Miszcz Tencz

Opiekun Działu
 • Dodanych treści

  609
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

693 Legenda Forum

Informacje o Miszcz Tencz

 • Ranga
  Regent Thoraxa
 • Data urodzenia December 15

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  "Miasto tysiąca wsi" - Opole / Wrocław
 • Zainteresowania
  Filmiki, filmiki o kucykach, filmiki z kucykami itp. a także gry komputerowe czyli w tym momencie: Path Of Exile, WorldOfWarships, Overwatch, Rocket League i Hearthstone. No a także robienie różnej maści filmików w Adobe After Effects i Vegasie. Rzeczoznawca w grupie tłumaczeniowej "Biblioteka Sunbursta".
 • Coś o sobie
  Kupię motywację do życia ... ale mam do oddania tylko nieśmieszne suchary o randomowych rzeczach :(
 • Ulubiona postać
  Fluttershy i ... tu zaskoczenie ... Thorax.

Kontakt

 • Skype
  Szonszczyk

Ostatnie wyświetlenia profilu

4464 wyświetleń profilu
 1. Pomysłem @Bleflar było uczynienie tego tematu prawdziwym, aczkolwiek mnie w udziale przyszło ten temat napisać Także zapraszam do wpisywania się na nową, świeżą listę fanów Królowej Podmieńców (jeszcze, hehe) Chrysalis! Lista Fanów Chrysalis 1. @Bleflar ...
 2. !!!AUTOPROMOCJA KRAIN PODMIEŃCÓW!!!

  Dla każdego coś fajnego:

  Informacja na temat Dwudniowych:

  https://mlppolska.pl/topic/16396-dwudniowe-zadania-forumowe-ważna-informacja/

   

  Nowa dyskusja w dziale Chrysalis:

  https://mlppolska.pl/topic/16388-dyskusja-skąd-się-wzięły-podmieńce/

   

  A także nowa zabawa:

  https://mlppolska.pl/topic/16376-do-czego-służą-dziury-w-nogach-krysi/

   

  Zapraszam na ciekawą zabawę w wymyślanie fabuły odcinków bajki "My Little Tęczling":

  https://mlppolska.pl/topic/16340-jeśli-show-nazywałoby-się-“my-little-tęczling”-to-jaka-byłaby-jego-fabuła/

   

  Podmieńcza galeria podupada! Dodaj jakiś obrazek pls :fluttershy4:

  https://mlppolska.pl/topic/16250-galeria-podmieńców-i-ich-władców/

   

  Zapraszam do pisania co ciekawego robiły podmieńce w equestrii: (zabawa)

  https://mlppolska.pl/topic/16288-1001-podmieńców-czyli-1001-sposobów-na-zabawę-w-equestrii/

   

  Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje w Krainach Podmieńców, zacznij obserwować mnie już teraz!

  Dziękuję wszystkim za uwagę,

  Pozdrawiam,

  Miszcz Tencz

 3. @Bleflar mi zniszczył cały koncept tematu ... ale kij, napiszę coś jeszcze: Pewnego dnia księżniczka Starlight wysłała Thoraxowi i 2 złote bilety na Tęczową Taneczną poTańcówkę, więc wszyscy koledzy naszego ukochanego rogacza zaczęli go aż w pięty całować by któregoś z nich wybrał jako osobę towarzyszącą na TTT. Kiedy Thorax nie potrafił wybrać kto ma z nim się wybrać, koledzy zdenerwowali się, najpierw na Thoraxa, a gdy ten uciekł do lasu pobyć chwilę w samotności i wymyślić sposób na skopiowanie biletów, jego koledzy wymyślili sobie nową grę którą nazwali Igrzyska Śmierci, i od tej nazwy wzięła się książka, a potem na podstawie książki, film, ale jest to bajka na inny okres czasu, wracając do kolegów Thoraxa, gra ta polegała na odnajdywaniu broni, pozostawionej wcześniej przez uciekającą armię czerwoną w lesie everfree i strzelanie do siebie. Ostatni który przeżyje wygrywa. Po jakże ciekawym pojedynku, Starlight która usłyszawszy dźwięk broni, która to nie powinna się była znaleźć w tym wymiarze, przyleciała co tchu na swoich własnych królewskich skrzydłach i zauważyła 6 ciał leżących w lesie. Okazało się, że koledzy Thoraxa, nieumyślnie zabili też Naszego Ukochanego Władcę Tęczlingów. Księżniczka Starlight widząc to pobojowisko, zrozumiała swój błąd, stwierdziła: "Mam fajny pomysł xD", i cofnęła czas. Tak oto Thorax i jego koledzy wpadli w pętlę czasową i ginęli tyle razy, że nawet ich największy hejter (@Bleflar) był zadowolony. Koniec odcinka trzeciego.
 4. Wbrew temu co pisałem miesiąc temu, dwudniowe zadania forumowe NIE ODBĘDĄ SIĘ w wyznaczonym miesiącu, tzn czerwcu. Jest to spowodowane tym, że nie zamierzam rozdwajać się na dwie tego samego typu zabawy, piszę tu o Letnim Konkursie Fotograficznym organizowanym przeze mnie, @Kruczek i @Clockwork Ruby Who. Zapraszam do wzięcia udziału właśnie w nim! (jest możliwość wygrania prawdziwych nagród rzeczowych, a nie jak tutaj, hehe) Link: https://mlppolska.pl/topic/16365-letni-konkurs-fotograficzny/ Przepraszam za zaistniałą sytuację, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Dziękuję wszystkim uczestnikom Dwudniowych za aktywność i fajne odpowiedzi, mam nadzieję, że czas spędzony przy ich wykonywaniu był czasem dobrej zabawy i będziecie je mile wspominać Pozdrawiam, Miszcz Tencz
 5. gra

