Skocz do zawartości

Jakbym był tęczlingiem to ...


Szonszczyk

Recommended Posts

Sprostowanie: Tęczlingi zachowały umiejętność podmieniania się changelingów!

Witam wszystkich po dłuższej przerwie i zapraszam do wzięcia udziału w nowej zabawie. Polega ona na wymyśleniu śmiesznej historyjki zaczynając od:

Jakbym był Tęczlingiem to ...

Przykłady:

>... podmieniłbym się pod Donalda Tuska i i zniszczył unię Europejską od środka!

>... podmieniłbym się pod drzewo i rósł bym sobie gdzieś w Bieszczadach.

>... podmieniłbym się pod swojego wykładowcę i nie przyszedł na zajęcia :drurrp:

 

Zaskoczcie mnie pod kogo byście się podmienili i co byście wtedy zrobili! A może wymyślicie totalnie inny sposób wykorzystania umiejętności tęczlingów. (nie musicie się martwić o podmienioną osobę, gdyż ta została uprowadzona i znajduje się gdzieś w lochach ... możecie też podmieniać się pod rzeczy i zwierzęta)

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był tęczlingiem to podszyłbym się pod siebie i był sobą, tylko byłbym wtedy tęczlingiem, w przebraniu - siebie. :drurrp:

Ps. Mam zmienić nazwę z "tęczling" na "changeling", bo niektórzy nie rozumieją zabawy czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Jakbym był tęczlingiem to podszyłbym się pod siebie i był sobą, tylko byłbym wtedy tęczlingiem, w przebraniu - siebie. :drurrp:

Ps. Mam zmienić nazwę z "tęczling" na "changeling", bo niektórzy nie rozumieją zabawy czy co?

CTRLCCTRLV!!!

"Ps. Mam zmienić nazwę z "tęczling" na "changeling", bo niektórzy nie rozumieją zabawy czy co?"~MasterOfRainbows

No i teraz jest cień szansy, że ktoś to zauważy ;) 

 

Cóż, jeśli tak zrobisz, to już nawet złudzenie, że to to jest coś nowego przepadnie. Nie żeby coś, ale jeszcze u Night (dawna awka Kryśli) była dokładnie ta sama zabawa... Ale tu jesteś tęczlingiem, a nie changelingiem ;) 

ech kogo ja oszukuje chodzi o to samo. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gdybym był tęczlingiem, to zostałbym swoim oc, przeprowadził się do Ponyville i zaprzyjaźnił się z Lyrą :x

Zakładając oczywiście, że gdzieśtam w alternatywnym uniwersum żyje taka istota która wygląda i jest jak mój ponyson

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...