Skocz do zawartości

Xyz

Recommended Posts

Rarity wybierała kolor wstęgi , która miała zawiązać. Wtedy weszła Twi , aby sprawdzić dekorację..... Rarity zabrała ja do siebie i szukała dla niej odpowiedniego stroju :P (Nie pamiętam tego idealnie , bo ostatni raz pierwszy odc obejrzałem....hmmm.... 2 miesiące temu :derp: , ale chyba mniej więcej tak to było :P)

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 501
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dokładnie było to, kiedy dekorowała ratusz Ponyville przed wizytą Celestii (a bardziej o to mi chodziło, ale pewnie nie wyraziłem się jasno), ale reszta się zgadza, więc zaliczam.

Kolejne pytanie: W ilu odcinkach Rarity jest atakowana przez brud? Czy też, w skrajnych przypadkach, przez deszcz? Pytam o ilość odcinków, w których faktycznie zwraca na to uwagę.

a) 2

b) 3

c) 4

Dodatkowo możecie wymienić, w których.

Link do komentarza

Żadne z tych, chyba że w niektórych odpowiedziach przesadziłem :D 1 Nie chrap, dopóki nie zaśniesz. Epizod 8 sezon 1. Sytuacja: Deszcz. 2 Odcinek z psami i kucykami. Epizod 19 sezon 1. Sytuacja: Brud w kopalni. 3 Najlepsza noc w życiu. Epizod 26 sezon 1. Sytuacja: Nadentość Prince Blueblooda. 4 Siostrzane zawody. Epizod 5 sezon 2. Sytuacja: Brud w wyścigu. 5 Przyjęcie w pojednykę. Epizod 25 sezon 1. Sytuacja: Włożenie głowy do śmieci. 6 Wigilia Serdeczności. Epizod 11 sezon 2. Sytuacja: Przejście przez rzeczkę. 7 Elementy Harmonii. Epizod 2 sezon 1. Sytuacja: Atak mantikory. Chyba tyle :P

Link do komentarza

Miałem na myśli 4 sytuacje: Oplucie przez mantikorę w Elements of Harmony p2, brud w kopalni w The Dog and Pony Show, deszcz w Look Before You Sleep i bombardowanie ciastem w Best Night Ever. Tak więc, odpowiedź: 4.

Mam nadzieję, że to pytanie było już trudniejsze. :P

Kolejne: W ilu odcinkach pojawia się Sweetie Belle?

a) 8

b) 14

c) 17

d) 20

Tak, jestem draniem. Chętni mogą spróbować wymienić te odcinki. :P

Link do komentarza

Moja odpowiedź brzmi w 20 odcinkach: Sezon 1: * Call of the Cutie * Stare Master * The Show Stoppers * The Cutie Mark Chronicles * Owl's well that ends well (ogląda razem z Mane 6 deszczmeteorytów) * Friendship is Magic Part 1 (przy pojawieniu się NMM tuli się do Scootaloo i Apple Bloom) Sezon 2: * Sisterhooves Social * Return of Harmony Part 1 (swoją kłótnią razem ze Scootaloo i Apple Bloom uwalniają Discorda) * Lesson Zero (pedo Twilight scene) * Hearth's Warming Eve (na widowni) * Family Appreciation Day * Cutie Pox * Ponyville Confidential * Canterlot Wedding Part 1 (CMC rozrzucają kwiatki) * Canterlot Wedding Part 2 (jw.) * Luna Eclipsed (przebrana za wampira - prawie bym jej nie zauważył :P ) * Secret of my excess (chciwy Spike próbuje zabrać CMC hulajnogę) * A Friend in Deed (przygląda się bawiącej się z jej koleżankami Pinkie) * Heart's and Hooves Day * It's All About Time (CMC sprzątające chodnik)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...