Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam mam na imię Emil, ma 17 lat i pochodzę z Nowego Sączą(na południowy wschód od Krakowa). Interesuje się informatyka, psychologia oraz grami komputerowymi. Lubie każdy typ muzyki. Nie lubię oglądać sporu w telewizji, wole wyjść na pole niż gnić przed tym pudłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, uszanowanko, nazywam się Paweł i mam 16 lat. Mieszkam w Grudziądzu (Kujawsko-Pomorskie). Moje zainteresowania to: Informatyka, elektronika, mechanika pojazdowa, samochody, helikoptery bojowe, broń pancerna, ciężka broń piechoty oraz demolition derby. Słucham Metalu, czasami jakieś techno się do playlisty wepchnie... :P Z MLP mam do czynienia od 2 tygodni... :D To dzięki znajomemu który poprosił mnie o ściągnięcie piosenki "Rainbow Factory" i ta nutka mnie w ten świat wkręciła. Hmm... To chyba wszystko... Jeszcze raz witam i mam nadzieję że miło spędzę tutaj czas. ;) Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jako pierwszy mam przyjemność cię powitać na forum. :) Widzę, że interesujesz się militariami, mnie to nie wciąga, ale myślę że znajdziesz tutaj wiele osób z którymi będziesz mógł podyskutować :) Osobiście życzę ci jeszcze wielu tygodni z kucykami i mam nadzieję, że z forum Pozdrawiam ;) EDIT: *Arggghhhh* Wepchałaś się biała :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy interesuję się informatyką oraz grami komputerowymi ( w przyszłości zamierzam robić jakieś gry w jawie) mam lekki problem z ortografią:shy: (gdy się śpieszę z pisaniem) lubię niektóre książki (szczególnie typu jak coś jest zrobione oraz "Armagedon" był taki film ale książka jest bardziej śmieszna;)) posiadam trochę wiedzy wykraczającej poza tą co uczą w szkolę (trochę rzeczy związanych z astronomią jak budowa czarnej dziury:) albo umiejętność odczytania mapy nieba ,umiejętność zrobienia prowizorycznej armaty na kamienie:D oraz inne przedmioty zależy od wielkości ,małe umiejętności w języku lua) mam 13 lat ogólnie to jestem leniem:cool: ale jeśli chodzi o naukę to głównie astronomia i informatyka (ewentualnie historia prehistoryczna:D) więcej bym napisał ale nie chcę się przechwalać lubię czytać napisy nawet w filmach gdzie po polsku jest to lubię mieć jeszcze napisy polskie na dole bo w tedy jak czegoś nie dosłyszę lub nie zrozumie to przeczytam ale to chyba wystarczy o mnie bo już trochę linijek tekstu jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooo, Grudziądz? :O To chyba całkiem niedaleko mnie xP Pewnie i tak nie kojarzysz Osięcin... :D Miłej zabawy na forum! ^^ Arek - :O Wooo. Leń, a umiesz odczytać mapę nieba? Kompletnie się na tym nie znam :P I fajnie, że kolejna osoba zbliżona do mnie wiekiem jest na forum ;) Miłej zabawy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: *Arggghhhh* Wepchałaś się biała :<<

Szybki internet rządzi :P

Witaj, Arku :):brohoof:

Co do robienia gier to polecałabym raczej coś innego niż java ;) Chociaż umiejętności skryptowania w javie zawsze ci się przydadzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...