Skocz do zawartości

Powróciłem. Oto ja syn marnotrawny po 4 latach nieobecności... Wiej007


wiej007

Recommended Posts

Ach witam. Jak dawno mnie tu nie było. Być może zbyt długo. Wielu starych członków może mnie pamiętać. Np. Arjen. Nie pamiętam już czemu odeszłem pamiętam że przychodziłem coraz rzadziej i rzadziej... aż w końcu przestałem. Nawet zapomniałem o tym miejscu. W mym życiu działo się wiele... może nawet zbyt wiele dla tak połamanego mentalnie człowieka jak ja. Lecz mimo wszystko żyje, mam sie dobrze. A dziś przypadkiem sobie przypomniałem o tym miejscu i postanowiłem spróbować powrócić... Tak więc, oto jestem. Dawny Przywódca Wywiadu NLR, wasz Offtopus Maximus, Sługa Luny i pomocnik Arjena, Gracz Strategi, Właściciel odznaki Chrysalis za konkurs, Cień... Czyli ja stary Wiej007 :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże! Tylko nie to! WIEJ gdzie pieprz rośnie! Witaj ponownie stary druhu! Dawno się nie widzieliśmy! Pamiętam cię jeszcze z TwiCrafta :3 Dużo w fandomie i serialu się pozmieniało. Np.: Luna Umarła a z nią cały fandom kuców. xd Miło mi cię znów widzieć, mam nadzieje, że będziesz się świetnie bawił. Mimo iż to forum trochu umarło w stosunku do tego co działo się 5 czy 4 lata temu.. Ale im więcej aktywnych i pomysłowych osób tym lepiej. Co do tej zmniejszonej ilości wejść i zaprzestania... może to te rzeczy które się działy o których mówiłeś sprawiły że przestałeś przychodzić? xD

Edytowano przez Ano_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ano_ napisał:

Dla fandomu już nie ma nadzieii :fsscream:


Oj bez przesady Ano. Weźmy np. mnie ja ciągle byłem w fandomie. Po prostu nie tutaj oraz byłem pasywny ale dalej oglądałem. Ba, jestem na z odcinkami :enjoy:

 

Dnia 24.08.2018 o 16:33, Ano_ napisał:

Boże! Tylko nie to! WIEJ gdzie pieprz rośnie! Witaj ponownie stary druhu! Dawno się nie widzieliśmy! Pamiętam cię jeszcze z TwiCrafta :3 Dużo w fandomie i serialu się pozmieniało. Np.: Luna Umarła a z nią cały fandom kuców. xd Miło mi cię znów widzieć, mam nadzieje, że będziesz się świetnie bawił. Mimo iż to forum trochu umarło w stosunku do tego co działo się 5 czy 4 lata temu.. Ale im więcej aktywnych i pomysłowych osób tym lepiej. Co do tej zmniejszonej ilości wejść i zaprzestania... może to te rzeczy które się działy o których mówiłeś sprawiły że przestałeś przychodzić? xD

Ach... Twicraft. Pamiętam te czasy. Wydaje sie że to były wieki temu... Ale było fajnie wtedy nieprawdaż?
A cóż co do zmniejszonej ilości wejść i zaprzestania to było wiele. I mówię tu o konkretnych rzeczach jak np. śmierć kogoś z rodziny:ajsleepy: , depresja :fluttercry2:, wylądowanie w szpitalu neuropsychiatrycznym na 4 miesiące :crazytwi3:. Ale cóż teraz jestem w stabilnym mentalnym stanie. Więc jest dobrze :lunahug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiej007 napisał:

wylądowanie w szpitalu neuropsychiatrycznym na 4 miesiące :crazytwi3:

Wróciłeś bo cię wypuścili xddd

P.S. Współczuje niemiłych wydarzeń :C

P.S. Polecam zaktualizować profil i sygnaturę ^_^

Edytowano przez Ano_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ano_ napisał:

Wróciłeś bo cię wypuścili xddd

P.S. Współczuje niemiłych wydarzeń :C

Nie w szpitalu byłem z rok czy półtora temu. Jak mówie teraz tak przeglądając neta zobaczyłem mlppolska i pomyślałem że może spróbuje powrócić

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siemano. Ja ze swoją bytnością na forum zawadziłem jeszcze o samą końcówkę twojej obecności i widziałem z początku może dwa czy trzy posty z twoim nickiem. Nawet cię w sumie nie poznałem. Mam nadzieję, że się tu [ponownie] zadomowisz a kto wie, może kiedyś nawet pogadamy, popiszemy. Good luck fgt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...