Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

16 minut temu, MLPFan napisał:

Szmutno. Ale jak już wspomniałem - nie od razu Kraków zbudowano...

Nie widziałem twojego podania, ale powiem tyle - nie rezygnuj, próbuj dalej. Mam dla ciebie kilka rad.

1. Pod żadnym pozorem nie pisz tekstów typu - "koledzy mówią, że jestem kreatywny", "mam dużo fajnych pomysłów". To mają być konkrety.

2. Przedstaw kilka, ale za to ciekawych pomysłów. 

3. Nie rób rażących błędów - nikt tego nie lubi  

4. Nie przesadzaj z emotkami

5. Nie lej wody, pisz krótko, ale konkretnie

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 4

Punkt pierwszy : od pewnego czasu nie mam kolegów (nie przeszkadza mi to)

Punkt drugi: moja kandydatura odpadła bo miałem tylko trzy pomysły - galeria, lista fanów i zadanie (czy jak to tam nazwać)

Punkt trzeci - nienawidzę błędów

Punkt czwarty - bardzo rzadko zdarza mi się przegiąć z emotkami 

Punkt piąty - nie leję - piszę krótko i na temat

• Upvote 2

2 minuty temu, MLPFan napisał:

@wampir221- najwyraźniej obaj mieliśmy pecha:applesad: 

Nie, to nie pech. Nie wiem jakie pomysły miał wampir221, ale twoje były (wybacz szczerość) beznadziejne. Galeria to temat, który prowadzi BiP i kilku innych, zaś lista fanów to temat, w którym użytkownicy mogą napisać co najwyżej "dopisz mnie". Rzuć okiem na inne działy, zwróć uwagę na to, że wiele rzeczy jest luźno powiązanych z daną postacią.   

• Upvote 1

Chciałabym zwrócić uwagę, że niektórzy za bardzo zbaczają z tematu. Nie dostałeś/aś z jakiegoś powodu działu to administrator wyjaśnił dlaczego, a ten temat nie służy żalom.

@wampir221"Kara" nie ma nic wspólnego z Twoim podaniem, a Twoim zachowaniem na forum. Chyba, że nie mówisz o ostrzeżeniu.

I ostrzegam, że kolejny post w tym temacie, który jest nie na temat albo jest ewidentnym spamem będzie karany.

• Upvote 3

Ja mam pytanie luźno związane z omawianym zagadnieniem, i na podstawie artykułu 13 ustawy 2 prawa o mojej obecności na tym forum pozwolę je sobie zadać.

Bo tak. Technicznie nie ma ograniczeń co do zakładania tematów przez randomowych użytkowników w poszczególnych działach poświęconych danemu stworzonku. A praktycznie?

Odpowiadając sam sobie zakładam, że wypada wysłać priv do opiekuna i zależnie od decyzji założy on temat sam albo udzieli pozwolenia. Czy też to całkowicie samowolka i nie muszę mieć zgody?

• Thanks 1

Nie. Każdy ma prawo do zakładania tematu w dziale. Chyba, że regulamin wewnętrzny temu zabrania, ale raczej nikt nie chce bardziej uśmiercać własnego działu.

• Upvote 1

U mnie regulamin wewnętrzny zakazuje robienie tego bez konsultacji. Niemal zawsze udzielę zgody. Czemu wybrałam takie rozwiązanie?

Być może podobny temat ma powstać, ale w innej formie, już istnieje czy coś.

Ja jestem tak początkująca że mnie nie wezmą... Rainbow bym wzieła...:rd11:

8 godzin temu, Rapony napisał:

Ja jestem tak początkująca że mnie nie wezmą... Rainbow bym wzieła...:rd11:

To zależy czy masz jakiś pomysł na dział i czy nie stracisz zapału po dwóch dniach... Jeśli czujesz, że dasz radę go poprowadzić i masz pomysły, to pisz podanie do admina (kolor czerwony), a on z resztą adminów oceni je. Obecnie staż na forum nie gra tak wielkiej roli jak niegdyś, a ktoś świeży z nowymi pomysłami jest nawet pożądany.

@Rapony

Również polecam... jeśli masz pomysł i chcesz spróbować to śmiało. Jest nieco trudniej niż dawniej, ale są ludzie, którzy bardzo chętnie wezmą udział w czymś świeżym. 

Najpierw jednak polecam tak zapoznać się z tym jak działa forum, trochę na nim pobyć i przede wszystkim wykazać się jakąś aktywnością, zanim będziesz chciała podjąć się takiego wyzwania.

A podania także można pisać do administratorów wspierających, czyli fioletowych.