Skocz do zawartości

World of Warcraft


Daktyl

Czy kupisz World of Warcraft Mist of Pandaria ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupisz World of Warcraft Mist of Pandaria ?



Recommended Posts

Serger - 85 Human Warlock EU Bronzebeard, gildia The Elders, 6 na serwerze. Full DS HC cleared.

Nie mogę się doczekać nowego patcha, jeszcze tylko niecałe półtora tygodnia :>

Ja też czekam na patch pre mop.DS po takim czasie jest tak nudny że na cata nie mam już co robić więc wiekszość czasu spędzam na becie Mist of Pandaria ;(


Ja gram okazyjnie, raz na miesiąc wbiję sobie ze 2 lvle moim druidem z rasy garbatych krówek.

Opłaca Ci sie płacić abonament jak wbijasz 2 lvl na miesiąc?Czy grasz na jakims privie zacofanym co nie wymaga abonamentu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w betę nie gram. Tylko czytam nowinki i muszę powiedzieć, że super się to wszystko zapowiada. U mnie jeszcze chcą męczyć DS'a niestety :< Chociaż po nowym patchu z chęcią się przejdę zobaczyć do czego moja maszynka do zabijania będzie się nadawać :> Teraz leveluję sobie alta dla profesji, mam nadzieję, że skończę przed MoPem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem nieco niedzielny w temacie WoW'a, aczkolwiek gram po trochu od 2 lat. Warlock Demo undead 85 Priest H/D goblin 85 DK Blood Tauren 79 I parenaście 50lvli ale ich już wymieniac nie zamierzam :P I to wszystko na serverze Azuremyst, gildia Cursed Crusade - 3 na serwerze - pierwsi z Hordy. ...ale nie jestem w main teamie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tylko okazyjnie gram na serwerach z 10-20-40 exp ratio. Zwykle szukam serwerów z niskim dropem i dość niskim prof ratem x4 max. Poniekąd gram w wowa tylko dla profesji, na każdym serwerze gdzie gram uchodzę za jednoosobową gildie handlową xD Mam mase na szybkiego wyekspionych postaci nieubranych(nie licząc znajdziek i tego co z Q) i na nich rozwijam profesje. Zwykle mam wszystkie, co pozwala mi na dość spore manewry cenami, bo nie muszę kupować składników od innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna jeszcze grałem, ale myślę, że przygodę z Wowem zakończyłem już na dobre. Po prostu troszkę szkoda mi było płacić za prepaidy tylko po to, by raidować (nic innego mi się w tej grze już nie chciało robić). W każdym razie, zapraszam do oglądnięcia mojej postaci - bodajże były #1 wśród resto druidów na burningu - mowa o t13:flutterblush: link do profilu w spoilerze.

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Shuriel/advanced

ps. Sliver - miałem grać na Bronzebeardzie :P jakiś rok temu PathFindersi zaproponowali mi triala, jednak wybrałem wówczas Signum z Burning Legionu no i już tu zostałem (czego szczerze mówiąc żałuję, ale to już stare dzieje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grałem jakiś czas temu i powiem, że dla mnie WoW skończył się na WotKL. A najbardziej mi się podobało TBC. Dwóch ostatnich dodatków nie jestem w stanie jeść nawet jeśli próbowałem kilka razy ugryźć. Stało się jak z innymi MMORPG - za łatwe, prowadzenie za rączkę, ludzie nie grają dla klimatu (nicki typu Loleksmrodek7111 denerwują). Próbowałem i globala i privy (Szczególnie Hellground się kłania). Najnowszego dodatku za chiny bym nie kupił, nawet jeśli prosili by mnie bym za darmo go instalował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze nie zdarzyło w wowie "nietrzymanie klimatu"...Mam nawet macra porobione w tym celu, typu: /cast Dead Grip /y Come Back Here... Co też daje dość ciekawe efekty. Utrzymanie klimatu to też sprawa czasem strasznie łatwa, wystarczy tylko chcieć ;) Na przykład mamy w gildii takiego taurena, co to do każdego mówi maluchu, niezależnie od rangi czy wieku, tylko do innych taurenów mówi bracie/siostro co nie wymaga wiele wysiłku, a urozmaica zabawę -.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW się dla mnie skończył wraz z premierą Cataclysmu - maksymalne pójście na rękę casualom, które co prawda zaczęło się w WotLK, ale wtedy hardcore'owi gracze mieli jeszcze WIELE do roboty. A w Cata? Najwyżej robienie starych i najtrudniejszych achievementów, bo contentu było dokładnie ZERO. A że w MoP jeśli cokolwiek się w tej kwestii zmieni, to tylko na gorsze, to nie zastanawiałem się ani przez sekundę, czy nie wrócić do gry... WoW jest teraz dla Blizzarda tylko dojną krową, ktoś może zaprzeczać, ale taka jest bolesna prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy była najlepsza gra? WoWScape, realm WoWCrack (o ile pamiętam) i dodatek BC. Nic tam nie działało, obrót golda był niesamowity, ale za to byli fajni ludzie ;) Eh... ale musiałbym kiedyś przysiąść i pograć na globie, tylko te je-pociąg* abonamenty. Teraz jest lepiej.. ale nadal lekka przeginka. A co do dodatku.. Vanilla.. no to oczywiście był przełom. BC bardzo mi się podobał. WotLK.. trochę pociągnął, ale mógł być lepiej zrobiony. C oglądałem najmniej, ale wiele rozwiązań mi się tam nie podobało. Natomiast MoP.. Jakby zmienia tę grę. Może jest powrót do początkowej bitwy HvsA, ale są te bitwy petów, achievementy/mounty/pety wide-acc itd... Ciężko jest na razie stwierdzić co finalnie z tego wyczarują. Ale jeśli gra nie będzie polegać tylko na klikaniu prawym i 1-3-2-3-4-2-3-4-2... tylko pojawią się fajne instancje, Z DOBRĄ FABUŁĄ, i również dołączą do tego scenariusze... Może być fajnie. Przynajmniej nie wpadli na pomysł by teraz przeprowadzić kataklizm na Outlandach >_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamanie wymiarów, zniszczenie praw istnienia, demonizacja dowolnego typu energii w powykręcany i spaczony dance macabre, groteska istot żywych na karykaturalne podobieństwo koszmaru. Dude, po kiego ci do tego kataklizm, fauna i flora Outlandu sama w sobie jest kataklizmem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...