Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cahan

Zecora jaka jest każdy widzi...

Recommended Posts

Zecora jaka jest każdy widzi, dlatego jest to temat jak Wy ją postrzegacie i jak widzicie jej rolę w serialu. Za co ją lubicie, za co jej nie lubicie?

 

Osobiście uważam Zecorę za najbardziej ogarniętą postać w całym MLP i do tego bardzo inteligentną zebrę z dużą wiedzą. Do tego sądzę, że ma dystans do siebie i jest sprytna. Jest zdecydowanie ciekawą bohaterką - jedyna zebra, gada wierszem, samotniczka, alchemiczka. Zna się na roślinach, ale wiele wskazuje, że ma dużą wiedzę ogólną. Do tego jest spokojna i opanowana.

 

A wy, jak widzicie jedynego serialowego pasiaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zecora...postrzegam ją w pozytywny sposób mianowicie jako taką zebrę szamankę która wie wszystko o wszystkim i poradzi w trudnych chwilach. Jej gadanie wierszem mi nie przeszkadza, daje jej to urok. Plusem jest jej znajomość alchemii oraz przepisu na ziołową herbatkę ;) Co mi się w niej nie podoba ? Hmmm sam nie wiem nie chce się czepiać na siłę więc :D Tak z innej beczki to chciałbym zobaczyć osobny odcinek o rodzinę Zecory albo po prostu o innych zebrach :zecora1:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że fajnie by było, jakby jakiś odcinek poświęcili Zecorze, jej przeszłości i takim tam.

Co do samej postaci, to jest ona na pewno ciekawa. Wygląd, sposób mówienia i ogólnie jej zachowanie przypadło mi do gustu. Także fakt, że zajmuje się alchemią, w moim przypadku, dodaje jej swoistego klimatu. Myślę sobie jednak, że może to i dobrze iż pozostaje jedyną zebrą w serialu, ponieważ to właśnie ta jej niecodzienność sprawia w znacznym stopniu, że jest ciekawą postacią, jak sądzę.

Ma fajną chatkę; wystrój i zewnętrzny wygląd; na ile można było ją poznać, a fakt, że woli "dziki" (ja bym powiedział "normalny") las Everfree od centralnie planowanej kontrolowanej natury reszty Equestrii także przemawia na jej korzyść.

Zdecydowanie jest również bystrzejsza od przeciętnego kucyka.

Podsumowując, Zecora jest jedną z lepszych postaci w serialu i zawsze dodaje uroku do odcinków, w których występuje, aczkolwiek nie oglądałem ich wszystkich. Ponadto ma potencjał do opowiadań, z którego warto skorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zecora jest bardzo ciekawa. Wiemy o niej mało, co sprawia, że jest taka... tajemnicza, inna. Ma bardzo ciekawy wygląd zewnętrzny jak i charakter, co idzie na plus. Interesuje się alchemiką, ale i trochę botaniką(lubię rośliny, także to mi się w niej podoba). Trochę to smutne, że niema przyjaciół, ale sama sobie radzi. Jest wytwała i inteligentna, dzięki czemu często pomaga kucykom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...