Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Anoax

[Ankieta] Co robimy z galeriami?

[Ankieta] Co robimy z galeriami?  

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co robimy z galeriami?

• Zostawiamy tak jak jest
      7
    • Zostawiamy tylko główną galerię i zdjęcia natury(a resztę łączymy do odpowiednich tematów
      9
    • Zostawiamy tylko główną galerię
      1
  2. 2. Przenosimy galerie?

• Nie
      5
    • Tak
      12

Recommended Posts

Witam. Mam mały problem, ponieważ jak zauważyliście jest masa galerii w naszym dziale i jest to moim zdaniem trochę nie uporządkowane. Robimy coś z tym? Zagłosujcie w ankiecie albo zaproponujcie własny pomysł w odpowiedzi. 

A tu macie słodką flutterkę by ten post nie był taki pusty:

Spoiler

5b90390ae5d2f_1702185__safe_artist-colon-assasinmonkey_fluttershy_fakeittilyoumakeit_spoiler-colon-s-04_alternatehairstyle_clothes_cute_dress_female_looki.thumb.png.6a216c11b7fb502ab83eceae31c15a03.png

Art:KLIK

• +1 1
  • Mistrzostwo 1

Ale powiedz mi, jaki sens jest trzymać galerię z cospleyami która jest nie uczęszczana, a można ją połączyć z zwykłą galerią flutterki i zaznaczyć że też można wrzucać tam cosplaye, albo urzekające zdjęcia zwierząt i wasze fotografie natury... Też można połączyć w jedno... Jako po prostu zdjęcia natury. 

Cosplay to nie Fluttershy i jakoś mi nie pasuje do galerii poświęconej postaci i jej obrazkom. Co do drugiego to faktycznie Urzekające zwierzęta z fotografiami natury można według mnie śmiało połączyć. :fswhat:

Znaczy Cosplay Flutterki dotyczy samej flutterki i jest to w pewnym sensie fanart flutterki. xD

W sumie ta galeria z cosplayami to rzeczywiście nie jest potrzebna.

Jeśli chodzi o mnie to galeria natury miała zawierać wybrane przeze mnie zgłoszone zdjęcia z "wasze fotografie natury", więc tam miały być tylko zdjęcia użytkowników, natomiast w urzekających zdjęciach zwierząt mogły się znajdywać również takie (w sumie głównie nawet) z internetu, gdzieś znalezione. Ale równie dobrze można by było to jakoś ładnie połączyć. Osobiście zagłosowałam za główną galerią i natury.

• Mistrzostwo 1

Zagłosowałem za pozostawieniem galerii "zwykłej" oraz zdjęć natury. Cosplaye w ramach wyjątku można przenieść do głównej :) 

22 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

Można by zrobić poddział z galeriami i tam wszystkie wrzucić.

Popieram, ułatwi to szukanie danej galerii.

Natomiast galerie ze zwierzętami i naturą, mogą być w jednej, tak samo z "naszymi pupilami"

• +1 1

Poddział z galeriami to najlepszy pomysł, popieram. A co do samych galerii to oczywiście obrazki z Fluttershy powinny być odrębnie od całej reszty. Nie łączył bym też tematów związanych z naturą - jeżeli będą umieszczone w jednej rubryce i jasno zatytułowane to nie będą stanowiły problemu w ogarnięciu która do czego służy. Chciałbym aby "Wasze fotografie natury" i "Urzekające zdjęcia zwierząt" były oddzielnie - ten pierwszy temat jest bardzo fajny, bo skłania nas do jakiś aktywności i zawiera dużo interesujących zdjęć. Ja to lubię popatrzeć na to co tam ciekawego inni forumowicze ostatnio porabiali. :ohmy: Co do "Galerii pupili" - nie widziałem tego wcześniej. To również zasługuje na osobne miejsce. Co do cosplay'u - nie ma to faktycznie większego sensu, bo chyba niewiele osób w ogóle udziela się na łamach tego tematu. 

