Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.4


sz6sty

Recommended Posts

Tak, to już ta pora na kolejnego Krakowskiego Pony Meet’a!

 

Trzy krakowskie grupy: CMC, D’n’A i Fundacja Catnerlot zapraszają Was serdecznie 15.10 na kolejną edycję Waszej ulubionej imprezy, która tym razem odbędzie się w tematyce
Złotej Kucykowej Jesieni.
Dodatkowo będziemy wspólnie świętować
Piątą Rocznicę Krakowskiego Fandomu Bronies.

 

Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle mnóstwo atrakcji, konkursów oraz ciekawych prelekcji, a dla łakomczuchów będzie (nie taka) mała niespodzianka :3

 

Dokładne miejsce ogłosimy później, gdyż chcemy zostawić małą nutkę niepewności.

 

Wkrótce rusza rejestracja, więc rezerwujcie już wolny weekend w październiku!

 

Wydarzenie na Facebooku

Wydarzenie w Kalendarzu
Strona Internetowa

KMP_FB_banner copy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.10 

 

W MOJE URODZINY

 

KRAKOWSKI PONYMEET <3

 

TAK TAK TAAAAAAK <3 

 

OMGOMGOMGOMGOMGOMGOGMOMGOMGOMGOMGOMGOGMOGMOGMGOMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOMGOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOMGOGMOGMOGMGOGMOMG.

 

JEZU TRZYMCIE MNIE <3 

 

@edit dobra, ochłonąłem trochę. Będę na 100%. Wow, co za prezent. Nigdy bym się nie spodziewał. ^^'

 

Krakowskie ponymeety to moje ulubione, był to mój pierwszy meet i w pewnym stopniu wpłynął na moje życie. 

 

@sz6sty ty jesteś głównym organizatorem? Jeśli tak będę miał sprawę do Ciebie.

Edytowano przez 1stChoice
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kochani!

Meet coraz bliżej, więc najwyższa pora ogłosić miejsce gdzie odbędzie się nasza jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa w klimacie jesieni!

Serdecznie zapraszamy Was do
Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 przy alei Focha 39.

Dzięki uprzejmości dyrekcji i kadry pedagogicznej będziemy mieli do swojej dyspozycji sale w jednym z budynków, w których odbędzie się wiele atrakcji, a jak pogoda dopisze, to część zabawy zorganizujemy na świeżym powietrzu!

Dodatkowo jest nam niezwykle miło poinformować, że po części oficjalnej, odbędzie się spotkanie w zaprzyjaźnionym pubie “W Cieniu Szkieletora“, gdzie w miłym towarzystwie będzie można spróbować soku jabłkowego, a pełnoletni cydru wprost z wytwórni rodziny Apple ;)

Wkrótce rusza rejestracja, więc śledźcie naszą stronę i wydarzenie na facebooku!

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!
Na ponymeet.pl właśnie ruszyła rejestracja na ponymeeta! Nie czekajcie, tylko już dzisiaj zdobądźcie przepustkę do wspaniałej zabawy!
Cały czas trwa też nabór na wolontariuszy oraz istnieje jeszcze możliwość zgłaszania swoich punktów programu. Naprawdę warto, bo prócz zwolnienia z opłaty akredytacyjnej, dostaniecie słodki upominek :)
Uprzedzając ewentualne pytania:
- przedpłaty można dokonać tylko przy pomocy systemu przelewy24 (który również posiada opcję PayPal i przekazu pocztowego)
- aby przyspieszyć proces rejestracji na miejscu, prosimy osoby, które dokonają przedpłaty o wydrukowanie blankietu, bądź zapisanie go na swoim smartphonie / tablecie i okazanie przy akredytacji
- osoby które chciałby skorzystać z noclegu prosimy o zgłaszanie się ze stosownym wyprzedzeniem (miejsc zostało już niewiele) aby mieć pewność, że każdy będzie mógł spędzić wieczór miło i wygodnie.
Jutro będzie kolejna wiadomość, więc śledźcie nasze wydarzenie na facebooku i stronę internetową!
Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sz6sty dobra... mniejsza o to że zignorowałeś mój poprzedni post jak gdyby nigdy nic. Ale odłóżmy to już w zapomnienie.

 

Mam inne pytanie- tradycją Krakowskich Ponymeetów są ID'eki prawda? Jak to będzie wyglądało na tym ponymeecie? Też będą? Bo w rejestracji nigdzie nie podawało się danych do nich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :) To jak widze 3 kamery plus dyktafon - tak na zapas - wystarczą, by zarejestrować urodziny Krakowa :) Już nie mogę się doczekać spotkania :) I paneli, wyglądają ciekawie...

 

By nie robić double posta, mam pytanie do @Wonsz, jeśli pojawisz się na tym meecie, to będziesz nagrywał Salę główną?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Wonsz napisał:

Nie, z jednym wyjątkiem. Mam zamiar nagrać prelekcję Spidiego, a także aukcję. Więcej nie planuję. Jeśli chcesz, bym coś ci nagrał, to daj znać :)

Mógłbyś nagrać w takim razie turniej FiM? Jeśli się odbędzie? I BTW, skopiowałem na dysk zewnętrzny, to o co mnie prosiłeś. Jest tego 145 GB, ale część piosenek straciłem z chomika... Z tego wszystkiego, jakieś 400 tytułów :(

Ps: Będę sobie mógł skopiować nagranie prelki Spidiego? I aukcje?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meeta mniej niż 24 godziny! Jesteście gotowi na super zabawę? My na pewno tak!

Drzwi otwieramy o 9:00, a program zaczyna się o 10:00, więc będziecie mieli sporo czasu aby buszować po stoiskach oraz przywitać się z dawno nie widzianymi znajomymi ;)

Dla przypomnienia, dojazd, program oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania możecie znaleźć na naszej stronie ponymeet.pl

Wczoraj zamknęliśmy akredytację on-line, prosimy wziąć ze sobą wydrukowane potwierdzenia bądź o zapisanie ich na swoim smartphonie lub tablecie, tak aby można było szybko zeskanować kod QR przy wejściu.

Osoby, które nie zdążyły wykonać przedpłaty, będą mogły dokonać akredytacji na miejscu, dla ułatwienia przygotowaliśmy możliwość wniesienia opłaty kartą płatniczą.

Osobom poniżej 15 roku życia przypominamy o konieczności zabrania zgody na uczestnictwo jeśli nie przyjdą ze swoim opiekunem.

Nie zapomnijcie o jakiś drobnych na jedzenie, będzie możliwość posilenia się w Cafe Nutka :)

A tym, da których zabawy nigdy dość, przypominamy o after party, które odbędzie się w zaprzyjaźnionym pubie W Cieniu Szkieletora

Przybywajcie!

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu sz6sty napisał:

prosimy wziąć ze sobą wydrukowane potwierdzenia bądź o zapisanie ich na swoim smartphonie lub tablecie, tak aby można było szybko zeskanować kod QR przy wejściu.

A co jeśli nie mam tego kodu? Nie jest niezbędny, prawda? nie mam smartfiona, a zdjęcie kamerką raczej odpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...