  Odpowiedź ... jest poprawna. Temu panu gratulujemy przejścia do już trzeciej rundy, gdzie w końcu poznamy zwycięzcę! =========================== RUNDA III Zasady są następujące: -dwóch uczestników odpowiada na to samo pytanie, kto odpowie lepiej, wygrywa, a ten drugi traci jedną ze swoich szans -odpowiedzi proszę oddawać W SPOILERACH, żeby druga osoba ich nie widziała zanim nie ukryję postu -liczę na państwa uczciwość i niezaglądanie w spoilery przed czasem -proszę się nie zdziwić kiedy Państwa posty będą znikać, notka o nich znajdzie się w pytaniu -jeśli obie osoby odpowiedzą tak samo, odbywa się wtedy dodatkowa runda -limit czasowy: 1 dzień =========================== Pojedynek 1: Jesse McCree vs Hermiona Granger I Pan i Pani mają po 3 szansy więc rundę zaczynamy ciekawą rywalizacją dwóch najlepszych uczestników naszej gry. A oto pytanie: Jesse McCree ODPOWIEDZIAŁ. Czekam na Hermionę ... Limit czasowy: 27.05 {02:00}
 6. gra

  Pan numer 6 nie raczył odpowiedzieć na pytanie, więc zapraszamy pana z numerem 1: (ostatnie pytanie tej rundy) Limit czasowy: 26.05 {00:01}
 7. Jakby ktoś chciał się czegoś o mnie dowiedzieć to zapraszam na wywiad ... ze mną.

   

 8. 1. Umysł już nie ten co? 2. A kto to taki? Bo nie znam ... 3. ALEEEE FAJNIE, BO JA TEŻ GO LUBIĘ 4. a budyń lubisz? Pytanka: 5. Ulubiony kucyk? 6. Dlaczego Zagłady? Może zniszczenia byłby lepszy? 7. To kupisz ten Tapczan czy nie chcesz? 8. Dlaczego DOPIERO teraz napisałeś ten post?
 9. Sprzedam tapczan. Pytanka: 1. Jak się dowiedziałeś o kucykach? 2. Kto cię przekonał do stworzenia tematu w dziale "Na Start"? 3. Jaki jest twój ulubiony podmieniec? 4. Dlaczego lubisz tapczany?
 10. zabawa

  Albo to jest dziwny rodzaj osteoporozy ...
 11. Do czego służą dziury w nogach Chrysalis? Ja niezbyt wiem, ale zgaduję, że na pewno nie do puszczania baniek mydlanych Do filtracji kawy, do strugania ołówków? Wymyślcie coś i dajcie mi znać w postach!
 12. Dziewiętnasty podmieniec skacze na główkę do wody z zamku canterlot. (nikt nie wie czy przeżył) A jak się bawi nasz DWUDZIESTY podmieniec?
 13. gra

  Odpowiedź jak najbardziej prawidłowa. Pytanie do pana numer 6 doręczam teraz: