Skocz do zawartości

Wasza pierwsza gra!


Panda Hippis

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm...moja pierwsza gra?Zdecydowanie Rayman 3 Hoodlum Havoc(drugą było Sonic Heroes...demo :P).Mam ją do dzisiaj i chyba nigdy mi się nie znudzi :rd6:.To kolejna część przygód Raymana-stworka stworzonego z fioletowej "bluzy" z okręgiem i czerwonym kapturem,głowy z rudymi włosami postawionymi na "żel",butów(nóg) i rękawic(dłoni).Wracając do fabuły...najlepszy kumpel Raymana-Globox,połyka przypadkiem przywódcę mroklumów-Andre.Rayman zabiera przyjaciela do różnych lekarzy i przy okazji walczy z mroklumami,które próbują odzyskać przywódcę...opis taki sobie,ale bardzo polecam tą grę.Dlaczego?Otóż,humor to temat przewodni gry.Oprócz tego dobra grafika i grywalność.Pragnę wspomnieć że od tej oto gry zaczęła się moja przygoda z całą serią :pinkiehappy:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyh... Tomb Raider! :rainderp: Rok '96 bodajże, Arjen był jeszcze małą Księżniczką ( :lunaderp: ), a że w tamtych czasach silnik nie generował terenu daleko w przód, bałem się wejść w pierwszy korytarz (było w nim ciemno z daleka), ale w końcu się przełamałem i podszedłem bliżej. Oczywiści mrok zniknął... potem błąkałem się trochę po mapie nie wiedząc co zrobić (Dźwignia? Jaka dźwignia?), najczęściej zabijając się w nieudolnych próbach skoków z wysokości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...