Skocz do zawartości

Moja kucysia


Applejuice

Recommended Posts

Jeżeli bym tak zrobiła, to musiałabym wstawić jakiegoś własnego kucyka... lub też... Zecorę! xD Nie no, nie wiem... Zecora w każdym bądź razie musi się pojawić :-) Co do kozaka nad kozakami, pokonującego kozaka... Nie jestem do końca przekonana. Chcę, aby Fletcher był wszechpotężny, niosący chaos po całej Equestrii... Może zrobię taki motyw, że na początku wygra, a potem jego rządy zostaną obalone...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Or... Fletcher kumuje wszystkie siły, by zamienić Celestię w piękny posąg, co mu się udaje - morale wojsk Equestrii się walą, sądząc, że nasz antagonista jest wszechmocny (co prawdą nie jest, ale... warto udawać, że tak jest xd). Fletcher przejmuje władzę. Dużo, dużo później grupa... kucy-asasynów robi mu wjazd na zamek i czyszcząc sobie drogę, docierają do naszego władcy i go zabijają. Tymczasem Twi opracowuje zaklęcie odczarowujący Tię, ta wraca na tron i... jest super :P Za absurdalne, nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Or... Fletcher kumuje wszystkie siły, by zamienić Celestię w piękny posąg, co mu się udaje - morale wojsk Equestrii się walą, sądząc, że nasz antagonista jest wszechmocny (co prawdą nie jest, ale... warto udawać, że tak jest xd). Fletcher przejmuje władzę. Dużo, dużo później grupa... kucy-asasynów robi mu wjazd na zamek i czyszcząc sobie drogę, docierają do naszego władcy i go zabijają. Tymczasem Twi opracowuje zaklęcie odczarowujący Tię, ta wraca na tron i... jest super :P

Za absurdalne, nie? :P

Ciepło, ciepło ;]

Tylko wtedy dalej ciągnęłaby się przygoda z Fletcherem... A chcę zrobić normalny pamiętnik, co pewnie czytałeś już w ogłoszeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Historia jest całkiem ciekawa, na razie dotarłem do połowy rozdziału "Fluttershy" :D

Jako że powtórzeń jest prawdziwy ogrom nie będę ich wszystkich wypisywał ale tak czy inaczej troche przeszkadzają w lekturze.

(Las Everfree:

Applejack szukała swoich przyjaciółek w całym Ponyville. Nigdzie jednak ich nie było.

Pinkie Pie nie pojawiała się w swojej pracy od dwóch dni, w skrzynce na listy Rarity było pełno zamówień, chatka Fluttershy była pusta, przez okno biblioteki Twilight widac było mnóstwo kurzu osiadającego na ksiązkach.

Niebo było pochmurne, ponieważ Rainbow Dash nie przegoniła chmur.

Tutaj "być" jest użyte 5 razy :O)

Inne błędy, niektóre zabawne:

Rozdział

"Co się stało z moimi przyjaciółmi?"

Fletcher przeklina D: i z tekstu wynika, że ma twarz. To kucyk czy człowiek? ;D

"Do jasnej Anielki!" nie lepiej napisać do jasnej Celestii? ^^

"Fluttershy"

Fluttershy w ogóle nie słyszała jej słów. Zbliżała się cichym, prawie bezszelestnym krokiem naprzód.

Zbliżała się naprzód. To jest zabawny błąd ;D Chociaż może kucyki mogą zbliżać się do tyłu, po prostu trzeba wykreślić "naprzód". Wygląda jakbym się czepiał ale chciałaś krytykę :heart:

Znalazłem jeszcze sporo błędów ale przy takim ogromie tekstu do napisania tylko geniusz by się nie pomylił :P

Ja tam nie lubię też oceniać innych bo sam nie jestem mistrzem ortografii

a historii jeszcze ocenić dogłębnie nie mogę, muszę przeczytać całość ofc.

A jak na razie sama historia jest nienudna, temat zemsty, bitwy pomiędzy rodzinami nigdy się nie starzeje, dobrze się czyta (trochę wazeliny, ale naprawdę tak jest^^) przydało by się jeszcze dodać kilka elementów zdrady (gdzie pościgi, gdzie wybuchy?! No dobra, przesadzam)

Jutro postaram się przeczytać całość :D

Wtedy będzie można napisać prawdziwą recenzje (Pani od polskiego: "Na 250 słów i 3/4 miejsca bo inaczej egzaminator nie oceni!!!!!" :F)

Tyle ode mnie jak na razie :smug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło :O No proszę. Nie spodziewałam się, że ktoś znajdzie jeszcze jakieś błędy oprócz Niklasa ^^ Wiesz... ten pamiętnik został pisany już baaaardzo dawno, zakończyłam go również wieki temu i nie chce mi się tych błędów poprawiać : X I jeszcze jedno - jeśli ci przeszkadza przeklinanie, to nie czytaj dalej, bo będzie krew i inne nieprzyjemne rzeczy ;) Z mojego kochanego pamiętniczka zrodził się grimdark i nawet nie wiedziałam kiedy D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jeśli kucyki to tylko krew i cierpienie ;D (Pinkie Pie-cupcakes)

A skoro pamiętnik skończony to nie ma co o błędach pisać ^^ dobrze, dobrze dużo kopiowania cytatów mnie ominie >:D

Jest aż tak źle? O.o

Ech :P Teraz jest o wiele lepiej. Planuję już (właściwie - mam trzy wersje początku :P) napisać western, ale jakoś mi to nie idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę :P A jak western to warto obejrzeć jeszcze raz odcinek 21 (Over a Barrel, nie wiem jak jest po polsku nie oglądam (: ) zrobić kawę/herbatę/wodę z cudownego źródełka wypływającego z pomnika papieża w Wadowicach (tak naprawdę to zwkła woda z wodociągów ale co tam, turyści wiedzą lepiej :D) i zacząć pisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Hej! Jako iż razem z Moon nam się nudzi... No może "nudzi" to złe słowo, ale zbieramy się do pisania pamiętnika - kolejnego wpisu. Ten jeden "scenariusz" jest przygotowany, a na resztę jakoś brakło pomysłów. I tu pytanko do Was:

Jakie przygody Applejack chcielibyście ujrzeć w kolejnych wpisach?

A tak przy okazji.. Event - Klacz Zachodu będzie wznowiony jak skończą mi się ferie świąteczne :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Mam do Was pytanie - czy chcielibyście przywrócenia Przygód AJ, fanficów w dziale? Osobiście z Moon mamy już pomysł, zaczyniemy realizować, o ile chcecie. Ja niedługo zajmę się wpisem w pamiętniku, więc oczekujcie ; )

Macie może jakieś oczekiwania? Co chcecie tu zobaczyć? Piszcie! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...