Skocz do zawartości

Omega nie tylko w mechanizmy potrafi ale rysować także


Recommended Posts

Ohayō! Siema ludzie. Postanowiłam wystawić moje rysunki na światło dzienne. Zwykle nikt ich nie ogląda. No powinnam się pokazać bo teraz będę szła do Ogólnokształcącej Szkoły sztuk pięknych. Będą się tu pojawiać prace wykonywane wszystkim. Pastelami, farbami, kredkami, węglem i ołówkiem. Więc zaczynajmy. Co ja tutaj mam?

Taka OC:

http://oi58.tinypic.com/wmat6a.jpg

Takie o:

http://oi57.tinypic.com/5akdw7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witajcie!

Cóż, miałam kiedyś temat z rysunkami ale było to wieki temu. Wróciłam ostatnio do rysowania kucyków po dwumiesięcznej przerwie. Nie wiem czym była ona spowodowana. Po prostu była i tyle. No więc tak będę tu wrzucać moje wypociny za każdym razem gdy coś narysuję. Zapraszam do komentowania czy coś. Kurde ten opis jest jednak długi... E tam, to wina Żejsa, na pewno. Tak zwalę to na Żejsa... Ale ze mnie głupie dziecko (uganiające się za creepypastami w lesie)

 

Kucykowy wytworny Ezreal

 

debonair_ezreal___collab_with_dazzleflas

 

Faza po szukaniu creepypast w lesie. To jest EJack

 

received_1775758386069841_by_paigaakaamb

 

Ocka dla bff

 

img_20170418_221450_by_paigaakaambris-db

 

Ocka dla mojego ukochanego @SiOn bo nażeka, że nie ma ocki klaczy :<

 

img_20170418_221505_by_paigaakaambris-db

 

Kuco Ezreal z moją kuco lolsonką Shiro

 

received_1807192102926469_by_paigaakaamb

 

Kuco Omega z kuco Jayce'm (Żejsem) [Poza inspirowana rysunkiem OhHoneyBee]

 

 

img_20170418_223553_by_paigaakaambris-db 

 

Ocek należący do @SiOn, co z tego, że ma na imię Jupiter. Dla niego to po prostu Rudy Jelonek

 

img_20170418_223520_by_paigaakaambris-db

Edytowano przez Clockwork Ruby Who
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro iż nikt nie komentuje. No nic, rysowanie toczy się dalej.

 

Ponysonek @SiOn czyli Red Wivern

received_1828008160844863_by_paigaakaamb

 

Rysunek dla @Crazy Night

skypephoto_20170420_005834_by_paigaakaam

 

Jestem świadoma, że kiedyś coś mbie za to zabije. Wielki i potężny Lord Zalgo jako lody truskawkowe xd

img_20170419_004836_by_paigaakaambris-db

 

Collab z bff. Bo podczas czytania o tym czym jest haszysz doszliśmy do tego, że gdzieśtam na tych co zażywają haszysz mówią assassini. Tak to powstało. Ocka należy do mojej bff i nazywa się Assassin Witch, już każdy rozumie śmieszność tego, cnie? Robiłam szkic i lineart zaś Tosiq kolorowanie.

img_20170418_232034_by_paigaakaambris-db

 

Ostatni rysunek jest rysowany pod wpływem wielu emocji. (Uwaga nieco krwi)

img_20170419_004907_by_paigaakaambris-db

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Clockwork Ruby Who napisał:

Bardzo mi przykro iż nikt nie komentuje. No nic, rysowanie toczy się dalej.

No przepraszam, ale po takiej nazwie tematu nie spodziewałem się rysunków ... :drurrp:

A teraz wpadłem przez przypadek, bo z tym działem mi nie po drodze (nieumiejętność rysowania i te sprawy).

Ale rysunki zacne, szkoda tylko, że nie na komputerze.

Chciałbym mieć własnego OC'ka ... lecz nie potrafię nic normalnego wymyślić ... a tym bardziej po tym do kogoś pisać by mi, to coś co wymyśliłem, narysował :fluttercry2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Miszcz Tencz napisał:

No przepraszam, ale po takiej nazwie tematu nie spodziewałem się rysunków ... :drurrp:

A teraz wpadłem przez przypadek, bo z tym działem mi nie po drodze (nieumiejętność rysowania i te sprawy).

Ale rysunki zacne, szkoda tylko, że nie na komputerze.

