Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jest tym razem jakiś plan meeta czy znowu idziemy na "koko dżambo i do przodu"?

Standardowo - jeśli się uda, to ja i Xsadi zapraszamy w nasze skromne progi, będzie najpewniej karaoke, eurobiznes, karcianki typu Yu-Gi-Oh i duelmaster(choć jeśli osoby chcące wpaść miały by jakieś talie do MtG to też będą mile widziane).

Jeśli dostanę na ten dzień wolne, jak zawsze gwarantuję odbiór osób chcących się pojawić na ciapągowym peronie jak i późniejsze odprowadzenie ich na takowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY :O

Służę uprzejmie :3

Otusz spotykamy się w McDonaldzie zgorzeleckim, niedaleko PKP Zgorzelec Miasto. Będę tam siedział już od ósmej (w praktyce nigdy mnie tak nie ma od ósmej, ale ciii), i czekamy na ludzi do 12-13. Potem robimy to, co nam przyjdzie do głowy. Zazwyczaj idziemy do Zegara poderpić na karaoke. :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.12.2016 at 23:30 PaniczDemek napisał:

Rozumiem ale czy nikomu nie będzie przeszkadzać taki gimbus i czy można ewentualnie kogoś przyprowadzić ?

Jeśli nie rzucasz nożami i kurwa co drugie słowo, to ja nie widzę problemu ;) No i zasada taka, że jeśliś nie letni - nie pijesz u mnie alko, a jeśliś palący, to niestety derpisz te 4 piętra na dół bo z sąsiadami się lubię i chciałbym żeby tak zostało :D

Nie zdażyło się jeszcze żeby Zgorzelecki mini odmówił komuś gościnności :D Co prawda niektórzy mają przypisek "wpadasz na własną odpowiedzialność" ale nic ponad to.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zegarmistrz napisał:

1.Zastanawia się co to za random.

2. Sprawdza profil randoma.

3. Random nie jest randomem i ma warna za spam.

4. NEVAH!

 

A tak swoją droga, ponownie kameralnie? :D

Za to wiem kim ty jesteś :D Za czasów legendarnych zgorzeleckich melanżowaliście z gandezem i miśkiem :D widziałem na zdjęciu, gandez mi pokazywał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...