Skocz do zawartości

Might & Magic VII: For Blood and Honor


Emronn Marvelous

Recommended Posts

Nie ma to jak dostać najfajniejszą broń tuż przed końcem gry.:celestia:

No nie wiem czy to była najfajniejsza broń. Racją jest, że szybko atakowała, jednak przekładane obrażenia na szybkość nie były dostatecznie spore, aby chociażby być porównywalnymi z obrażeniami z magii. Porządny mag był w stanie spokojnie zabrać więcej niż nawalanie z blasterów. Oczywiście z mojej strony może to dziwnie wyglądać, bo za magów robili łucznicy, więc ich czary były akurat słabsze, ale widziałem u kolegi, który grał samymi magami, że jednak magia najbardziej wymiata w tej grze :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dostać najfajniejszą broń tuż przed końcem gry.:celestia:

W MM6 zrobili o lepiej, bo karabiny i blastery dostawało się przed ostatnim zadaniem, a nie w trakcie.

6 była fajna, ale odrobinę zbyt clunky (doszedłem do tomb of Varn najdalej) i przytłaczająca wielkość -> fajne było, że szybko mogłeś mieć latanie (o ile kupiłeś książkę), ale byłeś bombardowany przez wieże.

Wiesz, że praktycznie przeszedłeś grę? Dalej są tylko dwie krótkie misje (z czego jedna taka na 3 minuty). A wieże można było wyłączyć, w Icewind Keep był klucz do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może chwalenie się nie jest czymś dobrym, ale w końcu zaliczyłem M&M7 jedną postacią (grając co jakiś czas po trochę). Nigdy nie ożywiłem pozostałych członków - utopiłem na samym starcie w porcie Szmaragdowej Wyspy. Nie pamiętam, czy ta ilość punktów jest jakaś... duża, ale jak na jedną postać - myślę, że źle nie jest.

A oto mój mały dyplom wytworzony przez grę:

Dołączona grafika

Jeśli Ci się nie wyświetla, kliknij TU.

Roderick domyślnie był złodziejem, ale zauważając dopiero teraz jego klasę to chyba przypadkiem ustawiłem mu też na starcie Rycerza.

Nazwy pozostałych członków zostały takie jak na starcie. Ehh, mogłem zmienić na Plecak 1, Plecak 2, Plecak 3 :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...