Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dzieńdobry wieczór dla wszystkich. Nazywam się kamil (zwą mnie cichy), rocznik 94, z Krakowa pochodzę. Żadnych szczególnych zainteresowań nie posiadam (tylko AirSoft). Niedawno jedna osoba użyła w stosunku do mnie określenia "brony". Troszkę poszperałem i trafiłem na to forum. (bardzo skrócona wersja historii) Tak oglądam kucyki, nie nie wstydzę się tego a prawdę mówiąc jestem z tego dumny ^^ To chyba tyle. (więcej grzechów nie pamiętam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za ciepłe przyjęcie. Co do awataru, nie należy on do mnie został znaleziony gdzieś w guglach. A jeśli chodzi o airsoft: byłbym dźwięczny nie poruszać tego tematu do puki nie pojawi się odpowiedni dział, co wg mnie nie jest konieczne, bo to forum jest o czym innym ;) (Chodzi mi głównie co aby nie zrobił się bałagan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Więc.. Jestem Karol i od dłuższego czasu, jestem fanem MLP. Mam wiele zainteresowań. Między innymi, jest to rysowanie.. TAAK! Przeważnie rysuję właśnie kucyki. Od czasu do czasu, pobawię się też w programach graficznych i coś zmajstruje. Dużo czasu poświęcam również na gry, obecnie grywam w Diablo, Minecraft, oraz od dość sporego czasu, bo prawie sześciu lat w Metin2. Słucham dubstepu, lecz to nie znaczy że nie trawię wszystkiego po za nim. Jak widać po awatarze i sygnaturce, moją ulubienicą jest Pinkie, ale bardzo lubię również Fluttershy. :3 No, to by było na tyle. Pozdrawiam! ~Karolek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...