Skocz do zawartości

Xyz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 501
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zorua chyba się zawzięła, żeby ruinować moje wysiłki. Biorę jeden z najmniej popularnych odcinków, chcąc mieć spokój przez kolejne kilka dni, ale nieee - 7 minut i już poprawna odpowiedź. : Poczekajcie tylko, niedługo zadam takie pytanie, że bedę miał spokój aż do nowego sezonu...

http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=beztytuusaqs.png&res=landing

W którym to odcinku Rarity dopadła tak CMC?

Link do komentarza

Poprawna odpowiedź. To było zbyt łatwe.

Zgodnie z życzeniem naszej najdroższej, wszystko wiedzącej Zoruy, pytanie tekstowe!

Ile razy w całym serialu Rarity używa swojego uroku osobistego, dla swoich korzyści lub dla swoich przyjaciół? Możecie po prostu wymieniać te sytuacje, które pamiętacie. Pytanie pozostanie aktualne aż do wymienienia wszystkich poprawnych odpowiedzi.

Link do komentarza

1:Odcinek 7 sezonu 1. Chce by smok wyniósł się z jamy i dał jej diamenty, biżuterie itp. 2:Odcinek 26 1 sezonu.Pyta ogierów czy mogli by podwieźć ją i jej przyjaciółki na gale. 3:Odcinek 9 2 sezonu.Używa swojego uroku by strażnik ją wpuścił na Derby Wonderbolts. 4:Odcinek 10 2 sezonu.Chce by Spike dał jej swój drogocenny rubin. 5:Odcinek 11 2 sezonu. Nie wiem czy to się liczy, ale w przedstawieniu używa swojego uroku osobistego na Twilight by nie przechodzić przez rzekę. 6:Odcinek 19 2 sezonu.Bajeruje kucykowego nerda by dał jej szparagi. Tylko tyle pamiętam. Wiec odpowiedz brzmi: sześć.

Link do komentarza

1:Odcinek 7 sezonu 1. Chce by smok wyniósł się z jamy i dał jej diamenty, biżuterie itp.

2:Odcinek 26 1 sezonu.Pyta ogierów czy mogli by podwieźć ją i jej przyjaciółki na gale.

3:Odcinek 9 2 sezonu.Używa swojego uroku by strażnik ją wpuścił na Derby Wonderbolts.

4:Odcinek 10 2 sezonu.Chce by Spike dał jej swój drogocenny rubin.

5:Odcinek 11 2 sezonu. Nie wiem czy to się liczy, ale w przedstawieniu używa swojego uroku osobistego na Twilight by nie przechodzić przez rzekę.

6:Odcinek 19 2 sezonu.Bajeruje kucykowego nerda by dał jej szparagi.

Tylko tyle pamiętam. Wiec odpowiedz brzmi: sześć.

A ja zaskoczę Arlicka i nie odpowiem dokładnie tak samo jak zorua. :P

7: Sonic Rainboow (19 odc. I sezonu) Kiedy Rarity zachwyca każdego swoimi skrzydłami. :P

8: 3 odc. I sezonu Rola z wyłudzeniem biletu od Twi :P

Tak więc odpowiedź nie brzmi 6 jakby się tego Arlick spodziewał, a 8. :P

Bądź co bądź to były jej skrzydła, więc się zaliczają do uroku osobistego :P

Link do komentarza

OK, nie precyzowałem, czy to ma być udane użycie swojego wdzięku, więc poprawna odpowiedź brzmi:

1. Flirt ze smokiem w Dragonshy

2. Best Night Ever - flirt z ogierami

3. Nerd ze szparagami - Putting Your Hoof Down

4. Nieudana próba przekonania strażnika w Sweet and Elite - dopiero po interwencji Fancypantsa strażnik ją wpuścił.

5. Scena z rubinem - chociaż to jest, moim zdaniem, lekko naciągane - Spike sam daje jej rubin, to nie wina Rarity, że ten się w niej podkochuje. A już na pewno nie starała się tego wykorzystać. Ale jednak, chociaż nieświadomie, użyła swojego uroku.

Pozostałe się nie liczą. W Hearth's Warming Eve Rarcia raczej rozkazuje, niż sugeruje. W The Ticket Master opowiada Twilight o Bluebloodzie, żeby dostać bilet, no charm included. W The Sonic Rainboom Rarcia co prawda flirtuje z kucykami w fabryce, ale robi to dla samego flirtowania, a pytanie było o sytuacjach, w których robi to dla jakiejś korzyści.

Powróćmy na pewien czas do tego rodzaju pytań. Skąd to jest?

http://desmond.imageshack.us/Himg189/scaled.php?server=189&filename=beztytuuxsx.png&res=landing

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...