Chciałbym mieć własnego OC'ka ... lecz nie potrafię nic normalnego wymyślić ... a tym bardziej po tym do kogoś pisać by mi, to coś co wymyśliłem, narysował :fluttercry2:

Jeżeli znajdę chwilkę czasu to dogadamy się na pw. Zrobię ci jakąś ładną OC, co ty na to? ^^

Edytowano przez Clockwork Ruby Who
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Clockwork Ruby Who napisał:

Jeżeli znajdę chwilkę czasu to dogadamy się na pw. Zrobię ci jakąś ładną Oc, co ty na to? ^^

Z wielką chęcią zobaczę co tam swoimi kredkami potrafisz zdziałać! (poza tym co już wstawiłaś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

Hej?

Najpierw może wyjaśnię czemu mnie tak długo nie było. To nie tak, że ktoś się burzył. Po prostu mam potrzebę coś wyjaśnić, po za tym to temat z rysunkami, rysunki mają przekazywać uczucia, przekazuję odczucia w tekście. Od tygodnia poprzedzającego majówkę, moje życie okropnie się komplikuje. Wiele rzeczy spada na mnie od tak. Pewnie ktoś pomyśli "Inni mają gorzej" albo "Twóje problemy to nic." albo "Co może wiedzieć czternastolatka o życiu?". Proszę jednak powstrzymajcie się. Pierwsza w kolejności była śmierć mojej ciotki, która bardzo wspierała moją twórczość. To od niej zwykle dostawałam mnóstwo przyborów. To od niej dostawałam wiele rad, ponieważ sama rysowała. Jej śmierć przyszła nagle. Zabolała okropnie... Pomyślałam, że namaluję coś, co włożę jej do trumny. Szybko powstał więc malunek hiacynta (jej ulubionego kwiata) na niewielkim płótnie. Najgorsze miało dopiero przyjść. Nie miałam możliwości pojechania na jej pogrzeb ponieważ moi dziadkowie chcieli jechać i nie było miejsca w aucie. Czyli nie mogłam też osobiście włożyć obrazka do trumny. Zrobiła to za mnie moja babka, ale jednak to nie to samo uczucie gdybyś zrobił to samemu. Rodzice wrócili z pogrzebu z dosyć sporym pudłem. Okazało się, że ciocia wiedziała iż może umrzeć (była na coś chora) i kazała spakować wszystkie przybory do rysowania które miała by potem przekazano je mi. Dlaczego mi? Jestem jedynym artystą w rodzinie. Dziwnie jest mi rysować czymś co należało do mojej mentorki. Była dla mnie drugą matką. Kolejna sprawa to ostatni tom komiksu "Exitus Letalis". Był tam pewien chłopak którego bardzo, bardzo lubiłam. Byłam do niego niezwykle przywiązana. Autorka postanowiła go uśmiercić. Opłakiwałam więc już moją ciotkę i fikcyjną postać. Pomyślicie "Ale głupie dziecko" albo "Czemu ryczy za czymś co nie istnieje?". Po majówce wróciłam do szkoły. No i kolejna rzecz. Na lekcji rsunku zwykle robimy sobie herbatę, ale mamy zrypany czajnik. Mój nauczyciel mówił bym nie nalała do pełna. Jak się zdawało tak zrobiłam i nie nalałam do pełna. Prawda była jednak inna. Kiedy przysuwałam kubek, w drugiej dłoni trzymałam czajnik z wrzątkiem. Wylałam sobie prosto na nadgarstek lewej ręki. Okropny pisk i poparzenie 2 stopnia. A teraz ostatni powód. Pięć dni temu moja mama trafiła do szpitala bo ma problem z nerkami. Większość rzeczy muszę robić sama w domu. Dlatego głównie chodzę mega przygnębiona lub nawet rozpłakana. Dlatego mało rysuję i dlatego tak długo zbieram rysunki. Bo do rysowania trzeba mnie po prostu zmuszać. A potrafi to tylko moja bff z którą widzę się może raz w tygodniu.

Skoro wyjaśnienia mamy za sobą a mi jest lepiej to zapraszam do oglądania.

