Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

To ja będę drugi. :P

Witam Cię serdecznie!

EDIT: Ahh, byliście szybciej :D

Po pierwsze witam wszystkich nowo przybyłych a po drugie witam Ciebie FOXX7896 i radzę ci sobie ściągnąć jeżeli nie posiadasz Google Chome lub przeinstaluj swoją na nowo i problem z wyświetlaniem będziesz mieć z głowy XD :D

He he, myślisz że ja tego nie robiłem? :P

Tu już trzeba płytką systemową się posłużyć ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na na imię Piotr. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej ( woj. śląskie ), rocznik 87. Interesuję się historią i kulturą japońską. W wolnych chwilach siedzę przed kompem lub czytam książki (postapo i fantasy to moje ulubione gatunki). Słucham głównie Sabaton, Blind Guardian, Iced Earth, Matalica, Rush, oraz R+. MLP FIM zaraził mnie mój młodszy brat, moje ulubione postaci to : Księżniczka Luna, Fluttershy oraz Zecora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolejną osobę z "mojego" regionu :D Kultura Japońska czyli tak jak ja.. Sabaton na pierwszym miejscu, za to również wielki plus.. Dodatkowo bardzo ciekawe postacie ci się podobają, a Księżniczka Luna cieszy spośród nich najbardziej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KeyPony

Hejka. KeyPony, rocznik 95, uczeń na kierunku technik informatyk, mieszkam w Kołobrzegu. Zajmuję się modelingiem 3d, efektami wizualnymi, webmastering i webdesign, tworzeniem wizualizacji pomieszczeń 3d dla dużych firm (dzięki pomocy brata). Zajmuję się także głęboko pojętym majstrowaniem w elektronice. W czasie wolnym tworzę muzykę na syntezatorze, rysuje art 2d, a także jestem jednym z administratorów (2 w kolejności) bloga http://bronyinn.wordpress.com/. Fan Luny i Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się modelingiem 3d, efektami wizualnymi, webmastering i webdesign, tworzeniem wizualizacji pomieszczeń 3d dla dużych firm (dzięki pomocy brata).

Modeling 3D w jakim programie? :) Blender, Maya, 3Ds Max?

Witam :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KeyPony

Nie zauważyłem że nowa strona się pojawiła :D Modeluje w 3d maxie 2012, efekty w Adobe After Effects CS5 Chrysal- Nie mów żeś ty z KG?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...