Skocz do zawartości

Dane Serwera [Fluttercraft 2.2]


asie

Recommended Posts

To może

1. Użyj innej przeglądarki.

2. ALT CTRL DELETE - Procesy - Hamahi - Wyłącz.

3. A jak nie to spróbuj z tym

A oto recepta na mój problem:

-zainstalowałem nową zaporę (ta windowsowa, jakoś mnie nie uratowała) zaimplementowaną w zestawie mks 2k7.

-przy jej pomocy zablokowałem połączenia wychodzące

-po tej operacji internet działa normalnie, lecz to żadne wyleczenie

-teraz skanuje wszystkie dyski by znaleźć to co mnie zatruło

-pliki znalezione skasowane i jest fest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lecz najpierw zaktualizuj Javę, możliwe że to wina tej aplikacji. Bądź złą paczkę instalujesz... Prawidłowa powinna mieć ok 1,8 MB, jeżeli ją ściągniesz, uruchamiasz pobraną aplikację ("MCUpdater.exe") i wybierasz paczkę nr. 2. O nazwie "Fluttercraft 2.1" następnie klikasz przycisk "Update" po załadowaniu, naciskasz "Launch MineCraft" i gotowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Applejack12 "na żadnym internecie nie chce wchodzić" jak to zobaczyłem to padłem. Możesz jeszcze spróbować na Explorerze. Wątpię, że to wina laptopa. Tak żeby się upewnić... masz windowsa nie? A może pobraleś i nie zauważyłeś, bo wyświetla się biały ekran i odrazu pobiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... To może tak.. Zacznijmy od tego, na którą stronę nie możesz wejść, ponieważ nie wiem zbytnio o co Ci chodzi....

MCUpdater-a masz tutaj. Pobieranie rozpoczyna się automatycznie. Sprawdź w pobieranych lub gdzie ty to masz, bądź włącz systemową wyszukiwarkę i poszukaj.

@UP Sry.. Nie zauważyłem twojej odpowiedzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam problem ze skinem...ale wstyd :flutterblush:...

Otóż mimo upnięcia skina, wciąż uparcie wyświetla mi się Daring Do. Pomijam fakt, że ona absolutnie nie pasuje do tego co jest ustawione za skin. Ktoś może wysłać mi "próbkę/wzór" prawidłowego skina? Ja już nie mam pojęcia co robię źle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam problem ze skinem...ale wstyd :flutterblush:...

Otóż mimo upnięcia skina, wciąż uparcie wyświetla mi się Daring Do. Pomijam fakt, że ona absolutnie nie pasuje do tego co jest ustawione za skin. Ktoś może wysłać mi "próbkę/wzór" prawidłowego skina? Ja już nie mam pojęcia co robię źle...

Dołączona grafika

To jest design klasyczny.

Dołączona grafika

To jest zaawansowany, wiecej informacji tutaj.

Skiny: http://minelittlepony.com/files/MineLittlePonySkins.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co jest nie tak. Jeden z modów, Server Skins czy jakoś tak, narzuca mi Daring Doo. Pytanie, czy jest on wymagany/zalecany? Po co on wam w ogóle na serwerze?

Zeby admini mogli kontrolowac, kto ma jaka postac.

no i zeby piraci mieli skiny ale ciiiiiii (jakby co, sam mam oryginalnego MC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby admini mogli kontrolowac, kto ma jaka postac.

Więc mój skin musi być przez was zaakceptowany, wam wysłany, mam przez was narzucony czy jak? Teraz to mam sieczkę z mózgu :derptongue:

PS. Korsarze albo czarne bandery lepiej brzmią, ale wciąż stanowczo potępiam tego typu zachowania :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mój skin musi być przez was zaakceptowany, wam wysłany, mam przez was narzucony czy jak? Teraz to mam sieczkę z mózgu :derptongue:

PS. Korsarze albo czarne bandery lepiej brzmią, ale wciąż stanowczo potępiam tego typu zachowania :lie:

Skin Daring Doo jest podstawowym skinem, a osobą która może to zmienić jest asiekierka bądź inny admin. Skin wysyłasz w załączniku do jednego z adminów (w moim przypadku, wysłałem do asiekierki) na maila piszesz kim chcesz być (ziemny, jednorożec lub pegaz) i czekasz na akceptacje, to jest takie proste, że każdy by to zrozumiał.....

PS: Kontrola skinów jest po to, żeby uniknąć częstej zmiany i podawania się za kogoś. Czy jakoś tak.... :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...