykatt np. brał wszystko powyżej 1 centa, AnimatedJames podpisywał od 1+ euro. Generalnie droga impreza, jeśli chcesz zabrać do domu więcej fajnych fantów, których w Polsce na próżno szukać. Nie wiedziałem czego się spodziewać więc wziąłem 150 euro na sam GalaCon, jak rano przyszedłem tak jeszcze przed obiadem zostałem bez pieniędzy i leciałem do bankomatu wypłacić dodatkowe 70 euro, żeby mieć za co przeżyć do dnia wyjazdu.

W przyszłym roku biorę jakieś 250-300 euro.

Edited by Wonsz
  • Upvote 1

O i Wonsz mnie ubiegł :D so yeah tak jak mówi przedmówca impreza wysokich lotów, artyści fandomowi wszedzie, co łaska itd so yeah~!  Ja sie bawiłem świetnie i mam zamiar jechać piąty raz za rok :3 

Ekipy? Ja zawsze jadę sam ale zapraszam na Kona~! Możliwe że za rok zorganizuje sie jakiś transport/busa czy coś  i bedzie się zbierać chętnych~!

Chciałabym pojechać na ten konwent, zwłaszcza że śpiewałam do jego hymnu :'/ ah, marzenia... Ale dzięki, że udostępniłęś zdjęcia! ^^ Tweety już dawno widziałam c:

Właśnie teraz Truss napisał:

Chciałabym pojechać na ten konwent, zwłaszcza że śpiewałam do jego hymnu :'/ ah, marzenia... Ale dzięki, że udostępniłęś zdjęcia! ^^ Tweety już dawno widziałam c:

Miło cię tu widzieć xd Bo wokal do utworka fajnie ci wyszedł i nawet sam bym cię chętnie brał do tworzenia :wow: 

Właśnie teraz Niklas napisał:

Miło cię tu widzieć xd Bo wokal do utworka fajnie ci wyszedł i nawet sam bym cię chętnie brał do tworzenia :wow: 

Hehe, dziękuję ^^" Jeśli chcesz, to pisz, ja bardzo chętnie xd