Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
migdzik

migdzik i jej rysunki

Recommended Posts

Hej, postanowiłam wstawić moje rysunki.

Nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Te rysunki są akurat narysowane takim moim stylem, chociaż umiem też stylem wyglądającym bardziej jak oryginał

Mam nadzieję, że się spodobają::rwink:

Najpierw Octavia

Spoiler

image.png.81a2d366c9c6f7d432a07252f9580c7a.png

Następnie oc 

Spoiler

image.png.43e6cf82ee6a11ae5e01fe02aa474317.png

I  moja ponysona

Spoiler

image.png.c5b9ed784f17c25a6d60a98d6cec0fd3.png

Dzięki, że przeczytałeś.:angelbloom: 

• Upvote 3
  • Like 2
  • Thanks 2

Bardzo ciekawy styl. 

Jednak nie wiem czy sama zmniejszałaś aż tak te arty, czy złą opcję w skanerze wybrałaś, ale strasznie malutkie :P
Kolorujesz coś, czy pozostawiasz takie?

• Like 1

Jak na szkice kucyków to są po prostu wyśmienite. Nie jestem specjalistą, niech lepiej wypowiedzą się nasze forumowe artystki, ale mnie się to bardzo podoba. Przede wszystkim oczka Ci wychodzą śliczne! Pyszczki są uroczo zgrabne i podoba mi się to, że w sumie kuce są dość proporcjonalne, a często początkującym zdarza się przedobrzyć z jakimś elementem. U Ciebie zaś wyglądają schludnie.

39 minut temu, migdzik napisał:

Trochę zabardzo zmniejszyłam, a i kolorować się uczę miałam wstawić ale jeszcze trochę poćwicze.

Jak już będą większe i starannie pokolorowane, to już w ogóle będzie SUPER! :evilshy:

• Like 1

Hmm. Styl jest fajny taki prosty i uroczy. :NjdaT:

Same kucyki według mnie są dobrze narysowane i proporcje nawet zachowane, a całość wygląda dobrze. Ciekaw jestem, jak by wyglądała wersja ostateczna z cieniami, kolorami i ostatecznymi poprawkami.:twilight4:

• Upvote 1

Bardzo dobry początek. Świetnie zachowane proporcje i anatomia.

Aż żałuję, że jeszcze nie można ich zobaczyć w kolorze.

Wspominałaś, że jeszcze uczysz się kolorować? Proponuję skserowanie tych prac, jeśli nie chcesz ryzykować możliwością zniszczenia jednej z nich. A będzie to nadal dobry trening.

Swoją drogą, to tworzyłaś je z głowy czy podpierałaś się jakimiś grafikami dotyczącymi anatomii kucyków?

Czekam na kolejne prace, Twój styl rysowania mnie zauroczył.

• Like 1

Bardzo ładne kucyki, ale popracuj trochę nad estetyką prac. Wyglądają trochę jak szybkie szkice przez rozmazane (postrzępione?) kontury. Ostatni rysunek ma najładniejszy obrys.

• Upvote 1

Powiem, szczerze te szkice mnie urzekły, prosty, miły dla oka bajkowy styl, szczególnie podoba mi się jak rysujesz pyszczki, ale wracając nie mam doświadczenia by cokolwiek radzić, ale pracuj bo wyszło ci pięknie, więc jestem ciekaw co się stanie jak się podszlifujesz się w rysowaniu. :NjdaT:Stawiam, że stworzysz majstersztyk.:interesting:

Edited by Danio Doża Venucci
  • Like 1

Dnia 25.01.2019 o 09:56, Cerssie napisał:

Proponuję skserowanie tych prac, jeśli nie chcesz ryzykować możliwością zniszczenia jednej z nich. A będzie to nadal dobry trening.

Bardzo dobry pomysł, na pewno wypróbuję.

Dnia 25.01.2019 o 09:56, Cerssie napisał:

Swoją drogą, to tworzyłaś je z głowy czy podpierałaś się jakimiś grafikami dotyczącymi anatomii kucyków?

Te akurat z głowy, ale kiedy rysuję trudniejsze pozy to się podpieram grafikami.

Dnia 25.01.2019 o 12:39, swinkipinki napisał:

Wyglądają trochę jak szybkie szkice przez rozmazane (postrzępione?) kontury.

To jest mój problem ale jakoś nigdy sobie z tego nie zdawałam sprawy, dzięki za radę.

Stwierdziłam że moje rysunki kucyków są bardzo nieproporcjonalnie i ćwiczę teraz przerysowywując postacie z odcinków

Spoiler

Untitled147_20190418202233-1.thumb.png.d46e179111fdb5d9766e206760ed0aed.png

Spoiler

:fsscream:

Spoiler

Untitled147_20190418202242-1.thumb.png.ae70ed5a29b58b18099608c0d816a1a0.png

Edited by migdzik
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2