Skocz do zawartości

Night Arrow


MacTavish

Recommended Posts

Dołączona grafika

Wcześnie stworzony opis postaci niezbyt mnie zadowalał, więc postanowiłem go trochę polepszyć. Myślę, że wyjdzie mi to na dobre, ale to okażę się w przyszłości.

Nazywam się Night Arrow, ale przyjaciele mówią do mnie Hunter.

Mam już prawie 16 lat.

Jeśli chodzi o rodzinę to oprócz mnie oczywiście mieszkają ze mną tylko moi rodzice, których bardzo kocham i dużo zawdzięczam. Mama - Clear Mind jest pegazem, nauczycielką lotnictwa. Ojciec - Storm repeller, także jest pegazem, zajmującym się pogodą nad pobliskimi terenami takimi, jak np. znajdującym się niedaleko Ponyville. Nie posiadam żadnego rodzeństwa, przez co czasami czułem się samotny… czułem, ponieważ pewnego dnia w szkole latania poznałem mojego najlepszego kumpla Shiny"ego, który jest dla mnie niczym brat.

Cutie Mark: Przedstawia strzałę, za którą ciągnie się rozgwieżdżone niebo. Samo tło przedstawia moją pasję do ciemności, z czym się w stu procentach zgadzam, ponieważ już od samego urodzenia najaktywniejszy byłem właśnie o tej porze. Strzała, która się na nim uwidocznia oznacza mój niedawno odkryty talent czyli łucznictwo. Muszę się pochwalić, że jestem w tym bardzo precyzyjny, czego nigdy wcześniej sam nie podejrzewałem.

Charakter: Czasami sam nie wiem, jak go najłatwiej określić. Raz jestem tak nieśmiały, że nawet boję się niektórym przedstawić, czy powiedzieć jak się dziś czują, a kiedy indziej mogę rozmawiać tak długo, że nie wiem, jak mi ten czas szybko leci. Oczywiście jeśli chodzi o publiczne przedstawienia to ich nawet nie uwzględniam, ponieważ nie wytrzymałbym samej presji, która by na mnie ciążyła. Do innych cech mogę dodać jeszcze, że jestem uparty, ale także cierpliwy, ponieważ mogę dążyć do założonego celu choćby przez długi czas, ważne aby z powodzeniem.

Adres zamieszkania: Mieszkam w domu zbudowanym z chmur, który znajduje się w nadniebnym mieście znanym jako Cloudsdale. Znajduje się tutaj właśnie owa szkoła latania, w której pracuje moja mama. Nie wiem, jak podziękować rodzicom za to, że mogłem urodzić się i wychowywać w takim miejscu jak to, ponieważ panuje tutaj atmosfera nie do opisania. Wszyscy są dla siebie mili oraz koleżeńscy i przede wszystkim każdy się zna, przez co można się ze sobą lepiej dogadywać.

Uzdolnienia artystyczne: Nie mam zbyt specjalnie jakichkolwiek rozwiniętych, chociaż lubię od czasu do czasu w wolnej chwili pograć na gitarze (co z początku ciężko wychodziło zważając na grę kopytami) lub pośpiewać jakieś piosenki.

Własne zainteresowania: Chociaż mój tata chce, abym poszedł w jego ślady i został pegazem od pogody, to jednak w ogóle mnie to nie interesuje, ponieważ nie widzę siebie na tym stanowisku. Zawsze marzyłem o tym, aby trafić do Wonderbolts, grupy najlepszych lotników w całej Equestrii. Jednak było coś, co jeszcze bardziej pragnąłem od najmłodszych lat, zawsze chciałem służyć w nocnej gwardii naszej władczyni nocy, Księżniczki Luny. I mimo tego, że jest to marzenie, w które ciężko uwierzyć, to jednak nigdy nie odrzucałem opcji, że też tak sie może stać, ponieważ jak to mówi moja mama - „jeśli czegoś pragniesz ponad wszystko, bez wątpienia się spełni”.

Przyjaciele: Tak, jak już wcześniej wspomniałem jeden z moich przyjaciół jest dla mnie niczym brat, któremu mogę wszystko powiedzieć oraz do którego mam pełne zaufanie. Oprócz niego oczywiście mam też kilku innych znajomych. Są to między innymi: Fluttershy, najbardziej nieśmiała klacz, jaką kiedykolwiek spotkałem, Rainbow Dash, która często jest samolubna, ale nadrabia to dużą odwagą oraz Ditzy Doo, którą ze względu na jej dziwnie ułożone oczy nazywamy po prostu Derpy.

Jak wyglądam: To tylko wyobrażenie mojego wyglądu w nocnej gwardii. Tak, jak możecie zobaczyć na powyższej fotografii moje umaszczenie jest koloru brązowego, zaś grzywa oraz ogon są dwukolorowe, czarno – niebieskie.

PS:Tak, oznacza to, że już nie długo założenia przejdą w czyny i napiszę tego fica. Mam dużo obmyślanych pomysłów, które w nim będą zawarte.

Link do komentarza

...To był Cutie Mark. [...] Sam Night nie wiedział, co to może oznaczać, [...] Uradowany pegaz nie chciał jeszcze udać się do domu...

Po pierwsze, z tego co wiem, to CM pojawia się jak się odkryje w czym się jest dobrym, a jeśli on nie wie, to CM nie powinno być... Chyba że coś źle zrozumiałem.

Po drugie, wydaje mi się, że pierwszym co powinien zrobić po odkryciu CM, to pójść się pochwalić rodzicom.

Po trzecie, z tekstu da się wywnioskować, że jego ojciec zajmował się pogodą, ale o matce jest podane tylko tyle, że pomagała mu w nauce latania.

Ale cała reszta jest fajna.

I nie czepiajcie się, że się czepiam szczegółów...

Link do komentarza

Po pierwsze, z tego co wiem, to CM pojawia się jak się odkryje w czym się jest dobrym, a jeśli on nie wie, to CM nie powinno być... Chyba że coś źle zrozumiałem.

Po drugie, wydaje mi się, że pierwszym co powinien zrobić po odkryciu CM, to pójść się pochwalić rodzicom.

Po trzecie, z tekstu da się wywnioskować, że jego ojciec zajmował się pogodą, ale o matce jest podane tylko tyle, że pomagała mu w nauce latania.

Ale cała reszta jest fajna.

I nie czepiajcie się, że się czepiam szczegółów...

Cieszę się, że piszesz co myślisz i właśnie dzięki tobie informacja o zawodzie rodziców zostanie dodana do opisu. Co do CM on odkrył w czym jest dobry ale nie wiedział co przedstawia sam znaczek ;)

Faktycznie większość pospieszyła by do rodziców, ale on wolał najpierw odwiedzić swoje ulubione miejsce by najpierw lepiej zrozumieć swój znaczek oraz lekko bał się opinii ojca, który chciał by syn poszedł w jego ślady.

Link do komentarza

Zostałem poproszony o ocenę tego OC więc jestem. Nie mam dużego doświadczenia w tych sprawach(sam napisałem swoje pierwsze OC dzisiaj), ale jak dla mnie to przydałby się szerszy opis jego cech charakteru np. czy jest nieśmiały :flutterblush: , a może na odwrót :pinkie3: itp. Poza tym myślę, że wszytko co powinno być w OC, zostało zawarte w tej pracy. Daje 9/10 i kufel cydru :cydr: :cGfSS:

Link do komentarza
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...