 

Ocek dla @Miszcz Tencz:

 

img_20170513_190940_by_paigaakaambris-db

 

Szkice postaci z rysunku. Nie miałam humoru dlatego jakieś super nie są:

 

sucha_ta_herbata_bez_cukru_time_by_paiga

i_m_not_a_human_by_paigaakaambris-db8qqw

wedding_day__by_paigaakaambris-db8qpg8.j

emo_girl_in_a_dress_by_paigaakaambris-db

 

Jupiter na avatar dla @SiOn. Zez celowy:

 

jupiter___avatar_for_slashnext_by_paigaa

 

Mały Jupiter z papieru. Także dla @SiOn:

 

jupiter_by_paigaakaambris-db6pou1.jpg

 

A może zostanę Yandere? Czyli moje głębokie rozmyślania filozoficzne:

 

img_20170513_182415_by_paigaakaambris-db

 

Kucykowa Xayah z lola. "Suzune" znaczy wróbel/wróbelek. Napisałam tam to bo często ją tak nazywam:

 

img_20170513_182352_by_paigaakaambris-db

 

Kucykowa Xayah w skórce:

 

img_20170513_182407_by_paigaakaambris-db

 

Projekt postaci. Dawno robiony. Nie chciał mi uśmiech wyjść w portrecie:

 

img_20170513_182340_by_paigaakaambris-db

 

Kucykowy Matthias. Płakałam rysując go:

 

img_20170513_182328_by_paigaakaambris-db

 

Persona koleżanki:

 

img_20170513_182311_by_paigaakaambris-db

 

Eliot:

 

img_20170513_182305_by_paigaakaambris-db

 

Simon:

 

img_20170513_182258_by_paigaakaambris-db

 

Akira:

 

img_20170513_182254_by_paigaakaambris-db

 

Szkice kucykowego Ezreala i kucykowej mojej lolsonki (Shiro):

 

img_20170513_182234_by_paigaakaambris-db

 

I ostatnia rzecz którą wam pokażę. Byłam dzisiaj na Motosercu jak co roku. Drugi rok jako wolontariusz z DKMS. W pewnym momencie wyszliśmy na dwór z bff się przewietrzyć. Byłam okropnie przygnębiona. W tym momencie ogłosili, że odbędzie się konkurs na najładniejszy rysunek kredą na chodniku (bo było to na naszym boisku w szkole a tam jest dużo miejsca i często w wakacje chodzę tam rysować kredami). Moja bff która wiedziała, że uwielbiam rysować kredami po chodniku zaczęła namawiać mnie bym narysowała. Ba nawet namówiła resztę wolontariuszy żeby to zrobili żebym nie czuła się głupio wśród 9-11 latków. W końcu dałam się namówić. Przez chwilę zastanawiałam się co narysować. Miałam pustkę w głowie. Ale po chwili podeszła do mnie znajoma wolontariuszka i powiedziała "Narysuj coś dla Matthiasa, za którym tak płaczesz. Może doceni twoje starania." Tak o to zaczęła powstawać ta praca. Byłam przy niej bardzo skupiona. I o dziwo zapomniałam o wszystkim co działo się dookoła. Liczyło się tylko by uzyskać bardzo dobry efekt. Wygrałam konkurs. Kiedy odbierałam nagrodę, zapomnienie gdzieś uciekło. A na mnie spadł cały ten ciężar. Rozpłakałam się. Trochę ze wzruszenia, trochę ze smutku. Pani od plastyki zapytała czy coś się stało. Odpowiedziałam, że postać/osoba której dedykuję ten rysunek i która na nim jest, była tą do której bardzo się przywiązałam czytając komiks. O dziwo pani nie wyśmiała mnie czy coś. Zamiast tego poprosiła by każdy dookoła mojego rysunku narysował po serduszku. To było niezwykle miłe. Zdjęcia przed dodaniem serduszek:

 

img_20170513_172810_by_paigaakaambris-db

 

img_20170513_172752_by_paigaakaambris-db

 

img_20170513_172744_by_paigaakaambris-db

Edytowano przez Clockwork Ruby Who
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :3 


