Skocz do zawartości

Pierwsze kuce na Marsie !%#$& ...w "ENDZIE"


Żelazko

Recommended Posts

Lol chyba mnie tu nie lubicie :P, tak szybko ostrzeżenie xD, ale nie o tym teraz.

Luna Team-Sajaman Sharikan Vlordunio IronManTS - Drużyna pierścienia + Gościnnie Avro , wyruszyli w podróż pełną BonBon'a i innych zagrożeń wkrótce więcej :)

Dostępne na tą chwile galerie i zdjęcia żeby nie robić bałaganu ten post będzie edytowany wielo ... wielokrotnie :)

Galeria

1.Przed wejściem do Endu, czyli jak wygląda prawdziwy portal

2.Randomowe foty z End'u

3.Zdjęcia z calutkiej wyprawy by vlordunio

Kronika Filmowa Związku Socjalistycznych Krain Equestrii (ZSKE).

Ep. 2

Ep. 3

Ep. 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Fajnie, że to uwieczniliście na screnach. Jest jedno "ale". Nie byliście pierwsi w endzie, pokonaliście smoka jako pierwsi, ale w endzie byliście drudzy. Ktoś był kilka dni wcześniej i tam padł xD - ale to mało znana historia, więc można uznać, że byliście pierwszymi kucykami na serwerze w Endzie. Gratuluję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Fajnie, że to uwieczniliście na screnach.

Jest jedno "ale". Nie byliście pierwsi w endzie, pokonaliście smoka jako pierwsi, ale w endzie byliście drudzy.

Ktoś był kilka dni wcześniej i tam padł xD - ale to mało znana historia, więc można uznać, że byliście pierwszymi kucykami na serwerze w Endzie. Gratuluję.

Poprawka, ja tam byłem jako pierwszy (byłem tam na cheatach by ogarnąć tam wszystko i sprawdzić, czy dobrze ustawione ale ciii) :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno, Gówno prawda moje małe skarby byliśmy pierwsi, no może po za adminami którzy nie znaleźli smoka (do końca twierdzili że im nie działa END). Jako pierwsi zabiliśmy smoka, po za tym twierdza była nie naruszona to raz, 2 zanim byście uzbierali wystarczająco dużo perełek to by sporo upłyneło czasu, 3 endermany były na początku wyłączone więc nie ma ch**a szansy na to że na survival ktoś tam był przed nami w endzie... ale to tylko moje spostrzeżenia BTW chyba z minimum godzinę błądziliśmy po twierdzy :) żeby dostać się do portalu :) . FILMY NADCHODZĄ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty coś knujesz -.-

Wiesz może mniej o budowie, ale za to nadrabiasz komendami i technologią... -.-

To prawie pewne że się mylę, więc powiedz jak bardzo, cfaniaczku.

Nie możemy zostawiać Endu bez smoka, dlatego będę po prostu spawnował smoka w Endzie co jakiś czas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...