Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Arek - :O Wooo. Leń, a umiesz odczytać mapę nieba? Kompletnie się na tym nie znam :P

mapę nieba potrafię odczytać bo mam książkę o astronomii(strasznie gruba około 300 stron i do 100 sama historia astronomii od starożytności do 20 wieku) i tam można przeczytać jak używać tą mapę dostałem(książkę) ją na 7 urodziny razem z 1 teleskopem którym ciężko było coś zobaczyć dopiero na komunię dostałem dobry teleskop nawet nie wiece w jakie kształty niekiedy się układają kratery na księżycu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja też witam. Sporo was, cieszy mnie to. Im więcej nowych, porządnych userów, tym lepiej, nieprawdaż? Witam raz jeszcze wszystkich, których nie miałem okazji powitać z osobna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe przywitanie. ;)

I witam nowszych ode mnie :P

Wooo, Grudziądz? :O To chyba całkiem niedaleko mnie xP Pewnie i tak nie kojarzysz Osięcin... :D

Miłej zabawy na forum! ^^[...]

Kojarzę kojarzę :P

Widzę, że interesujesz się militariami, mnie to nie wciąga, ale myślę że znajdziesz tutaj wiele osób z którymi będziesz mógł podyskutować :)

Tak tak. Ale bardziej interesuje mnie demolition derby z uzbrojeniem, które nie istnieje :D

(można zobaczyć to na sygnie :P)

Oczywiście witam nowych ^^

Uszanowanko dla administratora :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh, jeszcze mnie tak dobrze nie znasz a już poprawnie napisałeś mój nick :D jak ja widzę jak ktoś pisze FOXX małymi literami, normalnie szlag mnie trafia! :D i dzięki za przywitanie i za to że życzysz mi miłych snów :D Zaczyna mi się tu podobać jeszcze bardziej :P Zaraz rozbije tu obóz :D Ok, koniec tego dobrego, czas posłuchać muzy przez godzinę i spać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Spać przez godzinę? O.o

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Przez godzinę słucham muzy a później idę spać aż do rana :F

Są jakieś wątki do luźnych rozmów? Nie chce zaśmiecać tego :F

Bo moja przeglądarka ma coś popsutego w sobie i wszystkiego nie wyświetla. Byłbym wdzięczny za podanie linka do tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo Serdecznie! Nazywam się Bartek lubię placki. Jestem tutaj nowy i polecili mi to forum nie jacy Spinwide i Grillo. I mam wielką nadzieje, że będziemy się wspólnie dobrze bawić(bez skojarzeń). Lubie tworzyć filmiki i bawić się efektami specjalnymi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...