Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Tylko POD ŻADNYM POZOREM nie bierz Pentagrama :rainderp: ja posiadam Pentagram Designer (kupiłem go dawno temu zanim wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak osu!), który ma rozmiar powierzchni roboczej A5 i klnę na Pentagrama czemu do cholery nie dodali do sterowników tak ważnej funkcji jak skalowanie powierzchni roboczej -_- No cóż... trzeba grać w 640x480 :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówiłem o ekranie dotykowym który można podpiąć do peceta. I ma się wtedy dwa - jeden stoi na biurku i na niego się patrzy a drugiego, który leży poziomo, używa się zamiast myszki D: Jak macie tylko jeden to nie dziwię się Wam że nie ogarniacie Mi tak na ekranie dotykowym (takim z 'pisakiem') tak i na tablecie gra się fajnie, tylko przez chwilę trzeba się przyzwyczaić ale potem leci w górki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohmy - ja mam to szczęście, że niedaleko domu mam darmową kafelkę internetową, gdzie taki sprzęt mają i mogę sobie grać po 8 godzin dziennie :P Jeśli chodzi o niejapońskie mapki to są dwie Skrillexa, jedna Gunsów. Ogólnie najwięcej jest elektroniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram na myszce (za 30zł xD), przezroczyste (prześwitujące) kółka i błękitna, świecąca kropka jako kursor. ;D

Spróbuj na mojej! :rainderp: 15zł, a do tego odkleiły się te pseudo ślizgacze i teraz ciężko jest tym trafić nawet w krzyżyk od okienka :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te skiny zmieniają tylko punkty i celownik?

Poza tym jeszcze przyciski w menu, section-pass/fail i dźwięki, a jak masz status osu supportera (czyli swoiste premium) to dodatkowo możesz sobie zmienić tło w menu głównym :rainderp:

Ja już swój skin podawałem ale jak ktoś chce link to proszę bardzo. Ofc moja wersja jest zmodyfikowana ale jestem zbyt leniwy żeby to gdzieś wstawiać :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...