Ostatecznie widzę to tak: 
Poddział galerie:
- Obrazki z Fluttershy
- Urzekające zdjęcia zwierząt
- Wasze fotografie natury
- Nasi pupile

Edytowano przez ByczekPazerny
usunąłem natrętnie powtarzające się słowo
  • +1 2
  • Mistrzostwo 1

Przy okazji warto do dać że Nasi pupile nie jest jednoznaczną galerią. Właściwie to pisząc o swoim pupilu nie trzeba wstawiać zdjęcia.

• +1 3

Mam trochę dylemat... Czy zostawić tak jak jest i połączyć tylko cosplay z główną i przenieść do nowego poddziału, czy zmniejszyć do dwóch albo trzech galerii... Pupile, Natura i Flutterka. Byłbym za tym drugim z lekką zmianą zasad w tych galeriach. Co wy na to? 

Zaklinam żebyś nie łączył Naszych Fotografii Natury ze Zdjęciami Przyrody. Ten podział jest kluczowy. Co do reszty - przecież wszystko jest ciemno na białym wypisane w postach, dylematy OUT! :)

Edytowano przez ByczekPazerny
aż się dziwię że nikt nie zareagował na pewien głupi szczegół :F

Ale ankieta mówi co innego. No cóż, co najwyżej zmienię nazw i wrzucę do poddziału. 

Ja bym zostawiła wszystko tak jak jest i tylko przeniosła do osobnego poddziału żebyś miał ten swój porządek. Jakby nie patrzeć każda z tych galerii jest inna i nie widzę jak je połączyć. 

• Galeria Fluttershy - obrazki z Flutterką, proste
  • Wasze fotografie natury - moim zdaniem fajna rzecz. Jak ktoś zrobi SAM ładne zdjęcie to może się nim tu podzielić. Słowo klucz: WASZE
  • Urzekające zdjęcia zwierząt - to wyjątkowa galeria. Tutaj ludzie wrzucają takie dość nietypowe zdjęcia zwierzaków i co najważniejsze: opisują to, co widzą na zdjęciu, albo sytuację, którą zdjęcie dokumentuje. Nie należy tego łączyć ze zwykłą galerią natury, bo opisy znikną. 
  • Cosplay - to nie to samo co obrazki więc fajnie, że ma swój własny temacik, nawet jeśli mało uczęszczany. 
  • +1 1
  • Mistrzostwo 2

2 minuty temu, Uszatka napisał:

Ja bym zostawiła wszystko tak jak jest i tylko przeniosła do osobnego poddziału żebyś miał ten swój porządek. Jakby nie patrzeć każda z tych galerii jest inna i nie widzę jak je połączyć. 

• Galeria Fluttershy - obrazki z Flutterką, proste
  • Wasze fotografie natury - moim zdaniem fajna rzecz. Jak ktoś zrobi SAM ładne zdjęcie to może się nim tu podzielić. Słowo klucz: WASZE
  • Urzekające zdjęcia zwierząt - to wyjątkowa galeria. Tutaj ludzie wrzucają takie dość nietypowe zdjęcia zwierzaków i co najważniejsze: opisują to, co widzą na zdjęciu, albo sytuację, którą zdjęcie dokumentuje. Nie należy tego łączyć ze zwykłą galerią natury, bo opisy znikną. 
  • Cosplay - to nie to samo co obrazki więc fajnie, że ma swój własny temacik, nawet jeśli mało uczęszczany. 

Fakt jeden poddział na galerie styknie, a tam każda od czegoś innego i będzie wszystko łatwe do znajdywania.

• +1 2

Wszystkie galerie przeniesione do działu z galeriami, a "Nasi Pupile" przeniosłem do dyskusji. Jeśli macie jakieś obiekcje to piszcie. W sumie nie do końca wiem co zrobić z "Naszymi Pupilami" więc się spytam was. 

• +1 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się