Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DestroyerOfTheSystem

Twórczość poetycko-filozoficzna [NZ] [Poezja]

Recommended Posts

Witam.

Założyłem ten temat dla osób piszących mniejsze utwory literackie (wiersze, piosenki itp.). Zaznaczam że chciałbym też zmienić, bądź bardziej zerwać z różnymi schematami w pisaniu wierszy na przykład. Więc jest to mój pierwszy wiersz-nie wiersz, który udostępniam.

1, "Perspektywa"

Edited by Immo
  • Upvote 1

Brak tagów w nazwie tematu. Sprawdź wątek "Regulamin działu" i popraw, zanim przyjdzie Dolar i zrobi z ciebie podnóżek.

Brak tagów w tym obowiązkowych. Czas na poprawę - 2 dni.

PS: A prosiłem żebyś pamiętał o prawidłowym otagowaniu tematu!

• Upvote 1

Tagi to te oznaczenia w nawiasach znajdujące się obok nazwy tematu. W Twoim wypadku, jako że zapewne chcesz publikować dalej tagiem obowiązkowym będzie [NZ]. Oprócz tego powinieneś dać [Potery] lub [Poezja] żeby zaznaczyć że jest/są to wiersze. Reszta już dowolnie - nie musi być żadnego, ale mogą się inne pojawić żeby potencjalni czytelnicy od razu wiedzieli z czym mogą mieć do czynienia w treści. Listę tagów znajdziesz tutaj.  I przy okazji zalecam lekturę regulaminu - to pomoże uniknąć nieporozumień w przyszłości.

Żeby dodać tagi w nazwie tematu, musisz edytować pierwszy post i tam będziesz miał możliwość ich dopisania.

• Upvote 1

Guest Ziemowit
godzinę temu Immo napisał:

Teraz git?

Zapomniałeś jeszcze o przeczytaniu Regulaminu Forum :v. Nie pisze się posta pod postem przed upłynięciem 24h