Skocz do zawartości

Powiedz coś miłego osobie powyżej [Zabawa]


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Właśnie teraz Maniek napisał:

Ma kota z Cheshire w avku :rd8: Swoją drogą masz dużego plusa, ostatnio skończyłem czytać ostatni tom, na półce cała kolekcja :D

Pandora, to było moje 1 obejrzane anime, dopiero jak był zamiar zmienienia avatara i trza było przejrzeć zdjęcia, dotarło do mnie...Że właściwie to wiele rzeczy nie pamiętam i chyba będę czytać/oglądać od nowa, nah...

 

Bo przeczytał Pandorkę

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to anime kończy się w tym miejscu co manga czy zostało urwane? Bo ja czytałem samą mangę a słyszałem, że anime zostało przerwane w którymś momencie.

 

Bo ma czarną jak smoła grzywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie..zostało przerwane, bo moi przyjaciele czytali dalej a u mnie się skończyło...Szczerze nawet nie pamiętam w którym momencie, ale na pewno jest ucięte. Co nie zmienia faktu, że ja to zwykle jestem zwolennikiem anime i wolę je od mangi, ale tym razem chyba to zmienię

 

Ma ładne kruczki na sygnaturze

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.09.2016 at 20:44 Zirathel napisał:

Ma interesujący symbol na tle profilowym (Kojarzę go ale nie pamiętam skąd on był :lunaderp:)

Jest to Orzeł Imperialny z uniwersum Warhammer 40k. Sam stworzyłem i wyrenderowałem. Praktycznie to moje tło profilowe na laptopie :P Jesteś pierwszym, który to zauważył. Brawo Ty.

Jest spostrzegawczym użytkownikiem, który dostrzega wiele więcej, niż inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...