Skocz do zawartości

Kim Kolwiek


pepeh

Recommended Posts

Cześć.

 

Zapewne znajdzie się tutaj kilka osób,które oglądało bądź ogląda Disney'a.Jakiś czas temu zacząłem sobie oglądać stare kreskówki.

 

A co za tym idzie obejrzałem sobie Kim kolwiek okazuje się,że twórcy chcą wznowić produkcję,lecz Disney nie jest przekonany czy ludzie będą dalej zainteresowani serialem.Na szczęście jest oficjalna petycja.

 

Zostawiam ją tutaj:http://www.thepetitionsite.com/164/600/385/bring-kim-possible-back-to-disney-channel/

 

Może się uda,a dużo nie brakuje,:fluttershy4:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu SebastianRichCountryOwner napisał:

 duet Strzyga-Draken stali się dobrzy (przynajmniej oficjalnie).

 

Nie wydaje mi się,gdyż i tak wcześniej im się to zdarzało i było to tylko "chwilowe zawieszenie broni".Nie można również zapominać o tym,że nie tylko draken is strzyga byli czarnym charakterami.

 

Przy okazji wrzucę Rap Draken'a bo mogę :

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, jest to jedna z bajek, które bardziej lubiłem. :) Leciała sobie na Disney Channel tak jak i wiele innych fajnych baj, np. Amerykański smok, Brenda i pan Whiskers, Kuzco i parę innych. I przyznam szczerze, że wolałem te bajki od tych na cartoon network (dla mnie te z DC były bardziej wyrafinowane). Jednak najlepiej wspominam Niezwykłą piątkę na tropie. Biegło się z tej szkoły tylko po to, żeby zdążyć na tą 13:15. :derpwalk: Niestety albo stety serialami takimi jak Hana Montana gardziłem, z czasem wyparły one kreskówki, a Disney Channel dla mnie umarło. :cyg:

 

 

PS. taka ciekawostka. Kiedyś sprawdzałem kto podkłada głosy do bajek i się przypadkiem dowiedziałem, że moja ulubiona postać z Niezwykłej piątki - Jo, jest dubbingowana przez Magdalenę Krylik, która także udziela głosu Twilight. *mind blown* ;v

 

 

 

.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Dnia 4.03.2017 o 12:06, Bleflar napisał:

A właśnie. Czy ktoś mi może wyjaśnić kim jest ta cała Hanna Montana?

Odkopuje :derpwalk:

Więc Hanna Montana była to nastolatka, która prowadziła tzn. podwójne życie - raz zwykła nastolatka, a niekiedy gwiazda o pseudonimie Hanna Montana. Grała ją Miley Cyrus tak na marginesie. 

Pamiętam jak to leciało na Disney Channel, ale to były czasy gdzie takich seriali było mało, a przeważały kreskówki (np. wcześniej wspomniana Kim Kolwiek, Legenda Tarzana, Nowa szkoła króla, Byle do przerwy itp.). Jednak z takich serialów typu "Hanna Montana" najlepiej wspominam "Nie ma to jak hotel"i trochę "Nie ma to jak statek". 

 

A co do tematu...super, że chcą wznowić "Kim Kolwiek" tylko mam przeczucie, że będzie co chwile czepianie się starszych fanów, że pewnie zniszczą ich serial z dzieciństwa, chociaż nawet się nie zaczął (tak nawet było z nową wersją Atomówek - kreskówki lecącej na Cartoon Network - wylało się tzn. "wiadro hejtu" od starszych fanów, że zniszczono im kreskówkę, chociaż nawet jej nie oglądali albo widzieli tylko urywki). 

 

Btw. wiedzieliście, że emisja "Kim Kolwiek" zakończyła się na polskim Disney Channel w styczniu ubiegłego roku, ponieważ kreskówka była "zbyt brutalna" dla dzieci i młodzieży? Normalnie wybuchłam śmiechem gdy to przeczytałam...dobra było w niej dużo scen walk, ale ja nie pamiętam tego jako brutalnej kreskówki - tylko jako zabawną animacje opowiadającej o przyjaźni, walce ze złem oraz dorastaniu. Skoro idą takim rozumowaniem to czemu puszczają "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" (swoją drogą ciekawa kreskówka, co prawda nie od Disneya, ale puszczają ją na Disney Channel)? W końcu też jest "brutalna" (taa ten sarkazm). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2017 o 12:06, Bleflar napisał:

A właśnie. Czy ktoś mi może wyjaśnić kim jest ta cała Hanna Montana?

Omg, miałem odpisać i zapomniałem o tym :facehoof:

 

3 minuty temu, Yoru_Dragon napisał:

tak nawet było z nową wersją Atomówek - kreskówki lecącej na Cartoon Network - wylało się tzn. "wiadro hejtu" od starszych fanów, że zniszczono im kreskówkę, chociaż nawet jej nie oglądali albo widzieli tylko urywki

Cóż, ja obejrzałem i nadal twierdzę, że obecna wersja jest zauważalnie słabsza od oryginału, tak samo jak nowi "Młodzi Tytani" i inne nowości.

 

5 minut temu, Yoru_Dragon napisał:

Btw. wiedzieliście, że emisja "Kim Kolwiek" zakończyła się na polskim Disney Channel w styczniu ubiegłego roku, ponieważ kreskówka była "zbyt brutalna" dla dzieci i młodzieży? Normalnie wybuchłam śmiechem gdy to przeczytałam...dobra było w niej dużo scen walk, ale ja nie pamiętam tego jako brutalnej kreskówki - tylko jako zabawną animacje opowiadającej o przyjaźni, walce ze złem oraz dorastaniu. Skoro idą takim rozumowaniem to czemu puszczają "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" (swoją drogą ciekawa kreskówka, co prawda nie od Disneya, ale puszczają ją na Disney Channel)? W końcu też jest "brutalna" (taa ten sarkazm). 

Też o tym słyszałem, nie mniej jest wiele innych seriali dla dzieci z przemocą w tle, a mimo to nadal są emitowane, więc musiał być jeszcze inny powód takiej decyzji. Możliwe, że zawiesili ten serial, przez brak nowych odcinków, a to zawsze zabija każdy serial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...