Na wstępie powiem, że jak na swój wiek masz naprawdę spore zdolności. Ja w tym wieku mniej więcej zaczynałam moją przygodę z rysunkiem i moje kucyki nie dorastały wtedy Twoim do pęcin. (Słodzę, bo dzięki Twoim rysunkom przypomniały mi się stare dobre czasy, gdy to było takie świeże i nowe ^ ^)
Bardzo dobrze wychodzą Ci postaci humanoidalne. Podoba mi się przy nich Twoja kreska. Fajnie, że przy nich kombinujesz, a przynajmniej tak mi się wydaje. Pracuj nad tym dalej, a na pewno się w tym wyrobisz :aj5:
Co do pucyków to czasem wydaje mi się, że są ciut za chude. Wiem, że to może być kwestia stylu, tylko wnętrzności też muszą mieć dla siebie miejsce. To taka mini uwaga. 
Świetnie, że kombinujesz z pozami i ustawieniem kopyt, jak na razie wychodzi ciekawie, oby tak dalej :3

Urzekły mnie ostatnie szkice, są przeurocze! Tak słodko na siebie patrzą *.*

Rysiaj dalej, bo dobrze Ci to wychodzi i trzymaj się mocko!  :cadancehug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Moonlight napisał:

Dzień dobry :3 


Na wstępie powiem, że jak na swój wiek masz naprawdę spore zdolności. Ja w tym wieku mniej więcej zaczynałam moją przygodę z rysunkiem i moje kucyki nie dorastały wtedy Twoim do pęcin. (Słodzę, bo dzięki Twoim rysunkom przypomniały mi się stare dobre czasy, gdy to było takie świeże i nowe ^ ^)
Bardzo dobrze wychodzą Ci postaci humanoidalne. Podoba mi się przy nich Twoja kreska. Fajnie, że przy nich kombinujesz, a przynajmniej tak mi się wydaje. Pracuj nad tym dalej, a na pewno się w tym wyrobisz :aj5:
Co do pucyków to czasem wydaje mi się, że są ciut za chude. Wiem, że to może być kwestia stylu, tylko wnętrzności też muszą mieć dla siebie miejsce. To taka mini uwaga. 
Świetnie, że kombinujesz z pozami i ustawieniem kopyt, jak na razie wychodzi ciekawie, oby tak dalej :3

Urzekły mnie ostatnie szkice, są przeurocze! Tak słodko na siebie patrzą *.*

Rysiaj dalej, bo dobrze Ci to wychodzi i trzymaj się mocko!  :cadancehug2:

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Nie, raczej kuce nie są za chudę. Według mojego stylu są proprocjonalnie zrobione. Tak większość uważa. Jeszcze raz dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Zmusiłam się do rysowania sama. Nie wierzycie. Coś się chyba ze mną dzieje... Jeszcze dojdę do tego co! A dzisiaj wam pokażę fajne rzeczy ze szkicownika. Mam tylko trzy bo czwartej nie chciało mi się już kończyć bo wolę oglądać animu i pisać sesje. Ale pokażę tę czwartą fajną stronę w następnym poście na pewno. I będzie więcej fajnych rzeczy. Tak! ^^

 

Eva Monroe:

img_20170515_202306_by_paigaakaambris-db

 

Shinozaki Shinji "Mars":



img_20170515_201902_by_paigaakaambris-db

 

TE9 Ruby Yrd Gorgeous aka Little Mermaid:

img_20170515_201845_by_paigaakaambris-db

A teraz zniszczę wam wasze myślenie. Yrd to facet nie kobieta. Panowie proszę się przyznać kto dał się nabrać? X'D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie pokazałaś fajne rzeczy

Powiadam, więcej takich fajnych rzeczy!

Nie dość, ze ładne to i kształcące, do tego zapewne trochę z tym było zabawy, a zabawa jest pozytywna.... Tak :enjoy:

 

Podoba mi sie pomysł z wykorzystaniem tylko ołówka i jednego kolorku, masz za to plusika ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Moonlight napisał:

I faktycznie pokazałaś fajne rzeczy

Powiadam, więcej takich fajnych rzeczy!

Nie dość, ze ładne to i kształcące, do tego zapewne trochę z tym było zabawy, a zabawa jest pozytywna.... Tak :enjoy:

 

Podoba mi sie pomysł z wykorzystaniem tylko ołówka i jednego kolorku, masz za to plusika ^^

Dzięki. Fajne rzeczy będą. I ogólnie rysunki. Może za tydzień albo więcej bo miałam kokejny wypadek który uniemożliwia mi rysowanie. Powiem prozto by nie tłumaczyć. Tak sobie zbiłam od lewego ramienia do łokcia, że nic nie zrobię, mam pełno krwiaków i zadrapań. Koniec ogłoszeń parafialnych.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...